Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Ödemiş İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 11 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Ödemiş İzmir konusu Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu Tanıtım - Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu Resimleri - Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu İletişim

Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu İzmir Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Ödemiş
    Okulun Telefonu: 232 5374008
    Okulun Faksı: 232 5374006
    Okulun Adresi: Bademli
    Okulun Web Adresi: http://bademlisukrusaracoglu.meb.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi: 955054@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: M.Nuri ERDOĞAN
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı :
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok