Ayrılık Nickleri - En Damar Ayrilik Nickleri

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda NeslisH tarafından 17 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Ayrılık Nickleri - En Damar Ayrilik Nickleri konusu ayrılık nickleri
    Can kıRıqLarım yüreqimi kanattı ! sen gittikten sonra Hayat ikiye böLündü; 'senden önce, senden sonra'

cocukLaRın elleRnde kan rEnqi Hayatım,bEn biR bOyama kitaBıyım ]

Çok İstediM HayatA toz pempE BakmayI AmA TozlarındA BoğulduM PempE YalanlarıN

İnsanlar orjinal olarak doğarlar, ama birçokları kopya olarak ölürler

Meqer rüyalarıM masaLmış ve içinde sadece sen kalmışsıN

KalbiM hala o oyuNda dram yaşarkeN Bana sadece yalnızlık senfoniM kaLdı

bu ortamın yapmacık samimi insanları adi sanki x|

aRtıq sadece bi hayaLden ibaRet!

X "²" ye koyarsa, "²" Y'yi çağırır; X=Y =>; "²" döt gibi kalır öle mi?

Kalbim Kırık Tıbbi Atık

Ayrılık için msn nickleri daha bitmedi

İsimLéri ßüyük HarfLé ßaşLayarak Yazıyorum
    Yani {{ADINI}} Yani {{SEVDANI}} Dahası {{ßİZİ}}
    Parantéz İçindé ((YaşadIkLarImIz)) VaR
    Aman Kimsé DuymasIn (!)
    Tırnak İçiné AldIm "ßéndéki Yéri"ni
    Kém GözLérin NazarI DokunmasIn !

Şέήί Ķăłėмŀė ĸăġίđά ďέġίł, Ķάήίмŀά ķάŀвίмέ ŷάżďίм
    KayıtLaRa geçSin
    ”ßu Sevda(!)” ♥

Çilgin gibi sevmistik, Kullar ayirdi bizi Kader degil sevgilim, Diller ayirdi bizi

-İliklerimde ki seni sensizlige ilikliyemedim

kaybettim bugün kendimi, hükümsüzdür sonu yok bunun, boşluklardan boşluk beğendim vazgeçtim bugün herşeyden halsiz şu kalbim

ALdığım Nefesten Soruyorum da,Verdiğim NefeSte BuLamıyoRumİki NefeS Arası Ne KadarLıkSıN iŞte Onu BiLemiyorum

Âkâñ Gøz Yâ§LârImI Sâñâ Hârâm Êttîm

Hãsrêtîm'd!ñ $îmdî îsê Ñêfrêt!m'sîñ, duy bunlãrî; kãlbîñê î$lêsîñ, sêñ ñãsîl bîrîsîñ?

$u As Sevmesini ßir öqrenemedim

GönLünü GüN eDeNi SevmeZ SevDa ; iSTeR Hep oNu ÜzeNi

Gidemem SiLeMem Seni KaLbimden,Yapamam Vazqecemem GözLerindeN

AkLına qeLecek AyrıLıqımız Pişman oLacaksıN!!

Senin YaLnızlıqına Senden Çohk Ben Aqladım

Msn nickleri ne aynen devam

MükemmeLi iste aMa;BedeLini öDemeYi uNuTMa

Dayanamam Seny Mutsuz Görmeye

MucizeLer Yaratan Kahramanımı ÇoOoOoK ösLüyoRum

Sevdayı Bitirmez öLüM

Hakkında ÇoK YanıLMısım Hasret Yeter Bana AsK SeNDe KaLsıN

Zaman Sensiz qecmio,SenLeyken Yetmio

$imdiden ösLedim Bir Daha Ki qeLişini

Yüreqim Sen Die aYaKLanıYoR BeBeiM

Gelde Gör Bak Şu ömrümden Neler ÇaldınGeriye Neler Bıraktın

Nerdesin Şimdi KimLerin oLdun?

Kendimin qeç Kaldıqım;uNutma Çıkar Tadı Biryerden Sevdanın

Her qece dua ettim Tanrıya Duysun Die;Seni Doyasıya Sevmek iÇiN öMRüm YeTSiN Die

çOk Mérak édi0ruM hãyãt ßéndén aLdıkLãRıNı NéréSiné S0kãCak aCaßã!

İnSaN Ya HaYRaN OLuR BaNa YaDa DüŞMaN Ya HiÇ YoKMuS GiBi UnUTuR YaDa HiÇ CıKMaM AkLıNDaN

KişiseL iLetim yok KişiseL probLemim çok

HeRinsan azaLdığında hayatımdan,ßen ßiraz daha ßüyüdümßüyüdükçe yaLnızLığım arttı,yaLnızLığım arttıkça ßüyüdüm

UĞRUNA ÖLMEKSE EĞER SENİ YAŞATMAK,BİN DEFA ÖLÜRÜM DE ADINA LEKE SÜRDÜRMEMGURURDUR,NAMUSTUR BAYRAK VE SANCAK

ç!rKinSeM İLqİLeNmE UkALaYsAm yAzMa qIcIkSaM kOnU$mA bEnİm oLAn bAnA kALıR GeRiSi yOL aLıR

2. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

SéN RüSGaRıN ÇoŞTuRDuĞu ßiR ToZ ßuLuTuSuN ßuGüN BaNa éSéRSiN YaRıN éLLéRé !!!

YıRTTıM RéSMiNi aRTıK éSKiDiN uNuTTuM iSMiNi SéN Bi aHPésiN

KaHPéLiK GiZLi YaPıLıR GiZLi KaLMaZ

KiM SéVDi SéNi BéNiM KaDaR iSTéMéM SéLaM'ıNı, aRTıK YaNLıZıM aLDıM YoLuMu aNLaDıNMı

öT WéRéNLéRMi ßényy SéWéCéK

DöNMéSéYDiN KéSKé GéRi GiTHaNGi CéHéNNéMDéN GéLDiYSéNSéWMiSTiM TaBi Bi aRaLaR İTGiT Bu SaRKıYı DiNLéDiYSéN

aLıSMaLı aLıSMaLı YıKıLıK YéNiDéN KaLKMaYa
    KaBuLLéNiP SaNa DüSéNi DüNYaYa BıRaKMaYa BıRaKMaYa

RéSiMDéKi GöSLéRiNi oYuP BaSuCuMa KoYDuM
    BaKıP BaKıP TüKüRDüM SaNa SéNi uNuTTuM
    aNLaMaMa YaRDıM éTTiN aSK YoKTuR We SaRıSıNLaR oKTuR

SusmaLıydı Bugün Herkes YakaLandık Birkes Ölümse Cok Yakındı KandırıLdık Sonkez

Dostu Kaybettim Ben AğLıyorum,SakLıyorum Gözümdeki YasLarımı,Nasımı KaLdırın GörmesinLer,ÖLDÜĞÜMÜ DOSTLAR BİLMESİNLER

LaNéT éTTiM YaSaDıĞıM oNCa aSKLaRa SaKıN DöNMéYiN GéRi KüSKüNüM BaKıSLaRa !

TuTaMaDııM éLLéR éLLéRiN oLDu

HaNGi SöZü TuTTu KaDéRiM ?

YiNé SéNi DuYDuM YaZıKLaR oLSuN YiNé Béni BuLDuN aFFéTMéDiM YaLaN SöYLéDiN KaTLéTMéDiM KiMSéNiN iCiNDéKi HaYKıRıSLaRı

öLDé ÖLéYiM GüLDé GüLéYiM SéWDé SéWéYiM SéNiN iCiN SéNSiZ BéN BiR HiCiM

ßu SoKaK Bu GeCe CoK KaRaNLıK KiM PeKi DoSTuM aRKaMı KoLLaR ?

aSKıNıZ MaRKaLaRa éNDéXLi 2007 MoDéL YüRéK KaC $ ?

OFFF YiNé KaPaLı TüM KaPıLaR SoR BéNi uZaK MeYHaNeLeRe

aFFeT Ne oLuR Bu SaF DeLi YüReĞiMi ağLa ağLa Ki SuLa KuRaK BeDeNiMi

3. Siraç

aKlımDa ÇekiP GitmeleR VaR Şu GünlerDe!

ßu saattén s0nrA UgrA$mAm DünümLé wé DünümDékiLérLé,ßén yAr|nA ßakar|m yAn|mDakiLérLé!!!

siliyor Dünlerimi Yine Aşk ßirbaşıma ßırakıp Da ßeniDuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK

BeNDeYDiN NeFeS GiBi, SeNDeYDiM HeVeS GiBi, ALLAH KaHReTSiN SeNiN GiBi SeVeNLeRi!!!!!!!!!

…En yakın bildiğim vefasız çıktı, beni DÜŞMAN değilde dostlarım yıktı…

Haketmediğini ßiLe ßiLe sevmek mi yoksa çekip gitmekmi????

Kéndimi anlatacak olsam sadéce nefrétimi haykırırdım dünyaya»

Verme istemem!£y İ$T@NBUL ! Sana yeniLdim bir günahkar yüzünden ßırak! Üstü kalsın! aLacağım yok senden

4. Siraç

Hep bir yıldız olmanı bekledim
    Gün gelir kayıp bana ulaşırsın diye,
    Sonra vazgeçtim,
    Yıldız olursan ben ulaşamam diye

Hani sözler varya sözleri anlatır,
    Hani sözler varya gözleri ağlatır,
    Hani anlar varya değeri geç anlaşılır,
    Birde aşk varya seni bana anlatır

Ay yıldıza mutluluk fısıldarken,
    Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken
    Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum
    İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye

Ufukta bir gemi görsem seni taşıyan,
    Mavi denize dalardım geriye bakmadan,
    Uçsuz bucaksız mavilikte arardım beni,
    Ta ki beni sende bulana kadar

Başını göğsüme yasladığımda tek bir düşmanım vardır; Geçip giden zaman

Seni düşünür ,seni özlerim,
    Sevgilerin özlemlerin derinliğinde ,
    Ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla,
    Bir sonbahar serinliğinde

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur,
    Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer,
    Sen o suya yazı yazdın,
    Şimdi güneşin doğmasını bekle!

Şimdi daha iyi anlıyorum ki,
    Nefes almak değilmiş yaşamak,
    Ateşlerde yanmak gibi birşey,
    Seni severken sensiz olmak
    Sen benim gözlerimde saf bir gerçek,
    Yüreğime bahar getiren bir çiçeksin
    Sen bedenimdeki yumuşak kudret,
    Gönül bahçemde uçuşan bir kelebeksin

*Hafif hafif çiseleyen yağmurda kalırsan;
    Saçlarını okşayan her tanede
    BENİ HATIRLA !

*Bugünde yarın da yüreğin kadar yanındayım ,
    Kendini yanlız hissettiğinde
    elini yüreğine koy
    ben hep oradayım!!

5. Siraç

BeLki birgün dikenLer kanatacak eLLerinizi,beLki serseri bir kurşun deşiverecek yüreğinizi, beLki birgün öLüm kapInIzI çaLIverecek apansIz Ama ne siz eLLerinizi çekecek dikenLerden, nede ben Ne siz korkacaksInIz geceLerden, ne de ben Ne siz vazgeceksiniz bu kavgadan nede ben!!!

Sen sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın Gücüm yok ama yinede sevdamsın

Yanlızlık, adını bile bilmediğim bir yabancıydı; Bugünlerde ise onunla beraber uyanıyoruz

Kafamı duvara yasladım, omuzların yanımda yok Ahbaplar maymun iştah sahipli, benim içimse senle tok

Kim bilir kimler var şimdi kalbindeSen beni unuttun çoktan belkideBen hala yaşarım eski günlerdeHerşeyde sen varsın UNUTAMADIM

Yağmur altı gecelerim ve sonra sabah uyanırım başımda ağır bi ağrı Ruhum kimi yendi yada kime yenik tek başıma kaldığımda başım öne eğik

Hak etmeyen kişiye akan göz yaşı yüzü kirletir,ihanetin telafisi olmaz, çiçek dalında güzel meyvesiz ağaca taş atma sakın

Söylediklerimi aklından çıkar geçerli değil çünkü onlar Seninle olsun sıcak kucaklar Şimdi çek git göründü yollar

bu küçücük yüreğim öyle yanıyorki sevdanla keşke hiç değmeseydi gözlerim gözlerine de sevmeseydim senibelki o zaman herşey daha farklı olurdu

Gözleriminn icinee baka baka Yalan sOyledinn Seni SEviyorumm derdinn aslaa ayrilmamm Ya sen Ya hic derdinn HAni Heaaa SOyle bana Hanii Nerdeesiinn Ozamann niye yanimda degilsinn!? Hanii aslaaa ellerimii birakmiyacaktinn Hanii aslaa ayrilmiyacaktikk Beni biraakipp gittin insafsizz!!

ARKADAŞŞ!! biz geceye asiikendimize isyankar diyorsakk SEN!! hele bi neden diye sor??? uykumdan uyandıran gece asilikk içtiğim sigara isyankar yapıyor!!!

herkes meleksin diyor!! bilmezler ki melek olmak ne zoriyisin,güleryüzlüsün diyor!! bilmiyorlar kalbim ağlıyoracılara gam wursada yüzüm kalbim gamsız olamıyor!! kedere inat yüzüm gülüyorgözyaşım damarımda dolaşıyor!! ne desen nafilefelek inat etmiş bir kerebeni hep acılara boğuyor!!!

SENİ SENLE SEVERKEN ANİDEN GİTTİNKALA KALDIM ORTADA YAPAYALNIZ ACI VERSEDE YOKLUGUN ALIŞTIM HERŞEYEZALİM OLAN SEN DEGİLMİŞSİN MEGERSE KAYBOLAN SENİ BU HALE GETİREN YILLARMIŞBİRBİRİMİZİ UNUTAMASAKTA,YAŞIYORUZ YOLLARA İNATBENİM ELA GÖZLÜM,YAZIM KIŞIM HERŞEYİMUNUTTUM SENİ UNUTTUMYA KENDİMİ YA SENİ

Birgün beni nasıl paslı bir makasla nasıl da derinden budayıp gittiğini farkettimYeni bir filiz veremiycek kadar derindi kesip attıklarınSensizlikle oluşmuş hastaluğıma senin bile çare olamayacağını benim için artık çok gecikildiğini anladım

6. Siraç

Дяzα Ħα¢єт Уσк, Ħαℓιм ∫αηα Дуηα∂ıя Đιℓє Ġєяєк Уσк ∫єѕѕιzℓιğιм ∫αηα ßєуαη∂ıя ∫özє Łυzυм Уσк ∫υѕυşυм ∫αηα Ќєℓαм∂ıя…

gєѕтєяη lιєвтєѕт ∂υ мι¢н…нєυтє lιєвѕт ∂υ ѕιєυη∂ ωєм lιєвѕт ∂υ мσяgєη؟؟؟
    anLami: dün beni seviodun…buqün onu seviosun…yrn kimi sevceksn?? xP

ιl[»тυякιѕн вєвιѕн«]lι

Oynama kırık camla çizer, etme çoluk çocukla muhabbet iÇine eder !!

Bu kaçıncı qün yokLuqunLa e$ oLduqum? Kaçıncı qece kimbiLir kanter içinde qeçirdiqim Kaçıncı yokoLu$ ,kaçıncı diriLi$

unuTacaktım

UnutmaLıydım ya beLki de!

OLMADI

U-NU-TA-MA-DIM!

»» ∂αяq αηqєL ««

Yağmura ve bu halime çare bulamamak… Bitiriyor beni Dalıp gidiyorum… Ne düşünüyorum? Bilmiyorum

Uykusuz geçen gecenin ardından mideme ağrılar girmiş, tüm gün sersem sersem geçmiş, ruhum daralmış bir halde, sıkılmış, bunalmış nefes alamaz durumdayım

Anlamı yok hiçbir şeyin, sen yanımda olana kadar

Soquk duvarLara anLatıyorum $imdi seni, seSsizLiqe, qeceye Ve FECRE, qün aqarmadan Uyuyamadan AkLımda 1001 dü$ünceyLe,yine sana doyamadan

Seni anLatıyorumGözLerinin qüzeLLiqini, duru$unun asaLetini ve o qünü,qezdiqimiz yerLeri, mutLuLuqumuzu anLatıyorum,yüreqime vurduqun mühRünüVe daha nicesini hiSsediyoRmuSun?

>> İçimde öyLe biR ' Sén ' vaRki,uyutmuyoR benİ qeceLeri********************************

ÖLüMsüz aşKını hiç€ sayaRsaM HaRamM oLsuNn ßaNa s€nd€nN ba$kaSı >>;)

Zamanla tanırsın insanları yiter birer birer hayallerin gerçeği görüp NEFRET*i tadarsın zamanla:(

Bana aşqı Öreteblrsn ama UNUTMAy*ı asla !;)

************bir kaç yaralı ruh birkaç bira şişesi elimizde bunlar varh mutlu etmeye yetmes khii ****************:(:(

SensizDé qeçerMiŞş takwimden qünler :(

Seni HayaTın KuraLLarına qöre diiL kafaMa qöre yaşadım :kihkih:kihkih

İçimden Bir ses Uyanma di0r BaşLadıım herşE Şimdi biti0r

KusssaM kaÇ İntihat çıkar İçimden kesseM kaç ayrıLık akar Bileklerimden:(:(

baK yiNe ba$a döNdü bu düNya yiNe soNa saRdı ayNı kaSet ßıktıM!!

mutLuLuquM çoktaN ifLas etmi$ itiRas hakkım YhoK biLioRm!!

1 fısıLtı qißi ßaZeN eN büyüK cıqLıkLaR!!

heR susu$ bi kaBuLLeni$ asLıNdaa!!

dü$ünüo MusuN haYatıN b*ktaN qectiqiNi hayaL eT yüzLerce ki$inin öLmeni istediqiNi!!

zayıF noktaLarımı buLup hep üstüMe qeLdiniZz!!

seNLe ba$Lar biteRiM beN seNdeN ibareTimm!!

Yarım Kalan Bi Olayı Bitirmek Benimkisi!

Siliyor Dünlerimi Yine Aşk ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni[​IMG]uymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK

asLa sewmeDin ßiLioRm asLa dü$ünMediN ßiLiormaMa ßeN heR an akLımıN heR saniyeSiNiN 1 CM'siNde hiSSedioRm seNi o waKitLeR!!

bo$vereCeksiN qiDeNi ba$kasına qitMi$tiRs*ktiR eT qeLeNi ba$kasıNdan qeLmi$tiR!!

suRatsıZLaRı kapıDan kovSam qiRmek isTeR bacaDan!!

7. Siraç

Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz birgün doluyor sen yoksun diye inan dertligim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum
    » Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucudan birinin hayatından geçmiş oldun !!!
    » Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş… yok be aşkım asıl ölmek “sensizlikmiş”

» Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkide,belki belkilerle dolu bir hayattı bu…
    kahrolursun görme ağladığımı» Ben Sensizdim! akşamın yaklaştığı saatlerde Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı

» Vaktinden önce çiçek açmaz rüzgara kelepçe vurulmaz Bende sen bitmedikçe veya bende ben ölmedikçe sana olan bu sevgim bitmez
    » Her deniz bir martı,her rüya bir uyku,her nota bir şarkı,her mezar bir ölü,her ağaç bir kök bulurda ben başka bir sen bulamam
    » Her gün sevda cekipte gülünmuyor degil mi? Bir güzelden baskası sevilmiyor degil mi? Hani bensiz olurdun, olunmuyor değil mi
    » Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildigin adresteyim
    » Gül filizlendigi günden itibaren güneşe aşıktır Her ne kadar güneş her gece ayın görkemine kapılıp gülü bıraksa da, gül yıldızlara kanıp güneşi unutmaz
    » Sesini duysamda heran yüzünü görmek değil özlediğimi bil heranHiçbir şey yüzünü görmek gibi değil
    » Yine akşam oluyor, yine kalbim yanıyor, sensiz bahar gelmiyor, Sevgilim sen olmayınca bahçemde güller açmıyor
    » Güller anlatsın sana olan sevgimi Güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi,yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsınBen anlatamadım güller anlatsın
    » Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün,bu ayrılık şarkılarını kurşuna düzeceğimSeni benden ayrıdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim
    » Seni sordum sokak lambalarına; bekleme boşa gelmez dedilerBoynumu büküpte baktım onlara, halime bakıp zavallı dediler
    » Bir eski dost gibi hatırla beniBir selam ver yeterUnutmuş olsanda eski günleriAdımı arasıra an yeter

8. Siraç

bİr İsKaMbİL FaLıNdA çIKmIŞtK bİrBiRiMiZE ♥

Yanında olmak istiyorum,
    Seni görmek, duymak ve koklamak
    İstiyorum
    Bir tek sana ihtiyacım var

Son bir gece daha çirkin olalım
    Aynalara değil, birbirimize bakalım
    Bir hayattı tutunamadık
    Gel ona bir son yazalım
    .

HiÇ oLmaKLa oLmamaK aRasıNda gideN giLen naßZım ÇıKıoR ßasaMaKLaRı

ßu sava$ Nie diye soRuyoRum KeNdiMe

ßu isyaN ßu TüKeNi$ ßu TerKedi$ niye ??

Beni kimseye benzetme !! cOk pis benzetirim

.
    palyaaço gibisin bebeeim kaç kişiliklisin ?

Nasıl geçer bilmem
    Üstümdeki sen lekeleri
    Ben olduğum yerde dururken
    Benden gitmiş aşk sözcükleri
    .

Kırıηtısı Kalaη Soη Değeriηi de Kaybettiη Seη, Küçük İnsaηAKLIN VARSA KENDİNE SAKLA, FELSEFE YAPMA

soNa saRan bozuK kasetLer gibi hayaT

rüyaLarda qöRébLmék yéTr mi ?
    *kaLbm aFFédéR mi ?

-ø kdr çøk døLmu$m ki -$u bøşLuqn iÇndé() ..

9. Siraç

Yasanması qerekiodu yasadık,sürsün qitsin istedik sonsuza dek,ayrılık qeldi kapıya ayrıldık!

Sıqmıyor içimeAskın korkutuyor benii

ßen bi seni sefdim,birde senii

ßendeki yorqunluk hep senin yüzünden,ßu qözlerim ağlamaktan,ellerim uzanmaktan yoruldu

Kalbime qir dedim qirmedi ve qitti , beni bu dünyada yapayalnız bıraktı…

KişiseL iLetinizin oLabiLmesi için Önce KişiLiqinizin oLması qerekir!!!

10. Siraç

Sevenim oLmadı giç doqru düzqün…
    BeNi bÖyLe bIrAkIp GeCeLeRcE AğLtIp eSiR EtMeK KaRaNlIĞa sUç dEiL mi:

Sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat Yüreğin kadar yanındaıym

Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordaıym!

Sen sevmesini bilmeyen aşk için hiç deqmeyen birisin…

Güzel bi hayali gerçek sanmıştm…:8

Unutma ki şunu zalim…!son qülen ii güLecek

Aşkından karşılık beklemek suçmuş
    Şu vefasız dünyada neler yokmuş
    Senin beni sevmeye niyetin yokmuş
    Seni sevdiğim için ÖZÜR DİLERİM…

Sen… her zil çaldığında omudur diye kapıyı açtın mı? Bunları sen yaşamadın… sen bilemezsin

Senin umutların ve hayallerin hiç başlamadan bittimi?

Sen hiç kaderine küstün mü?
    Ben kaybettim sen kazanıyorsun diye…

11. Siraç

GüseLim $iRinim ,,SahaNeym
    DerDine TEK ßaHaneyim ! MeLenq miyim ? Peri mi ?
    ßiLmem kii NeYm ??
    Yaa ßen Ne shEqEr $hEym ('')
    ,

HerKes qüLü$ümü qörüyor
    Kimse sava$ımı qörmüyor
    HerKes sesimi duyuyor
    Ne dü$ündüqümü Kimse biLmiyor
    HerKes yazdıKLarımı okuyor
    Gözya$Larımı Kimse qörmüyor
    HerKes beni tanıdıqını sanıyor
    Ama Kimse benim Kim oLduqumu biLmiyor

Ne Kadar KüçüK $eyLer için aqLardıK
    Bir tutum saç,bir araba,bir bebeK
    Şimdi büyüdüK
    ÇoK büyüK oLayLar biLe aqLatamıyor bizLeri
    ÖLümLer,ifLasLar,sawa$Lar
    Şimdi daha mı qüçLüyüz?
    YoKsa daha mı aLı$Kın?Hayatı öqrenmeK aLı$maK mı acaba?

unutma hayatta qame over olduktan sonra try aqain die bi seçenek olmucak

ne verdiniz ki ne istiyosunuz yalan dünyanın yalancı insanları…

yalanlar bitmez dudaklar susmayinca sevgi olmaz gözler işil işil bakmayinca

YAPRAKLAR DOKULUR,GULLER SOLABILIR,SENI HERKES UNUTABILIR,BEN ASLA

Hasret kapımda nöbet tutuyor sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor

gituzaklarasakın arkana bile bakmanereye gidersen git amabir daha kendini bana hatırlatma!!!!bitti artık anla!!!!

otururken o yaşlı ağacın dibinde bıraktım seni kuru yapraklarla birlikte rüzgarın kucağına,bir sonbaharda uğurladım seni yüreğimden ELVEDA bile diyemeden

YAŞADIĞIM EN BÜYÜK MUTLULUK ÇEKTİĞİM ENBÜYÜK ACISIN

ayrılmak kolay gelmedi tabi ki koydu biraz sana mutluluklar zaten senin için oyundu biraz

Yeni bir aşka başlıyorum sanmıştım galiba çok yanılmışım Bu aşkın sonuda ayrılık olacak,ve yaşadıklarım geride kalacak Geriye acı ve güzel hatıralar kalsa bile,onları hatırlamak ayrılık kadar acı olmayacak

Giderken kalbimde bıraktığın o serin rüzgar hiç ısınmadıakan gözyaşlarım sensiz kurumadı

Dayanamam gitme beni yalnız koyma ağlayamam yine böyle bir başıma üşürüm soluk sensizlikte yapamam ben böyle başka biriyle

SÖZÜM YOK SANA SEN DÜŞÜN , YOK OLMUŞ YÜZÜNDEN O GÜLÜŞÜN ,
    NERDE O ESKİ VEFAKAR YÜZÜN , DEFOL GİT BU SANA SON SÖZÜM

Mevsimlik bir çiçek misin bir bahar açıp bir bahar solasın? vefasız bir gönülemi düştüğün de dün hatırlanıp bu gün unutulasın? Asla unutma ki hep aklımdasın!!

[•×•][αмα ρєѕ єтмєм ѕєη вєηιмѕιη, αмα уєηιℓмєм кαℓвιм ѕєηѕιη, ѕαναѕ νє αѕк, кυяαℓℓαяι уαктι, кαzαηαη тαяαƒ gιηє кαℓρ кιяαη∂ι !][•×•]

Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göre,insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir,yada evlenerek aşklarını sahteleştirir

HÜZNÜN DIBINDEN BIR AVUC SEVGI CIKARTIRKEN VURGUN YEDI DALGIC YUREK GITSEDE YUREK ATMAKTA TEKRAR DALACAK CUNKU SEVGi DIPTE HALA ISILDAMAKTA !:

Sahte sevgililer terkettiğinde benim yokluğumu anlayacaksın, beni başkasıyla her görüşünde kaybettiklerine ağlayacaksın

pek çok serseri geldi geçti, şimdi hiçbiri yok esti bitti ama gör bak ben gene buradayım

Ağladım seninle ilk defa Elimde parçalanmış bir hayat var aslında Hap soldum söylediğim yalanlara Çıkışlar hep kapanmış ruhum dar sokaklarda

(^_^) » υиυтмα! иαѕỉℓ ѕєиѕỉζℓỉğỉ вєи уαяαтмα∂ỉмѕα тα∂α¢αğỉи вєиѕỉζℓỉκтє вєиỉм єѕєяỉм σℓмαуα¢ακ « (^_^)

neden durmadan yağıyorsun yağmur neyi ıslatmaya çalışıyorsun cadde ıslak kaldırım ıslak ,eğer gzölerimi ıslatmaya calışıyorsan onlar zaten ıslak…

sen bnm hayatımda bir piyonsun seni kaybedersem 2 puanım gider ama ben senin hayatında şahım beni kaybedersen oyun biter'’

dipsiz bir uçuruma düşsem ölmekten değil seni kaybetmekten korkarım aşkım!!

tamam dır şimdilik bu sözlerim
    aşkım seni sonsuza kadar beklerim
    gelmesende yanıma aglar bu gözlerim
    unutamam seni her zman özlerim

iLk Defa GözLerime sen Baktınn öyLe sevgİ doLu ÖyLe mAnaLı İLk defA eLLerimi sen TuttuNN öyLe masumm öyLe sewDaLıYarınLar bizimLe, UmutLar bizimLe!!! Hadi GeL koşaLım bu sewda yoLLarında SeninLe ikimiz eL ELee!!!

ONUN İÇİN AĞLIYORSANIZ BU AŞKTIRONUN ÜZÜNTÜSÜNÜ PAYLAŞIP O OLMADAN ONU DÜŞÜNÜP AĞLADIĞINIZ OLDUYSA O DA AŞKTIR

12. Siraç

ѕคηค öуℓ£ คℓı$тıмкι уüzüηü göям£∂£η ∂υяคмıуσяυм вคηค öуℓ£ кคяı$тıηкι ѕ£ηѕιz нคуคℓ вιℓ£ кυяคмıyorum

ben sevdiklerimi ne aklımla ne kalbimle severim kalp durur akıl unutur ben sevdiklerimi ruhumla severim ruh ne durur ne unutur

Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!

Güler yüzle söylenen bir yalani bir anda yuttugumuz halde aci gerçegi ancak damla damla yutariz

Sevmek saçak altina siginan göçmen kusun kar tanecikleri arasinda uçusan beyaz tüyünü görebilmektir

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum Sana “Sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim Sevgililer günün kutlu olsun!

Eskiler böyle derBiliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın Sevgililer günümüz kutlu olsun

İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürlerKuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle…

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Ama bil ki gerçeğini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim Ve seni sevdiğimi fısıldamak@–)–) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor Sevgililer günümüz kutlu olsun! Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar kadar çok seviyorum

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağınaufacık bir öpücük kondurdu Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak Sevgililer günün kutlu olsun!

Sil bastan yasama sansim olsaydi eger kusursuz olmaya çalismaz rahat birakirdim yüregimi korkmazdim daha çok riske girip sana asik olamaktan!!!

Ne zaman çöller deniz denizler çöl olursa,günes dogmayi unutup ay çimene düserse,daglarda nilüfer çamlarda gül biterse,iste o zaman seni unutup baskasini SEVERIM!

Ask bir güle benzer çiçek kisminda askin sonsuzlugunu yasarsin ,diken kisminda ise sonsuz acilari yasarsin

nsanlar her ne kadar sonbahari ayrilik mevsimi kabul etmislerse de, kaderde ayrilik varsa sonbahari beklemez

Biz birbirimize dönmüs iki ayna gibiyiz Içimizde binlerce olsada görüntümüz biz sadece birbirimizi görürüz

Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek degil sana hep yeniden baslamak isterim

Rüzgara hakim olamiyorsan yelkenlerini ona göre ayarla ve unutma ki hayat karsilastigin güçlüklerle degil gemiyi limana getirip getiremediginle ilgilenir

Gözlerin gökte olsaydi, yildizlarda senin yüzünde utandirirdi yildizlari yanaklarinin parlakligi
    Tipki gün isiginin kandili utandirdigi gibi

Hayatta üç seyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyiSeni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye

Hayat ve yasadiklarini bir okyanus gibi düsünÇilgin ve deli dalgalara isteyerek girmezsinDurgun sular kendini belli etmez ve ne zaman cosacagini sen bilemezsin

13. Siraç

2 Lira 3 Lira aL Senin oLsunPaRa HesaBı Yapan Senin GiBy oLsun!!

BeyasLaR iÇinDe GöRüRsen Beni SasıRma ama O BeYasLar GeLinLiq DeiL KeFenim oLur!!

Kaçma GeL Bana muTLu oLuruz Biz iKimiz <3

Demeq aLDaTTın Beni öLe oLsun Ben SaDece SusuoRum!!

CezaNı Benim Vermeme GeReq YoK Sen En Büyüq Cezayı Yeni ManiTanLa BuLmuşşun ZaTen!!

Bu Kaçış NeRe YaRaR Tüm yoLLar YaRe Çıkar <3

iÇimDeqi YanGın SönmüoR Her Saniye DaHaDa BüyüYoR!!

HavaLıysam Kime Ne Ben BöLeim işTe iŞine GeLmioSa CeK GiT ---- xD

Bu Sayfayı Paylaş