Backup Wolf 3.21 Download

'A-B' forumunda Siraç tarafından 25 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Backup Wolf 3.21 Download konusu Backup Wolf 3.21 Download

Sürüm : 3.21

Boyut : 5.37 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Kısıtlama : 30 gün

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : Lone Wolf Software

Tanıtım:
    Backup Wolf, ev ve işte kullanılabilecek bir veri yedekleme programıdır. Önemli dosyalarınızın yedeklenmesinde her zaman fayda vardır. Bilgisayarda oluşabilecek çeşitli sorunlar yüzünden verilerinizi kaybedebilirsiniz. Örneğin; işletim sisteminin bir daha açılmaması ya da hatalı silme gibi. Verilerinize erişememe durumuyla karşılaşmak istemiyorsanız önemli dosya, klasör gibi verilerinizi yedeklemekte fayda vardır.

Programı kurup ayarları yaptıktan sonra dakikalar içerisinde yedekleme işlemi başlatılır. Dosyalarınızı elle yedeklemek zaman alıyorsa Backup Wolf sayesinde bu işi yapabilirsiniz.

Kullanımı hakkında kısa bilgi:
    Programın 'Profiles' kısmından bir profil oluşturduktan sonra (geçerli yedekleme profili, tarih ve zaman içeren) 'Define' kısmından kaynak dosya ya da klasör seçip hedef klasörü de belirttip, 'Add/Ekle' tuşuna tıklayıp, 'Backup/Yedekle' kısmından 'Backup Now' tuşuna bastığınızda yedekleme işlemi başlatılır.

Program içinde yedekleme yapmak dışında 'Restore/Geri Yükle' tuşuyla yedeklemeyi geri yükleyebilir ve yedekleme günlük dosyasına bakabilirsiniz.

Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29.95$'dır.

Backup Wolf 3.21

Bu Sayfayı Paylaş