aveaiçi konuşma paketleri

'Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü' forumunda Kayıtsız Üye tarafından 20 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    aveaiçi konuşma paketleri konusu 5 tl karşılığında alınan 120 dk aveaiçi konuşma tarifesine üye olmak için telofonumdan 120 yazıp 2200 sms atıp kayıt oldum ama sonra telefonuma sms geldi ve aveaiçi konuşma paketleri sizin için tanımlı değildir diye sms geldi neden olmadı anlamadım her kontör yüklememde otamatik 5 tl gidip 120 dk ücretsiz konuşuyordum.. lütfen cvp bekliyorum

2. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Size en uygun Avea paketlerini seçin tüm Avealılarla doya doya konuşun. Aveaİçi Konuşma paketlerinden yararlanmak için tek yapmanız gereken 5 paketten sizin için en uygun olanını seçip 120, 150, 180, 200 ya da 240 yazıp 2200‘a SMS yoluyla göndermek.

Avea İçi Konuşma Paketleri Ayrıntıları

* Aveaİçi Konuşma Paketlerine kayıt sadece SMS yoluyla ya da müşteri hizmetleri vasıtasıyla yapılabilmektedir.
    * Aveaİçi Konuşma Paketleri kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi Avea yönlerine yapılan aramalarda kullanılabilmektedir.
    * Kullanılmayan dakikalar, 30 günlük kullanım süresi sonunda silinecektir.
    * Abonelerin paket kapsamı dışında kalan yönlere doğru yaptıkları aramalar ile paket süresini aşan aramaları, her abonenin kayıtlı olduğu tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
    * Her abone 30 gün içerisinde sadece bir konuşma paketinden yararlanabilecektir. Paketler kapsamındaki dakikalar, paket ücreti karşılığı kullanılabilmektedir.
    * Paketlerin iptali söz konusu değildir.

Bu Sayfayı Paylaş