Başdere İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 13 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Başdere İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp konusu Başdere İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp Hakkında - Başdere İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp İletişim - Başdere İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp Tanıtım - Başdere İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp Resimleri - Başdere İlköğretim Okulu

Okul Müdürü: Mehmet FİDAN

Okulumuz kasaba halkı tarafından 1977- 1980 yılları arasında Lise olarak eğitim öğretim vermesi düşünülerek yapımı gerçekleştirilmiş fakat lise olarak eğitim öğretime açılamayınca Kasabadaki 1984 yılında eğitim öğretime açılan 60 Yıl İlkokulu ve kasabanın ilk eğitim kurumu olan Başdere İlköğretim Okulunun birleşmesiyle 1996 yılında yeni binada eğitim öğretimine başlamıştır

MİSYONUMUZ :
    Biz... Bilim ve Aydınlığın yolunda, varlık nedenimiz olan öğrencilere; Milli Eğitim camiasında öncü,Kalite hedefi olan,Çalışanlarına iyi olanaklar sağlayan, Çağdaş , Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı Öğrenciler yetiştiren, Çevresine ve Velilerine karşı duyarlı bir yönetim sunmak ve ayrıca ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda, bilgili, üretken, yaratıcı olmalarına fırsat tanıyarak çağın ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak için varız
    Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: BAŞDERE İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Başdere Kasabası Ürgüp/Nevşehir
    Telefon Numarası: 3843514002
    kaynak :webrehberi.biz
    Faks Numarası: 3843514002

Bu Sayfayı Paylaş