Av.Mail Büyükerman İlköğretim Okulu Tepebaşı Eskişehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 2 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Av.Mail Büyükerman İlköğretim Okulu Tepebaşı Eskişehir konusu Av.Mail Büyükerman İlköğretim Okulu Hakkında - Av.Mail Büyükerman İlköğretim OkuluTanıtım - Av.Mail Büyükerman İlköğretim Okulu Resimleri - Av.Mail Büyükerman İlköğretim Okulu İletişim

Av.Mail Büyükerman İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Hayırsever Avukat Mail Büyükerman tarafından yaptırılan okulumuzun açılışı, dönemin Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel tarafından yapılmış ve 14 Eylül 1998 tarihinde eğitim öğretime açılmıştır

Okulumuzun doğusunda Baksan Sanayi Sitesi, güneyinde Keresteciler sitesi, kuzey-batı ve güney-batısında Batıkent Mahallesi yerleşkesi, yerleşkenin bitiminin kuzeyinde Bursa çevre yolu yer almaktadır.

BİNANIN ÖZELLİKLERİ
    Betonarme Karkas, zemin artı 2 kat, arsanın yüzölçümü 6000 metrekare, binanın yüzölçümü 980 metrekare

BAHÇENİN ÖZELLİKLERİ
    Bahçe ihata duvarı ile çevrilidir. Duvar üzerinde demir korkuluklar vardır.5200 metrekare alana sahiptir. Bahçede oyun sahası ve spor alanları bulunmakta olup asfaltlanmıştır. Bahçe ağaçlandırılmıştır

Av.Mail Büyükerman İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Tepebaşı
    Okulun Telefonu: 2223351625
    Okulun Faksı: 2223204595
    Okulun Adresi: BATİKENT MAH.NADİRE SOK. NO:3
    Okulun Web Adresi:
    http://amb.meb.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi: 968744@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: Mustafa BAŞ
    Okulun Öğretmen Sayısı: 22
    Okulun Öğrenci Sayısı: 407
    Okulun Derslik Sayısı: 16
    Okulun Ulaşım Bilgileri: Batıkent girişindedir.23 ve 54 nolu belediye otobüslerine binildiğinde batıkent ilk durakta inilirse okul güneye doğru iki sokak arkadadır
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Var
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Av.Mail Büyükerman İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş