Arda başımı döndürüyor

'Galatasaray' forumunda DilzaR tarafından 25 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. DilzaR

DilzaR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Arda başımı döndürüyor konusu G.Saray’ın yıldızı Kewell, kasık bölgesinden geçirdiği fıtık operasyonundan sonra ülkesinde tedavisini sürdürürken, Avustralya’nın yüksek tirajlı gazetelerinden Sydney Morning’e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Rehabilitasyon döneminin çok iyi geçtiğini söyleyen süperstar, takım arkadaşı Arda’ya övgüler yağdırarak “O’nun kadar kaliteli ve muhteşem ayaklara sahip biriyle birlikte oynadığım için kendimi şanslı sayıyorum. Saha içinde onunla pas alışverişi yapmak benim de performansımın artmasına neden oluyor. Çok akıllı ve çabuk düşünen bir oyuncudan bahsediyoruz. Sadece Türkiye’nin değil, Avrupa’nın da sayılı isimlerinin başında geliyor. Kısaca özetlemek gerekirse Arda benim başımı döndürüyor” şeklinde konuştu.

İKİNCİLİK BAŞARISIZLIK

AustralyalI futbolcu, Türkiye’nin en başarılı futbol oynayan ekibi olduklarını da dile getirerek “Galatasaray için ligi ikinci sırada bitirmek başarısızlıktır. Bu kadronun devre arasını en iyi şekilde geçirerek sezonu şampiyon olarak tamamlayacağından en ufak bir şüphem yok. Sakat arkadaşlarımızda artık takıma döndü. Bundan sonraki maçlarda önemli bir sıkıntı yaşayacağımızı tahmin etmiyorum” şeklinde iddialı ifadeler kullandı. Özellikle Beşiktaş derbisinde forma giyememenin üzüntüsünü yaşadığını da ifade eden Kewell “Takım arkadaşlarım mükemmel bir zafere imza attılar. Hepsini yürekten kutluyorum” sözlerini de ekledi.

SERVET’İ DE UNUTMADI

Servet Çetin’e de ayrı bir parantez açan yıldız futbolcu “Premier Lig’de özellikle savunma oyuncuları Türkiye’deki kadar ileri çıkmıyorlar. Örneğin Servet... Galatasaray’da sürekli hücuma katkı yapmak istiyor ve gol arıyor. Servet gol attığı zaman da çok hoşuma gidiyor” yorumunu yaptı.

Bu Sayfayı Paylaş