Arda'nın talipleri bitmiyor

'Galatasaray' forumunda DilzaR tarafından 4 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. DilzaR

DilzaR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Arda'nın talipleri bitmiyor konusu [​IMG]

Milan ve bazı İngiliz kulüplerinin gündeminde olan Arda'ya son talip Bundesliga'dan çıktı. Hamit Altıntop'u da kadrosunda bulunduran Almanlar'ın ünlü kulübü Bayern Münih, Galatasaraylı oyuncumuz için devreye girdi. Bir süredir bu oyuncuyu takip ettiği öğrenilen, Bayern'in menajeri Uli Hoeness'in transfer için düğmeye bastığı ve zemin yokladığı ifade edildi... Yetenekleri tartışılmaz
    Skibbe ile bir görüşme yapan Hoeness, 'Gördüğüm kadarıyla, Arda tam bize göre bir futbolcu. Onu transfer etmek istiyoruz. Senin bu konudaki görüşlerin ne?' diye sordu. Sarı-Kırmızılı takımımızın teknik patronu ise 'Arda'nın yetenekleri tartışılmaz. Oyunun her yönünde etkili olabilecek meziyetleri var. Almanya'da çok başarılı olacağına inanıyorum' dedi.
    Benim önemli silahım
    Ancak, Alman çalıştırıcımız, milli starımız için dile getirdiği bu övgü dolu sözlerin ardından, Hoeness'e şunları söyledi: 'Bu futbolcuyla ilgili transfer çalışmalarınıza saygı duyuyorum. Ama Arda bu sezon bize lazım. Ligde ve Avrupa'da ki hedeflerimiz için önemli bir oyuncu. Oyun planlarımda onun yeri çok önemli. Bu sezon rahat bırakın. Transfer için devre arasında gelmeyin.'

Bu Sayfayı Paylaş