Artuklu Üniversitesi 4. Meslek Yüksekokulu Kızıltepede Kuruluyor

'Mardin & İlçeleri Haberler' forumunda Siraç tarafından 12 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Artuklu Üniversitesi 4. Meslek Yüksekokulu Kızıltepede Kuruluyor konusu ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ DÖRDÜNCÜ MESLEK YÜKSEKOKULUNA KAVUŞUYOR

Mardin Artuklu Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada Kızıltepe Meslek Yüksek Okulunun kurulacağı belirtildi.
    Artuklu Üniversitesi dördüncü Meslek Yüksekokuluna kavuşacağı belirtilen açıklamada şu ifadelere yer verildi ; “ Mardin Artuklu Üniversitesi Kızıltepe Meslek Yüksekokulu kuruluyor. Eğitim-Öğretim alanında hızla ilerleyen Üniversitemizde kampüs çalışmaları devam ederken Kızıltepe Meslek Yüksekokulu’nun kurulması Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nın 2547 Sayılı Kanun’un 2880 Sayılı Kanun’la değişik 7/d-2 maddesi uyarınca uygun görülmüştür. Böylece Mardin Artuklu Üniversitesi dördüncü Meslek Yüksekokuluna kavuşmuş oldu. Artık Üniversitemiz bünyesinde Mardin Meslek Yüksekokulu, Midyat Meslek Yüksekokulu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Kızıltepe Meslek Yüksekokulu bulunmaktadır. Kızıltepe Meslek Yüksekokulu’nun ülkemize ilimize ve ilçemize hayırlar ve başarılar getirmesini dileriz.”

Kaynak: habermardin

Bu Sayfayı Paylaş