Aslanlar İlköğretim Okulu Gaziemir İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Aslanlar İlköğretim Okulu Gaziemir İzmir konusu Aslanlar İlköğretim Okulu Hakkında - Aslanlar İlköğretim Okulu Tanıtım - Aslanlar İlköğretim Okulu Resimleri - Aslanlar İlköğretim Okulu İletişim

Aslanlar İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz 1987-1988 Eğitim öğretim yılında inşaata başlanıp, 1990-1991 Eğitim Öğretim Yılında Aslanlar İlköğretim Okulu olarak hizmete açılmıştır. O günden beri kesintisiz eğitim vermektedir. .

Okulumuzun hizmete girmesinde Güzelyalı Lions Kulübü’nün yardımları olmuş , bu nedenle Lions kelimesinin Türkçe karşılığı olan Aslanlar ismi okulumuza verilmiştir. Dar ve orta gelirli vatandaşlarımızın yaşadığı Gaziemir Binbaşı Reşatbey Mahallesi’nde bulunan okulumuz , eğitim ve öğretim kalitesini yıldan yıla artırmaktadır.

Aslanlar İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Gaziemir
    Okulun Telefonu: 232 2768395
    Okulun Faksı:
    Okulun Adresi: Binbaşı Reşat Bey Mh. 351 Sk. NO:131
    Okulun Web Adresi:
    Okulun E-Posta Adresi:
    aslanlar.izmir@gmail.com - 392247@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: Fikret YILDIZ
    Okulun Ulaşım Bilgileri: Okulumuz Binbaşı Reşat Bey Mahallesinde bulunmaktadır.Gaziemirden kalkan tüm toplu taşıma araçları kurumumuzun önünden geçmektedir.Aktepe Üst geçidine 5 dakika yürüme mesafesindedir.
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Aslanlar İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş