Aydın Budak (Aydın Budak Kimdir? - Aydın Budak Hakkında)

'Sanatçı Tanıtımları' forumunda Mavi_Sema tarafından 2 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Aydın Budak (Aydın Budak Kimdir? - Aydın Budak Hakkında) konusu [​IMG]

Adı Soyadı : Aydın BUDAK
    Doğum Tarihi : 1 - 12 - 1987
    Doğum Yeri : İstanbul
    Eğitim : Başkent Akademisi

İlk okulda okul tiyatrolarıyla oyunculuk hayatına başlayan Aydın, daha sonra bir süre ara vermeye karar verdi. O dönemde profesyonel olarak futbol oynadıktan sonra, lise yıllarında tekrar okul tiyatrolarında yer alan Aydın bu yeteneğini daha ileriye taşımak istedi ve egitim almaya karar verdi. Oyunculuk egitimini Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde aldıkdan sonra,spikerlik ve diksiyon egitimi aldı. Daha sonra BKM'de Yılmaz Erdoğan'la birlikte tiyatro egitimi aldı ve özel tiyatro egitimlerinede baş vurdu. Bir çok
    reklamda, sinema filminde, dizide yer alan aydın bu günlerde yeni projeler üzerinde çalışıyor.

Aydın ayrıca modellik yapmaktadır ve bir çok markanın defilelerinde ve ender,sarar gibi markaların katalog çekimlerinde yer almıştır.modellik hayatına Arkadaşlarının ve yakın çevresinin yüzünün ve fiziginin düzgün oldugunu söylemesiyle ve ısrarlarıyla modellik hayatınada adım atmasına sebep oldu. şu sıralar özel modellik egitimi alan aydın best model turkey yarışmasına ve yurt dışı modelligine hazırlanıyor. Aydın kendisi için oyunculugun ön planda oldugunu kendisini dahada geliştirip hakettigi yerlere ulaşacagını ve bunun için çalışmalarını,egitimlerini dahada hızlandıracagını,örnek aldıgı degerli hocalarının izinden gidecegini söyledi.

Oynadığı Diziler :

Arka Sokaklar
    Arka Sıradakiler
    Adanalı
    Deniz Yıldızı

Oynadığı Filmler :

Çılgın Dershane

Bu Sayfayı Paylaş