Bağışlı İlköğretim Okulu Maşka Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Bağışlı İlköğretim Okulu Maşka Trabzon konusu Bağışlı İlköğretim Okulu Hakkında - Bağışlı İlköğretim Okulu Tanıtımı - Bağışlı İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Bağışlı İlköğretim Okulu Resimleri

Bağışlı İlköğretim Okulu Trabzon Maçka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bağışlı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bağışlı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bağışlı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bağışlı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: BAĞIŞLI İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Bağışlı Köyü
    Telefon Numarası: 4625328075

Kurumun Misyonu :

Sevgi, güleryüz, ilgi ve bilginin temel değerler olduğu bir öğrenme ortamında çevereye uyumlu değişen, gelişen ve kendi ile barışık bireyler yetiştirmek

Kurumun Vizyonu:

sevgi saygı ve güven ortamında öğrenmeyi ortak sorumluluk edinmiş bilgi toplumunun insanını yetiştirmek

trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş