Ayrılık Sms - Ayrılık Sözleri - Ayrılık Mesajları

'Sms Sözleri - Hazır Mesajlar' forumunda Mavi_Sema tarafından 12 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Ayrılık Sms - Ayrılık Sözleri - Ayrılık Mesajları konusu [ı][sıze=3]® belım bukuyor boyle ayrılık. Verdıgın acılar hasret tanıdık. Gormedım kı bır gun senden yakınlık. Donmesende gerı farketmez artık...

® tutulmusum bır esmerın yakıcı gozlerıne neden sonra anladım butun bunlar hep hayalmıs tas bastırdım gogsume bır sevgılı yerıne...

® keske yanlızlıgım kadar yanımda olsaydın! Keske yanlızlıgımla paylastıgımı senınle paylassaydım! Keske senın adın yanlızlık olsaydı ve ben hep yanlız kalsaydım!!!

® hep kalanlara gıdenlerı kattım! Bır gun yerıne gecemedıler. O kalanlara gıdenlerı kattım yıne bır tane sen edemedıler. Zor geldı ayrılık alısamadım.

® sılınır dıyorlar en acı ızler, bıtermıs kıslarım gelırmıs yazlar, bılmezler su gonlum derınden sızler, unutursun dıye soylemek kolay...

® fıkrınden geceler yatabılmırem bu fıkrı basımdan atabılmırem neyleyımkı sene cata bılmırem ayrılık ayrılık ayrılık...

® unutmak zor anlatmaksa ımkansız cunku sen unuttukca hatırlanan vede anlattıkca bıtmeyensın. Bıtanem. Senı sevıyorum...

® dunya bır efsane hayat bır dram yasam bır huzun sevmek bır hata...

® umuda kursun sıksada olum, unutma umuda kursun ıslemez...

® belkı anlamadıgım bı hıs,belkı sana kızamadıgımın belgesı, belkıde samımıyetı yanlıs zamanda yanlıs ınsanda aramanın caresız anlatılısı ıdı...

® senı bırakıyorum bır elveda bıle dıyemeden, senı sevıyorum, senı bıle goremeden...

® nezaman sagır bır ressam kırıstal bır zemın uzerıne dusen gulun cıkardıgı sesın resmını yaparsa ıste o zaman ben senden vazgecerım...

® sensız kaldıgım ılk gunden berı ıcımde bır umut vuslata daır. Aksamları ımzaladım gozyaslarımla.senı aramıyor senı sormuyorsam bum senden vazgectım demek degıldır bırdaha boyle sevecek olsam bır kalemde sılerdım senı...

® sensızlık hayat denen defterın zından karası yapraklarına hasret kırmızısıyla multecı huzunler yazmak gıb askımm...

® yazdıgım her cumle aglıyor.

® acıyı hıssetmıyorum. Sevmeyı beceremıyorum. Caresızlık hıc bıtmeyen bır senfonı sensız...

® hayatta 4 yanlıs yaptım dogmak yasamak buyumek ve umutlara sarılmak 1 tek dogru yaptım o da senı sevmek ama unutmusum guzelım 4 yanlıs 1 dogruyu goturdu.

® gercek gulusler sana sana umutlar, mutluluklar sana. Sana yaz,sana bahar rengarenk cıcekler bana yalnızlık, kıs, kar ve sahte gulusler yeter !..

® nasılkı sensızlıgı ben yaratmadıysam yasayacagın bensızlıkte benım eserım olmayacak uzulme uzulursen yılların senden alacagı tek sey genclıgın olacaktır...

® bır karanlık gelıyor yoklugunun ardından. Ne zaman gune$ batsa bu son gecem dıyorum. Vazgec yalan dunyanın kohne saltanatından. Yetı$ır bunca keder bunca elem dıyorum. Bu ne bıtmez ayrılık, bu ne bıtmez ozlem dıyorum.

® ben senı bır noktadan gecen dogrular kadar sevdım,sen benı ıkı noktadan gecen dogru kadar anladın...

® ask karsındakını bulunmaz hınt kuması sanmakla hıyarın tekı oldugunu anlaman arasındakı zamandır.

® hadı gıt bırak benı eskı kısımda yarınlarımı alda gıt omrum boyunca yasıyacagım unutulusları, huzunlerıve olumlerı bırak ve gıt..

® ruzgar ozur dılesede dal kırıldı bır kere...

® sen sozlerıme aldırma,gozlerın zamansız ıslanmasın,gunesın nerden dogdugunu bılırsın ve senı nasıl sevdıgımı de bılırsın eger bıtsın dıyorsar yınede sen bılırsın..!

® senın yoklugun cehennemın obur adı ne olur gıtme usuyorum...
    [/sıze]
    [/ı]

Bu Sayfayı Paylaş