Atomic IE Contacts SPY 2.22 İndir

'A-B' forumunda Siraç tarafından 19 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Atomic IE Contacts SPY 2.22 İndir konusu Atomic IE Contacts SPY

Sürüm : 2.22

Boyut : 1.85 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Kısıtlama : Kaydetmez

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows 2000/XP/Vista

Üretici Firma : AtomPark Software

Virüs Kontrolü : UYARI! UYARIYI okuyunuz
    Not: Program, virüstotalde 2 adet virüs tarayıcısı tarafından truva atı olarak gözüküyor. Firmanın diğer programlarında sadece tek bir virüs tarayıcısı ile uyarı verdiği ve kendi taramalarımızda bir sorun göremediğimiz için temiz olarak işaretlemiştik ama, bu program için 2 adet virüs tarayıcısı (Rising ve Sophos) truva atı uyarısı yaptığı için, biz de uyarımızı yaparak ekliyoruz efendim. ALİ.K

Tanıtım:
    Üreticiden:
    Atomic IE Contacts SPY (IECSPY),
    ziyaret ettiğiniz her web sitesinden temas bilgilerini ayıklayan bir Internet Explorer Yardımcı Yazılımı.

Program kendisini MS Internet Explorer içinde barındırır ve her Internet Explorer kullanılıp web sayfası açıldığında bir yardımcı yazılım olarak çalışır. Program e-posta adreslerini, telefon ve faks numaralarını, ICQ için UIN numaralarını, MSN ve AIM bilgilerini ayıklar ve saklar.

Özellikler:

Şifreli e-pota adreslerinin tamamına yakını tanır.
    Şifre korumalı web siteleri içerisinde arama yapabilir.
    Veri filtreleme ve ayıklama opsiyonları ile temas bilgilerini yönetmeyi kolaylaştırır.
    Bulunan veri dosya, panoya veya MS Office uygulamalarına (Özellikle MS Excel veya Word) aktarılır.

Kısıtlama ve lisans:
    Deneme sürümde çıkartılan sonuçlar kaydedilemez. Tam olarak yararlanabilmek için satın almalısınız. ANE lisansı bir bilgisayar için olup, ömür boyu destek ve bir yıl güncelleme hizmeti ile beraber sunulmaktadır! Fiyatı 29.85 TL'dir.

Atomic IE Contacts SPY 2.22

Bu Sayfayı Paylaş