Aziziye Ayşana Özkoçak İlköğretim Okulu

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 14 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Aziziye Ayşana Özkoçak İlköğretim Okulu konusu Aziziye Ayşana Özkoçak İlköğretim Okulu Hakkında - Aziziye Ayşana Özkoçak İlköğretim Okulu Tanıtım - Aziziye Ayşana Özkoçak İlköğretim Okulu Resimleri - Aziziye Ayşana Özkoçak İlköğretim Okulu İletişim

Konya Erğ.aziziye Aysana Özkoçak İlköğretim Okulu Konya Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Konya Erğ.aziziye Aysana Özkoçak İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Konya Erğ.aziziye Aysana Özkoçak İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Konya Erğ.aziziye Aysana Özkoçak İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Konya Erğ.aziziye Aysana Özkoçak İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Aziziye Ayşana Özkoçak İlköğretim Okulu Hakkında:

AZİZİYE AYŞANA ÖZKOÇAK İLKÖĞRETİM OKULU Konya-Adana yolu üzerindedir. Aziziye Kasabası Ereğli ilçesine 27 km uzaklıkta olup, ulaşım oldukça kolay olmakla birlikte Kasaba civar kasabalara ve anayola yakınlığıyla bilinmektedir. Okulumuzda ikili eğitim yapılmakta olup, 2009 - 2010 Eğitim Öğretim yılında 531 öğrenci mevcuduna sahiptir. Ayrıca; 1 BT Sınıfı, 1 Fen Laboratuarı ve Anasınıfı mevcuttur.

Aziziye Ayşana Özkoçak İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: KONYA ERĞ.AZİZİYE AYSANA ÖZKOÇAK İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Aziziye Kasabası Ereğli / Konya
    Telefon Numarası: 3327264028
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    731824@meb.gov.tr
    Web Adresi: -

Aziziye Ayşana Özkoçak İlköğretim Okulu Resimleri:

[​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]