Atatürk İlköğretim Okulu Kaş Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Atatürk İlköğretim Okulu Kaş Antalya konusu Atatürk İlköğretim Okulu Kaş Antalya

ANASINIF KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR...

2005 doğumlu tüm çocuklar 2010-2011 Eğitim ve Öğretim yılında kanunen anasınıfına devam etmek zorundadır. Bu yüzden eğitim bölgemizdeki 2005 doğumlu tüm çocukların acilen okulumuza kayıt ettirilmesi gerekmektedir. Çocuklarını kayıt yaptırmayan veliler hakkında kanuni işlemler yapılacaktır.

1. SINIF KAYITLARI...

Okulumuz eğitim bölgesinde bulunan tüm 1. sınıf öğrencilerinin kesin kayıt için okula gelmeleri gerekmektedir. Sık adres değişikliği sebebiyle okulumuza kesin kayıt yaptıracak olan öğrencilerimiz tam olarak belirlenemediğinden planlamada aksaklıklar oluşmaktadır. Bu aksaklıkların yaşanmaması için velilerimizin okulumuza gelip çocuklarını kesin kayıt yaptırmaları önemle rica olunur.
    Atatürk İlköğretim Okulu Antalya Kaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Atatürk İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Atatürk İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Çerçiler Mahallesi Kaş/Antalya

Telefon Numarası: 2428362535

Faks Numarası: 2428363753

Telefon Numarası:Bilgi Yok

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi:http://www.kasataturkilkogretim.k12.tr/

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr
    Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Ağustos 2015