Bağarası Cemil Midilli İlköğretim Okulu Foça İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 17 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Bağarası Cemil Midilli İlköğretim Okulu Foça İzmir konusu Bağarası Cemil Midilli İlköğretim Okulu Hakkında - Bağarası Cemil Midilli İlköğretim Okulu Tanıtım - Bağarası Cemil Midilli İlköğretim Okulu Resimleri - Bağarası Cemil Midilli İlköğretim Okulu İletişim

Bağarası Cemil Midilli İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Bağarası Cemil Midilli İlköğretim Okulu İzmir Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bağarası Cemil Midilli İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bağarası Cemil Midilli İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bağarası Cemil Midilli İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bağarası Cemil Midilli İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağarası Cemil Midilli İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

İlçesi : Foça
    Okul Adresi : Bağarası Foça İzmir
    Telefon Numarası : 232 8218017
    Fax Numarası :
    Okul Web Sitesi :
    http://www.bagarasicemilmidilliioo.meb.k12.tr
    Okul E-Mail : 165061@meb.k12.tr
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Ulaşım Bilgileri: Okul foça Bağarasındadır izmir garajından foçaya otobüs ve binibüsler mevcuttur
    Lojman Durumu : Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Bağarası Cemil Midilli İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş