Aziz Yıldırım hedefini tekrarladı

'Fenerbahçe' forumunda DilzaR tarafından 31 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. DilzaR

DilzaR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Aziz Yıldırım hedefini tekrarladı konusu Fenerbahçe Başkanı Yıldırım, sezon sonunda ligi şampiyon bitireceklerini iddia etti. 2009’daki olağan genel kurulda başkanlığa aday olacakların adaylıklarını açıklayıp projelerini anlatmalarını isteyen Yıldırım, “Dünya kulübü olma hedefi sürmeli” dedi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kulübün aylık dergisinin 2009 Ocak sayısında, “Sezon sonuna ligi şampiyon bitireceğiz. Yeni hocamızın, takımımıza oturtmak istediği yeni sisteme ilişkin sıkıntılar giderek azalıyor” dedi. Yıldırım, “Tek amacımız taraftarımızın mutluluğu” başlıklı yazısında kulübün güçlü bir mali yapısı ile emin adımlarla dünya kulübü olma yolunda ilerlediğini vurgulayarak şunları söyledi:

“Takımımızın gerek görülen noktalardaki ihtiyaçları tespit edilmiş olup bu tespitler doğrultusundaki çalışmalarımız kısa ve orta vadede sonuçlandırılacaktır.”

BAŞARILI GÜNLER DİLİYORUM

Yıldırım, 2009 yılında Mayıs ayındaki Olağan Genel Kurul toplantısında başkan ve yönetim kurulu üyelerinin seçileceğini belirtip başkan adaylarına seslendi: “Arzumuz bu kutsal göreve aday olanların adaylıklarını açıklayarak projelerini ve yönetim kadrolarını camiamıza tanıtmalarıdır. Kulübümüz 100 yılı aşkın sürede görev yapan başkanlar ve yöneticileri ile daima bir adım ileri gitmiştir. Bundan sonra da ilerlememiz sürecek ve seçilecek her yönetim, bizim ortaya koyduğumuz dünya kulübü olma hedefine ulaşmak için yeni adımlar atmaya devam edecektir.’’

Başkan Yıldırım, “2009 yılının 2008 yılından daha iyi bir yıl olmasını diliyor, camiamıza ve milletimize sağlık ve başarılı günler temenni ediyorum” dedi.

Bu Sayfayı Paylaş