Atayurt Alparslan İllköğretim Okulu Arsin Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Atayurt Alparslan İllköğretim Okulu Arsin Trabzon konusu Arsin Atayurt Alparslan İllköğretim Okulu - Atayurt Alparslan İllköğretim Okulu Hakkında - Atayurt Alparslan İllköğretim Okulu Tanıtımı - Atayurt Alparslan İllköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Atayurt Alparslan İllköğretim Okulu Resimleri

Atayurt Alparslan Lilköğretim Okulu Trabzon Arsin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Atayurt Alparslan Lilköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Atayurt Alparslan Lilköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Atayurt Alparslan Lilköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Atayurt Alparslan Lilköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ATAYURT ALPARSLAN LİLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Atayurt Alpaslan llköğerimi Okulu
    Telefon Numarası: 4627191005

Kurumun Misyonu :

Atatürk ilke ve yenilikleri doğrultusunda; Milli Eğitimin amaçlarına uygun, kültürel olgulara saygılı,düşünen ve düşündüğünü uygulayabilen bir vatandaş ve iyi bir birey yetiştirebilmek.

Kurumun Vizyonu:

1- Okulun onarımının ve fiziki ortamının öğrencilere uygun olmasının sağlanması2- Eğitim-öğretimin öğrenci merkezli, bireysel veya grup çalışmalrına uygun hazırlanması.

trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş