Büyük Sinan Mehmet Fatma Dalan İlköğretim Okulu Karatay Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 15 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Büyük Sinan Mehmet Fatma Dalan İlköğretim Okulu Karatay Konya konusu Büyük Sinan Mehmet Fatma Dalan İlköğretim Okulu Hakkında - Büyük Sinan Mehmet Fatma Dalan İlköğretim Okulu Tanıtım - Büyük Sinan Mehmet Fatma Dalan İlköğretim Okulu Resimleri - Büyük Sinan Mehmet Fatma Dalan İlköğretim Okulu İletişim

Büyük Sinan Mehmet Fatma Dalan İlköğretim Okulu Konya Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Büyük Sinan Mehmet Fatma Dalan İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Büyük Sinan Mehmet Fatma Dalan İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Büyük Sinan Mehmet Fatma Dalan İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Büyük Sinan Mehmet Fatma Dalan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Büyük Sinan Mehmet Fatma Dalan İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Arsası vatandaşlar tarafından bağışlanmış ve 1978 yılında zemin+1 kat , 10 derslik olmak üzere yapımı tamamlanarak eğitim-öğretime açılmıştır. 2005 yılında hayırsever bir vatandaş tarafından ilave olarak 8 derslik yaptırılmış ve okulun adı da bu tarihte değişmiştir.

Büyük Sinan Mehmet Fatma Dalan İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: BÜYÜK SİNAN MEHMET FATMA DALAN İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: KEYKUBAT MH.PERDELİ SK.NO:6 KARATAY/KONYA
    Telefon Numarası: 3322331287
    Faks Numarası: 3322331287
    E-mail Adresi:
    mfdalanioo@gmail.com
    Web Adresi: - http://mfdalanioo.meb.k12.tr

Büyük Sinan Mehmet Fatma Dalan İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş