Ayse Tümer İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya

'Konya Tanıtımı' forumunda SeLeN tarafından 9 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ayse Tümer İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya konusu Ayse Tümer İlköğretim Okulu Hakkında - Ayse Tümer İlköğretim Okulu Tanıtım - Ayse Tümer İlköğretim Okulu Resimleri - Ayse Tümer İlköğretim Okulu İletişim

Ayse Tumer İlköğretim Okulu Konya Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ayse Tumer İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ayse Tumer İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ayse Tumer İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ayse Tumer İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ayse Tümer İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Ayşe TÜMER Emekli bir öğretmen olup 30 yıl öğretmenlik yapmıştır.1972 yılında temeli atılan okulun inşaatı için 500.000 TL sini bağışlayarak 1973 yılının Ekim ayı başında Eğitim Öğretime Başlanmıştır. Zamanın parası ile okul 875.000 TL ye mal edilmiştir Yapım Yılı : 1973
    35 derslikli

Ayse Tümer İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: AYSE TUMER İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: AYDINLIKEVLER MH.ZİYAÜLHAK CD. KAYAGEÇİT SK. NO:51 SELÇUKLU/KONYA
    Telefon Numarası: 3322450193
    Faks Numarası: 3322454396
    E-mail Adresi: aysetumerilkogretimokulu@gmail.com
    Web Adresi: - www.aysetumer.k12.tr

Ayse Tümer İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız