Ask Mesajlari, Hazir Mesajlar, Sms Sozleri

'Sms Sözleri - Hazır Mesajlar' forumunda NeslisH tarafından 3 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Ask Mesajlari, Hazir Mesajlar, Sms Sozleri konusu • sen gelipte pismanim desen bana ceza ver raziyim cezama desen sana tek bir ceza verirdim seninde benim gibi sevmeni isterdim.
    • seni gordugum ilk ani hatirliyorum. Ve hic durmadan agliyorum.
    • kimler icin dokmedimki gozyasi,senin icin dokuyorsam ne cikar.omur temelinden her bir tasi,senin icin sokuyorsam ne cikar...
    • dunyanin en agir iscisi benim, nedenmi? Cunku 24 saat seni dusunuyorum...
    • gecenin izinde iz surdum seni aradim. Ay sahidim,karanliklar ise isigimdi.sabahi yapacak gunese ant olsunki seni bulacagim ve benim olacaksin,bir seher vakti.
    • bir mezarci olsaydim seni topraga degil kalbime gomerdim sevgilim...
    • seni sevdigimi soyluyorum ama bu yalan,cunku;sana olan duygularim o kadar ustun ve yuceki askim onlara isim bulamadim...
    • eger bir ucurumun kenarinda dusmek uzere olsam, asagida bir dal olsa ve o dalin sen oldugunu bilsem,olmekten degil bitanem seni kirmaktan korkarim...
    • daglardaki ruzgarin esintisi nasil insaniin icinde bir heyecan yaratiyor ise iste bende seninleyken o heyecani yasiyorum bitanem...
    • sen deprem gibi girdin gonlume fay hatti cizdin yuregime enkazlar biraktin uzerimde kalbimde artcilar devam etmekte ozlenmektesin gulum 8.4 siddetinde.
    • git tabi git.kirpiklerime bir kara diken de sen ekle.henuz sokaklarina bile alisamadigim bu kente ver beni ve bakisinin talan ettigi yerlerimi al oyle git....
    • bende hasret, hasrette sen bildim sende, bensiz ben var deprem yikmaz, yakmaz ates ask olayim, askin kadar.
    • seni sevdigim kadar allahi sevseydim cennetin en guzel kosesi benim olurdu.
    • yurek vermez yurekliye darildim kustum yuregimi sana getirdim bir guvercin kanadinin ucuna denizlerde tuz koymadim yarama bastim yuregimi sana getirdim sesimin ibresi az konus dedi.
    • belki yuzum gulecek donecegim saskina belki mahkum olacak omur boyu askina bu karari verirken sakin bana deme toy sensiz ben yasayamam elini kalbime koy...
    • dalgalarca dalgalandim ruzgarca estim yuregimi sana getirdim sen can istemissin candan da ote dostum yuregimi sana getirdim.
    • bazan kar nasil hazin yagar bilirsin kursuni bir gokyuzunden aglamakli iste oyleyim, kapkarayim bu gun gel en huzunlu sesinle, en dokunakli.
    • seni icimden atiyorum hergun biraz biraz, ayriliga da alisilir unutma.insaniz neler gorecegiz daha, senin sevgin nedir ki koca dunyada.
    • sevgi yurek ister sen yalancisin sevgiden anlamayan bir zavallisin.
    • carsida kaybolan cocugun elinde soguyan anne sicakligi hiziyla ayrildin benden, oysa ben cay bardaginda birakilan dudak payi kadar bile ayri kalamam senden.

Bu Sayfayı Paylaş