Ayrancılar Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri Torbalı İzmir

'İzmir Tanıtımı' forumunda SeLeN tarafından 13 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ayrancılar Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri Torbalı İzmir konusu Ayrancılar Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında - Ayrancılar Atatürk İlköğretim Okulu Tanıtım - Ayrancılar Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri - Ayrancılar Atatürk İlköğretim Okulu İletişim

Ayrancılar Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Vizyonumuz...

*Atatürk ilke ve inkılâpları doğrultusunda,öğrencilerine;kendini ve çevresini tanıyan,ilgi ve yetenek alanlarında üstün performans gösterebilecek şekilde yetişecekleri,yaratıcılık ve liderlik özelliklerini geliştirebilecekleri,katılımcı,etkileşimsel ve uygulamalı bir eğitim proğramı sunmak;

*Ayrancılar Atatürk ; yapıcı,kendine yeterli,çevresine saygılı,özgüveni yüksek,toplumla barışık ve öğrenmeyi ilke edinmiş bireyler yetiştirmek;

*Toplumsal sorumluluk bilincine ve geniş bir dünya görüşüne sahip bağımsız düşünce yeteneği ile donanmış,ülkesine ve insanlığa yararlı,özgür ve barışçıl bireyler hazırlamak;

*Öğrenimin her aşamasında öğrenci,aile ve öğretmeni bir bütün olarak kabul edip,ortak karar,ortak sorumluluk ve ortak paylaşım ilkesine göre hareket ederken öğrencilerin,öğretmenlerin ve velilerin birbirinden sürekli bir şeyler öğrenmesini hedeflemek;

*Yeniliğe ve değişime açık,girişimci,çağdaş ve demokratik bir yapıya sahip kurum kültürünü ve örgütlenmeyi gerçekleştirmek;

*Mükemmel bir eğitimle beklentiler doğrultusunda yeni bir nesil yetiştirmek,her girdiği toplumda farkı yaşayan öğrenciler,bireyler,insanlar kazandırmak;

*''Öğrenenlerin okulu''felsefesinden yola çıkarak,insanlığa katkıda bulunan,toplumda lider ve model olacak bireyler yetiştiren örnek ve öncü bir kurum olmaktır.

Ayrancılar Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Torbalı
    Okulun Telefonu: 232 854 60 57
    Okulun Faksı: 2328548126
    Okulun Adresi:
    Okulun Web Adresi: http://ayrancilarataturkioo.meb.k12.tr/
    Okulun E-Posta Adresi: ayrancilarataturkioo@meb.k12
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı :
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok