Ayşe Ahmet Atmaca İlköğretim Okulu Merkez Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 21 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ayşe Ahmet Atmaca İlköğretim Okulu Merkez Antalya konusu Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Ayşe Ahmet Atmaca İlköğretim Okulu Hakkında - Ayşe Ahmet Atmaca İlköğretim Okulu Resimleri - Antalya Merkezdeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Ayşe Ahmet Atmaca İlköğretim Okulu Bilgileri

TARİHÇE

1970’li yıllarda değişik binalarda eğitim öğretime başlayan okulumuz 1978 yılında “Yenidoğan İlkokulu” olarak şu andaki B blokta öğretime başlamış, zorunlu eğitimin 8 yıl olmasıyla 1999 yılında hayırsever AYŞE-AHMET ATMACA tarafından ana bina yaptırılarak öğretime başlanmıştır. Halen okulumuz, A ve B Blok olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır.

Vizyonumuz

Okulumuzun; bulunduğu bölgede, eğitim-öğretim kalitesi açısından; öğretmenler, öğrenciler ve veliler tarafından tercih edilen bir kurum olmasıdır.

“Ayşe Ahmet Atmaca İlköğretim Okulunda Çalışmak ve Okumak bir ayrıcalıktır.”

Misyon
    Türk Milli eğitiminin genel ve özel amaçları doğtultusunda; öğrencileri özgüvenleri gelişmiş, değerlere saygılı, tepkili, sorgulayan, Atatürkçülüğü benimsemiş, yurtsever, yasalara saygılı, araştırma yapan, eleştiren bilimden sanata sanattan spora geniş bir yelpazede yetiştrimek.

Ayşe-ahmet Atmaca İlköğretim Okulu Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ayşe-ahmet Atmaca İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ayşe-ahmet Atmaca İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ayşe-ahmet Atmaca İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ayşe-ahmet Atmaca İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: AYŞE-AHMET ATMACA İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: AHATLI MAHALLESİ 3122 SOKAK NO:12

Telefon Numarası: 2422270421

Faks Numarası: 2422277977

E-mail Adresi:969560@meb.k12.tr

Web Adresi:
    Ayşe Ahmet Atmaca İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş