Ay-yıldız Anaokulu Siirt Pervari

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ay-yıldız Anaokulu Siirt Pervari konusu Ay-yıldız Anaokulu Hakkında - Ay-yıldız Anaokulu Tanıtım - Ay-yıldız Anaokulu Resimleri - Ay-yıldız Anaokulu İletişim

Ay-yıldız Anaokulu Siirt Pervari İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ay-yıldız Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ay-yıldız Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ay-yıldız Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ay-yıldız Anaokulu Tarihçesi:

Okulumuz 2005 yılında yapılmış olup; 2005-2006 Eğitim-Öğretim yılında eğitime açılmıştır. Okulumuzun resmi açılışı 08/10/2005 tarihinde Sn. Başbakan Recep Tayip ERDOĞAN tarafından yapılmıştır. İlçedeki tek bağımsız anaokulu olup okulumuzda ikili eğitim uygulanmaktadır.

Okulumuzda üç derslik, bir mutfak bulunmaktadır.

Ay-yıldız Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: AY-YILDIZ ANAOKULU
    Adresi: AYDIN MAHALLESİ LİSE ARKASI
    Telefon Numarası: 4843613095
    Faks Numarası: 4843612186
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -

Ay-yıldız Anaokulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş