Ayşe Birgör 2010 Yeni Albüm Bambaşka

'Albüm Tanıtımları' forumunda Mavi_Sema tarafından 11 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Ayşe Birgör 2010 Yeni Albüm Bambaşka konusu

Türü : Fantazi

Yayın Tarihi : 07/01/2010

Albümdeki Eserler

1.Boşver
    Söz & Müzik: Fettah Can
    2.Kör Olmuşsun
    Söz & Müzik: Suat Suna
    3.Sevme Bensiz
    Söz & Müzik: Orhan Gencebay
    4.Ne Emekler Verdim
    5.Varmı Böyle Bir Sevda
    Söz: Tunç Kemal Karakulak Müzik: Çoşkun Sabah
    6.Bence Pişmansın
    - Boşver (Klip)
    - Fotograf Albümü

Albüm ile ilgili diğer bilgiler

Müzik yönetmenliği ve aranjörlüğü Taşkın Sabah, prodüktörlüğü Ayşen Birgör tarafından yapılan ‘Bambaşka’da 6 özel parça yer almakta…

Albümün çıkış parçası olarak; söz ve müziği, müziğimizin son dönemde yükselen ismi Fettah Can’a ait hareketli bir parça olan ‘Boşver’ seçildi. Bu parçaya yönetmen Faysal Tokmak tarafından Ataşehir Chicago Bulls’da klip çekildi ve bu klipte Ayşen Birgör, kendisinin kıyafet sponsoru olan B&B Butik tarafından bu klip için özel olarak hazırlanan 7 değişik kostüm giydi.

BAMBAŞKA’da ‘Boşver’ dışında Suat Suna’nın 3 yeni bestesi ‘Kör Olmuşsun, Ne Emekler Verdim, Bence Pişmansın’, Orhan Gencebay’ın sesinden yıllardır dinlediğimiz ama başka bir sanatçı tarafında ilk kez yorumlanan ‘Sevme Bensiz’ ile bir başka üstat Coşkun Sabah’ın sözleri Tunç Kemal’a ait unutulmaz şarkısı ‘Var mı Böyle Bir Sevda’ yer almakta…

Ekranların sevilen, sesi ve yorumu ile milyonları kendisine hayran bırakan ismi Ayşen Birgör’ün; Bambaşka isimli albümü Müzikram Yapım etiketi ile çıktı. ​

Bu Sayfayı Paylaş