Ayşe Zeki Sayan İlköğretim Okulu Ankara

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ayşe Zeki Sayan İlköğretim Okulu Ankara konusu Ayşe Zeki Sayan İlköğretim okulu Hakkında - Ayşe Zeki Sayan İlköğretim okulu Tanıtım - Ayşe Zeki Sayan İlköğretim okulu Resimleri - Ayşe Zeki Sayan İlköğretim okulu İletişim

Okulumuzun Tarihçesi

Okulumuz 1966 yılında Kartaltepe İlkokulu’na bağlı şube olarak eğitim öğretime başlamıştır. 1968 yılında Malazgirt İlkokulu olarak öğretime devam etmiştir.İlköğretim Okulu uygulaması ile Malazgirt İlköğretim Okulu adını almıştır. 9 derslik ten oluşan ana bina ile 4 derslikten oluşan barakada öğrenim sürdürülürken 2004 yılında hayırsever bir yurttaş tarafından baraka yıkılarak yerine 7 derslik ve 1 çok amaçlı salondan oluşan ek bina hizmete sokulmuş olup bu hizmete karşılık olarak okulun adı Ayşe Zeki Sayan İlköğretim okulu olarak değiştirilecektir. Halen 13 derslik, 2 laboratuar , bir kütüphane ve 1 çok amaçlı salonu bulunan okulumuzda 35 öğretmen görev yapmaktadır

Ayşe Zeki Sayan İlköğretim okulu İletişim bilgileri

Adres: Ortatepe Sok. No:1 Abidin Paşa Mamak Ankara

Telefon: 3123643950 Mamak

Ayrintili Bilgi

kaynak:http://aysezekisayan.meb.k12.tr/

2. ben cocugum okula alınmadı anasınıfı ve baska yerde almıyo okulumuz orası napacagız

Bu Sayfayı Paylaş