Atatürk İlköğretim Okulu Karşıyaka İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 31 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Atatürk İlköğretim Okulu Karşıyaka İzmir konusu Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında - Atatürk İlköğretim Okulu Tanıtım - Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri - Atatürk İlköğretim Okulu İletişim

Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz Cumhuriyet Mahallesi 6712/2 Sokakta 4184 parsel no, 42 pafta, 4334 sayfa no ve 32 cilt numarası ile Karşıyaka Tapu ve Sicil Müdürlüğüne kayıtlıdır. Okulumuzun toplam alanı 9240 metrekare olup, Milli Eğitim tarafından Sosyal Konutlardaki ailelerin çocuklarına hizmet amacıyla yaptırılmıştır.
    A BLOK BİLGİLERİ: 1981 yılında inşaatı bitirile okulumuzun A Blok üst katında 4 derslik, 1 kütüphane ve işlik vardır. Zemin katta 2 adet BT sınıfı, tuvalet, mutfak, 1 derslik, spor odası, müdür yardımcısı odası ve rehberlik odası ile depo bulunmaktadır.
    A Blok 1982 yılında Sosyal Konutlar İlkokulu adı altında eğitim ve öğretime açılmıştır. 1982-1983 eğitim öğretim yılında okulun adı Atatürk İlkokulu olarak değiştirilmiştir. Okul bahçesine kız ve erkek tuvaletleri ve depo yaptırılmış, B Blok yapıldıktan sonra tuvaletler ve depo tadilatla hizmetli lojmanına ve eklentisine kantin yerine dönüştürülmüştür. Okul bahçesi asfaltlanmış ve ağaçlandırılmıştır. 1993-1994 eğitim ve öğretim yılında okulumuzun bünyesinde anasınıfı açılmıştır. 1996 yılında okulumuza fotokopi, ses cihazı, bilgisayar, faks, telefon santrali kazandırılmıştır.
    1997-1998 eğitim ve öğretim yılında ülkemizin genelinde kesintisiz sekiz yıllık eğitim uygulamasına geçilmesiyle adı Atatürk İlköğretim Okulu�na dönüştürülmüştür.
    B BLOK BİLGİLERİ: Okulumuzun bahçesine yapılan B Blok binası 2006-2007 eğitim ve öğretim yılı şubat ayında hizmete açılmıştır.
    B BLOK ZEMİN KAT: Müdür odası, 4 derslik, anasınıfı ve tuvaletler bulunmaktadır.
    B BLOK 1. KAT: Öğretmenler odası, 6 derslik ve tuvaletler bulunmaktadır.

Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Karşıyaka
    Okulun Telefonu: (0232) 361 45 07
    Okulun Faksı: (0232) 361 55 82
    Okulun Adresi: Cumhuriyet Mah. 6712/2 Sokak No: 9 35570
    Okulun Web Adresi:
    http://www.kyakaataturkioo.meb.k12.tr/
    Okulun E-Posta Adresi: 635546@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: Hüseyin AYTEKİN
    Okulun Ulaşım Bilgileri: Otobüsle: Karşıyaka iskele ve Bostanlı iskele duraklarından kalkan, Cumhuriyet Mahallesi-Esin Sitesi otobüsleri ile ulaşabilirsiniz.

Dolmuşla: Karşıyaka dolmuş durağından kalkan, Cumhuriyet Mahallesi dolmuşları ile ulaşabilirsiniz.
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş