Arkadaşlar internette dosya indiremiyorum?Sorusuna cevap...

'İnternet Explorer hakkında herşey' forumunda saagoo21 tarafından 11 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. saagoo21

saagoo21 Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Arkadaşlar internette dosya indiremiyorum?Sorusuna cevap... konusu Internet Explorer sağ tıklayarak özelliklere girin...
    Pencerenin üst tarafında güvenlik yazısını tıklayın...
    İnternet seçeneği var ordan özel düzeyi tıklayın..
    karşıdan yüklenen bölümünden dosya yükleme ve karşıdan dosya yüklemesinin otomatik olarak sorulması seçeneklerini etkinleştirin, sorun kalmaz;)
    hadi kolay gelsin...

2. Google

Google Özel Üye

paylaşım için teşekkürler

3. olmuyoo yaaaaaaaaaaaaaaa
    çıldıracammmmm

4. dowland orbit felan yazıyo acil cewap nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

5. aga bn yapıom internet seceneği çıkmıyo

6. dosya indirdiğim zaman geçersiz menü işlevi diyor ne yapabilirim

7. arkadaşlar ne firefox ne explorer nede opera hiçbirinde indirme yapamıyorum lütfen yardım

8. benimde google crome açılmıyor acaba cewap verebilirmisiniz

9. benim sorunum bi başka.birşey indireyim diyorum hiç inmiyor.bilgisayarda sadece internet explorer yüklü. firefox indiremiyorum.chrome indiremiyorum. acaba sadece internet explorer üzerinden mi indiremiyorum?bu sorun çözülebilirmi?

10. anladıysam arap olayım

11. Bilgisiyarımda sadece explorer yuklu ve hic bir sey ındıremıyorum hep 99 kalıyor

12. abi internetten dosya indiriken dosya halinde inmiyo inen dosyanın simgesi internet simgesi gözüküyo inmiyo nolur yardımcı olun

13. olmadııı yaa indirmiyooo off

14. 99 a kadar doluyo sonra dolmuyo

15. arkadaşlar bende de aynı sorun var flash player chrome vs. exe uzantılı bi şey indiremiyorum onun dısında fotograf vs diger dokumanlar iniyor. indirmeler ya 99 da takılıyor ya da indirme bitiyor pc ye kaydetmiyor.
    modemin firmware ini ayarlayın falan dediler o da olmadı. hiç bir çözüümü yok bunun.

windows xp sp3
    antivürüs yok
    20mgbit sınınrsız internetim var hueawai hg655d modem

nolur biri çıksın da şu şöyle olacak desin . format attım iki kere farklı xp sürümlerinde onlarda da aynı hata ne olucak bilmiyorum..
    yardımlarınızı bekliyorum

16. benim sorunum da mesela 100 mblik bi dosya indircem 99mb998kb indiriyor kalan 2 kbyi indirmiyor :/

17. combofix indir başka bir bilgisayardan flash bellek ile sorunlu bilgisayara kopyala sonrada yönetici olarak çalıştır combofix i kendiliğinden işlemleri yapacaktır zaten. kesin cözümdür bu.

18. Arkadaşlar benim bilgisayarda program inmeye başlıyor fakat sonuna doğru gelince kilitleniyor ve onaylanmayan yazıyor. Chrome ve explorer fark etmiyor

19. Ya arkadaslar benim de windows xp indirmeye tıklıinca bisey olmuo

20. Ben indiriyorum ama internet exproler'in urlsini veriyor ne ypmalıyım lütfen söleyn ?

Bu Sayfayı Paylaş