Atomic Top-Level-Domain Filter 1.20 İndir

'A-B' forumunda Siraç tarafından 19 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Atomic Top-Level-Domain Filter 1.20 İndir konusu Atomic Top-Level-Domain Filter

Sürüm : 1.20

Boyut : 669 Kb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows NT/2000/2003/XP/Vista

Üretici Firma : AtomPark Software

Tanıtım:
    Üreticiden:
    Atomic Top-Level-Domain Filter (ATLDF), Atompark tarafından sağlanan ücretsiz bir yazılım olup, postalama listesini belirli hedef marketlere ayırır.

Atomic TLD Filter bir yazılım programı olup, kullanıcının otomatik olarak belirli e-posta adreslerini iş veya ülke bazında seçmesine olanak tanımaktadır.

Özellikler:

ATLDF ücretsiz bir yazılımdır.
    İçeriğinde bilinen tümTLD* leri (yaklaşık 300) veri tabanında, iki ana grup altında toplamıştır.
    * (TLD) top level domain - üst kademe alan, alan adının isminin en sonunda nokta işaretini takiben gelen kademedir.
    + Ülke kodu (ülkeyi tanımlar), örneğin: .br (Brezilya), .ca (Kanada), .cn (Çin), .fr (Fransa), .it (Italya), .jp (Japonya), .uk (Birleşik Krallık), .us (ABD) gibi.
    + Genel (organizasyon tipi), örneğin:.com (ticari), .net (ağ), .org (organizasyon), .gov (hükümet), .edu (eğitim), .mil (askeri).
    İçine yerleşik filtre hangi posta adreslerine gönderim yapmak istediğinizi belirlemenizi sağlar.
    Yeni postalama listesi bir dosyada saklanabilir veya panoya kopyalanabilir.

Atomic Top-Level-Domain Filter 1.20

Bu Sayfayı Paylaş