Atatürk İlköğretim Okulu Mersin Çamlıyayla

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 27 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Atatürk İlköğretim Okulu Mersin Çamlıyayla konusu Çamlıyayla Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında - Atatürk İlköğretim Okulu Tanıtım - Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri - Atatürk İlköğretim Okulu İletişim

VİZYONUMUZ

İstiyoruz ki: · Türkiyedeki eşdeğer kurumlarla yarışabilecek düzeye erişmiş, kaliteli, saygın, seçkin, örnek bir kurum olmak. · Kalite ve başarıya ulaşmada disiplinli çalışmanın, karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün ön planda tutulduğu bir kurum olmak. · Öğrencilere nasıl gelişeceği ve geleceklerine nasıl yön verecekleri konusunda rehberlik yapılsın. · Öğrencilere nasıl öğrenecekleri öğretilsin. · Bütün Bireyler kendilerinden emin olsun, yaptıklarından ve eleştirilmekten korkmasın. · Öğrenci merkezli öğrenim uygulanmasına öncelik verilsin. · Okulumuzda herkes, her gün daha iyiye ulaşmak için çalısın.

MİSYONUMUZ

Biz:
    · Atatürk;ün izinde, yenilik ve gelişimleri takip ederek, araştırmalar yaparak, kurumumuzun verimliliğini, etkinliğini, kalitesini yükseltmek, öğrenci, öğretmen ve kurum personelinin katılımını ne mutluluğunu sağlamak için varız.
    · Bilinçli, sorun çözebilen, kendine güvene araştırma yapabilen, bilgiyi yaratıcı biçimde kullanabilen, sorgulayıcı, kendini sürekli yenileyen, geliştiren, varlığını, emeğini, zamanını, ve çevreyi koruyan nesiller yetiştirmek için varız.
    · Eğitimde tam öğrenmeyi gerçekleştirmek, öğrencilerin tümünü istenilen hedefe ulaştırmak için varız.

İletişim :
    Adres:Kale Mahallesi Egemenlik Cad. No: 6
    Tel No 1:+903246812730 Tel No 2:+903246813046
    E-Posta(E-Mail):
    342387@meb.k12.tr *** cataturkioo@hotmail.com

http://www.camliyaylaataturk.k12.tr

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş