Ayşe Kırali İlköğretim Okulu Sürmene Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ayşe Kırali İlköğretim Okulu Sürmene Trabzon konusu Ayşe Kırali İlköğretim Okulu Hakkında - Ayşe Kırali İlköğretim Okulu Tanıtımı - Ayşe Kırali İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Ayşe Kırali İlköğretim Okulu Resimleri

Ayşe Kırali İlköğretim Okulu Trabzon Sürmene İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ayşe Kırali İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ayşe Kırali İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ayşe Kırali İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ayşe Kırali İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: AYŞE KIRALİ İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: ÇARŞI MAH. INONU CAD. NO:48 SÜRMENE/TRABZON
    Telefon Numarası: 4627461061
    Faks Numarası: 4627461061

Kurumun Misyonu :

Biz Ayşe Kırali İlköğretim Okulu olarak; Bütün öğrencilerimizin,kendine güvenen,çevresi ile iyi ve olumlu iletişim kuracak davranışları kazanan, bilgili,hoşgörü sahibi, çağın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilen, gelişen teknolojiyi izleyip kullanabilen, kendine ve topluma faydalı, demokratik ve laik bireyler olmalarını sağlamak için varız.

Kurumun Vizyonu:

Biz Ayşe Kırali İlköğretim Okulu olarak; Bütün ideallerimiz;aldığı eğitim sürecinde mutlu bireyler oluşturmak için, değişime ve gelişime açık, öncelikli olarak öğrenmeyi öğretmeyi temel ihtiyaç kabul eden, hoşgörü sahibi, farklılıkları zenginlik kabul eden, katılımcı, kendini sorgulayan, bütün çalışanların kendilerini bu okulda çalıştıkları için mutlu hissettikleri her türlü teknoloji,tesis,organizasyon,anlayış ve insan kaynaklarına sahip bir okul olmak istiyoruz.

Kaynak : trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş