Atatürk İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 13 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Atatürk İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp konusu Atatürk İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp Hakkında - Atatürk İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp İletişim - Atatürk İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp Tanıtım - Atatürk İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp Resimleri - Atatürk İlköğretim Okulu

Atatürk İlköğretim Okulu toplam 1028 metrekarelik alana İsmail ÖZDEĞİRMENcinin bağışlaması ile 1969 yılında yapımına başlanmış ve 1970 yılının şubat ayında eğitim öğretime hazır hale getirilmiştir.
    1999 yılında ek bina yapımı ile kapalı alan 460 m2ye ulaşmış, 1 er şube ile eğitim öğretime devam etmektedir."
    Misyonumuz: Bilgi Paylaştıkça çoğalır
    Vizyonumuz :Hergün daha iyiye ulaşmak için birlikte çalışacağız.

2007 Yılı OKS başarısı olarak ilçe,il ve Türkiye Ortalamalarının üstünde bir başarı kaydetmiş olup,Sportif Müsabakalarda bu yıl da dahil olmak üzere son beş yılın Yıldız Kızlar Voleybol İl birinciliğine sahiptir.

Okulumuzda her şubeden birer sınıf bulunmakta olup,şu an ki norm kadro durumu itibari ile açık norm kadromuz yoktur.
    Fizik ve ders araç gereci yönünden kayda değer bir sıkıntımız bulunmamaktadır.

Okulumuzda 5 Sınıf Öğretmeni,1 Anasınıfı Öğretmeni ve 4 Branş Öğretmeni vardır.Bu branşlar;Türkçe, Matematik, İngilizce ile Fen ve Teknoloji dersleri öğretmenleridir.
    Okul Müdürümüz; Uzman Öğretmen Sn.Mustafa KILIÇ'tır.
    Dutlu Camii Mah Ürgüp
    NEVŞEHİR
    50400

Telefon: 0 384 341 41 75

kaynak :webrehberiz biz
    Atatürk İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp

Bu Sayfayı Paylaş