Arhavi Gaye Çarmıklı Anaokulu Arhavi Artvin

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Arhavi Gaye Çarmıklı Anaokulu Arhavi Artvin konusu Arhavi Gaye Çarmıklı Anaokulu Hakkında - Arhavi Gaye Çarmıklı Anaokulu Tanıtım -Arhavi Gaye Çarmıklı Anaokulu Resimleri - Arhavi Gaye Çarmıklı Anaokulu İletişim

Arhavi Gaye Çarmıklı Anaokulu Artvin Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Arhavi Gaye Çarmıklı Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Arhavi Gaye Çarmıklı Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Arhavi Gaye Çarmıklı Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :
    Okulumuz Arhavi’li hayırsever iş adamı Nurettin Çarmıklı tarafından yaptırılmış olup kızının adı verilmiştir. 2006 yılında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak eğitim-öğretime başlayan okulumuz, alanında en iyiyi amaçlayan ve çocuğa görelik ilkesini benimseyen , her çocuğu ayrı ayrı çok özel ve çok değerli olduğu bilinciyle çalışmaktadır.Eğitim kadromuz; üniversitelerin çocuk gelişimi ve anaokulu öğretmenliği bölümlerinden mezun eğitimcilerden oluşmaktadır.

Arhavi Gaye Çarmıklı Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :
    Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ARHAVİ GAYE ÇARMIKLI ANAOKULU
    Adresi: Musa Zade MahallesiArhavi/ARTVIN
    Telefon Numarası: 4663124997
    Faks Numarası: 4663124997
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -
    Arhavi Gaye Çarmıklı Anaokulu

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş