Arucak Şehit Ercan Kurt İlköğretim Okulu Suluova Amasya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 7 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Arucak Şehit Ercan Kurt İlköğretim Okulu Suluova Amasya konusu Amasyadaki İlköğretim Okulları Hakkında - Arucak Şehit Ercan Kurt İlköğretim Okulu Tanıtımı - Arucak Şehit Ercan Kurt İlköğretim Okulu Hakkında - Arucak Şehit Ercan Kurt İlköğretim Okulu Resimleri - Amasya Suluova'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri

Arucak Şehit Ercan Kurt İlköğretim Okulu Amasya Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Arucak Şehit Ercan Kurt İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Arucak Şehit Ercan Kurt İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Arucak Şehit Ercan Kurt İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Arucak Şehit Ercan Kurt İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ARUCAK ŞEHİT ERCAN KURT İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Arucak Köyü Suluova / Amasya

Telefon Numarası: 3584767540

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi:Bilgi Yok

Web Adresi: Bilgi Yok

Kaynak : webrehberi.biz -
    www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş