Arya İş Emri - İş Takip Programı

'A-B' forumunda Mavi_Sema tarafından 20 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Arya İş Emri - İş Takip Programı konusu Arya İş Emri - İş Takip 2.3.8.80

Boyut : 76.8 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Kısıtlama : 30 gün, 300 kullanım

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7

Tanıtım:
    Üreticiden: Tüm firmalara uygun olarak tasarlanmış olan Arya İş Emri - İş Takip programı ile işletmelerin iş gücü performansı artmakta, işletmedeki işler ve görevler için otomatik olarak zaman ve personel optimizasyonu sağlamalarakdır. İşletmede yapılacak işlerin zamanında, iş gücü ve zaman kaybı olmadan yapılmasını sağlamaktadır. İçerdiği modüller ile sürekli iş takibi yapılabilmekte ve bu sayede personel performansı kontrol altında tutulabilmektedir. Telefon, faks vb. metodlarla verilen iş emirleri veya görevler unutulabilmektedir. Arya İş Emri - İş Takip ile bu tür sorunların önüne geçilmektedir. Dinamik olarak geliştirilebilir bir alt yapıya sahip olan Arya iş Emri - iş Takip yazılımı SQL tabanlı alt yapısı ile hızlı ve güvenilirdir. Geniş ve gelişmiş raporlama özelliği ile alınan raporlar excel, word, pdf, xml, http, txt vb. dosya türlerinde dosyalanabilmekte veya standart yazıcı çıktısı olarakta alınabilmektedir.

•Bölüm - Departmana İş Emri gönderme
    •Personele iş emri gönderme
    •Taşeron firmalara iş emri gönderme
    •Gönderilen iş emirlerini Giden Kutusu alt modülü ile durumlarına göre listeleme
    •Biten iş emirlerini Biten İşler alt modülü ile listeleme
    •Alınan iş emirlerini Gelen Kutusu alt modülü ile listeleme
    •Gönderilen iş emirlerine gönderilen perseonel tarafından durum bilgisi ekleme
    •Gönderilen iş emirlerinin aynı zamanda tanımlanan E-postalara göndere bilme imkanı
    •Personelleri gönderdikleri iş - emirlerine göre değerlendirme
    •Personelleri aldıkları ve yaptıkları iş - emirlerine göre değerlendirme
    •Ortak klasör özelliği ile iş emrine ek olarak iş ile ilgili dosyada gönderme imkanı
    •Aynı zamanda bu dosyalar tanımlanan E-posta adreslerine iş emrine ek olarakta gönderilmektedir.
    •İş akışınızın başından sonuna denetim sağlar
    •İş emri geçmişini görüntüler
    •İş ile ilgili dosyaları saklar

Arya İş Emri - İş Takip 2.3.8.80

Bu Sayfayı Paylaş