Aziz Yıldırım'ı mı ima etti?

'Galatasaray' forumunda Dine tarafından 7 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Aziz Yıldırım'ı mı ima etti? konusu [​IMG]

Aziz Yıldırım'ı mı ima etti?
    (Formasını paramparça etti) Galatasaray orta sahasının etkili ismi Mustafa Sarp, 1-1'lik skorla berabere kaldıkları İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının ardından isyan etti!

Mustafa Sarp, "Rakiplerimiz kaybettiği zaman üzerimizde bir gerginlik mi yaratıyor, doğruyu söylemek gerekirse bilemiyorum. Hakemle ilgili bir şeyler söylemek istiyorum ancak kendimi zor tutuyorum. Hoş bir durum değil. Bedenimizle mücadele veiyoruz. Özellikle kaybettiğimiz maçlarda kötü oynuyoruz, bunu kabul ediyorum. Ama mücadele ediyoruz. Bugün son 15 dakikada olmadık şeylere faul veriliyor. Birileri çıkıp bir şeyler söylüyor diye mi oluyor bunlar, bilemiyorum" dedi.

Mustafa sözlerini şöyle sürdürdü: "Son dakikada Kewell'ın korner pozisyonu var. Gözünün önündeki pozisyonu korner verse, maç orada bitecek. Vermedi ve dönen atakta golü yedik. Sahada bir mücadele gösteriyoruz. Bunun karşılığını alamıyoruz. Hiç pozisyon vermeden gol yiyoruz. Başka şeylerin arkasına da sığınmak istemiyoruz. Maraton devam ediyor, bırakmamak lazım. Son 2 hafta ligde, 6 puan yapıp yolumuza deam edeceğiz."

Galatasaray'ın yediği golün ardından formasını yırtmasıyla ilgili de konuşan Mustafa Sarp, "Formamı kendim yırttım. sinirden ve ağzımdan kötü bir şey çıkmasın diye yaptım" diyerek sözlerini tamamladı.

06.12.2009
    Kaynak : Sporx.com

Bu Sayfayı Paylaş