Ayten - Şaban Diri İlköğretim Okulu Çankaya Ankara

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 25 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ayten - Şaban Diri İlköğretim Okulu Çankaya Ankara konusu Ayten-Şaban Diri İlköğretim Okulu Hakkında - Ayten-Şaban Diri İlköğretim Okulu Tanıtım - Ayten-Şaban Diri İlköğretim Okulu Resimleri - Ayten-Şaban Diri İlköğretim Okulu İletişim

Ayten Tekışık İlköğretim Okulu 1973 yılında 21 derslikli bir okul olarak planlanmış ve 1974-1975 Öğretim yılında eğitim-öğretime açılmıştır. Okul, 10.100 metre karelik bir alana kurulmuştur. Okul "Balgat" adını bulunduğu semtten almıştır. Balgat İlköğretim Okulu’nda sırasıyla Behram DAĞISTANLIOĞLU, Orhan ANTEPLİOĞLU VE Güler KARAKURUMER okul müdürlüğü görevini üstlenmiştir.

31.05.2005 tarih ve 715/262 sayı ve tarih ile "Eğitime % 100 Destek Projesi" kapsamında hayırsever Hüseyin Hüsnü TEKIŞIK tarafından okulumuz büyük onarım ile her türlü donanım işleri 2005 Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında yapılarak mevcut okulumuzun ismi “Ayten Tekışık İlköğretim Okulu” olarak değiştirilmiştir.

Okulumuzun müdürlüğünü halen İsmail ONURLUER yürütmektedir.

İLETİŞİM

TELEFON

0-312-2850566
    FAKS

0-312-2871189

Bu Sayfayı Paylaş