Atatürk İlköğretim Okulu Acıgöl Nevşehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 1 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Atatürk İlköğretim Okulu Acıgöl Nevşehir konusu Acıgöl Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında - Acıgöl Atatürk İlköğretim Okulunun Tarihçesi - Acıgöl Atatürk İlköğretim Okulunun Resimleri

ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU
    Okul Kodu
    813746
    Okul Müdürü
    ALİ AKINCI
    Telefon 03843113323
    E-Posta acigolata@gmail.com
    İnternet Adresi
    acigolataturk.meb.k12.tr
    Adres Bahçeli Mahallesi Nevşehir Caddesi Atatürk İÖO ACIGÖL / NEVŞEHİR

PERSONEL BİLGİLERİ
    Müdür Yardımcısı TÜRKER ULUMAN Öğretmen 15 Memur - Yardımcı Hizmetli 2 ŞUBE ve ÖĞRENCİ SAYILARI Şube Sayısı 11 Öğrenci Sayısı 285 BİNA BİLGİLERİ Derslik Sayısı 12 Atölye ve İşlik Sayısı 1 Fen Laboratuarı 1 BT Sınıfı 1 Konferans Salonu 1 Spor Salonu 1 Yemekhane 1 Misafirhane - İL ve İLÇE MERKEZİNE UZAKLIK İl Merkezine Uzaklık 22 İlçe Merkezine Uzaklık 0
    HİZMET BÖLGESİ
    Hizmet Bölgesi 2 Hizmet Alanı 2 Zorunlu Çalışma Yükümlülüğü SüresiHizmet Puanı 13
    Okulumuz 1999 yılımda kesintisiz 8 yıllık eğitime geçirildiğinde acil ihtiyaç olarak merkez bahçeli mahallesi dere boyu üzerinde pilot okul kapsamında dünya bankası kredisi ile yapılmış olup 1999–2000 öğretim yılında eğitim ve öğretime başlamıştır. Okulumuz ilçe merkezinde bulunup, Nevşehir merkeze 20 km uzaklıkta, Aksaray il merkezine 50 km uzaktadır. Nevşehir-Aksaray kara yolu üzerindedir.
    Okulumuz pilot okul olarak bilinmektedir. A tipi olup, bir adet müzik, bilgi teknoloji odası, iş teknik atölyesi, konferans salonu ile anasınıfı donanımlı tam teşkilatlı bir okuldur. Bir adet basketbol ve hentbol sahası bulunmaktadır. Okulumuzda 17 personel eğitim öğretim faaliyetlerini yürütmektedir.

kaynak :webrehberiz.biz

Bu Sayfayı Paylaş