Aramızda yaşanan komik hikayeler...

'Fıkra & Komik Yazılar' forumunda BaSKeTChi tarafından 31 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. BaSKeTChi

BaSKeTChi Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Aramızda yaşanan komik hikayeler... konusu gecenlerde internetten dayimla görüsüyordum..dayim tam bir yurdum insani.. aslinda internetle pek alakasi yok, dayioglu acarsa girer acmazsa girmez...yine iste böyle internetten görüsürken bana selam yazdi msnde... bende hani cabuk olsun diye

a.s

yazdim..
    sizce onun cevabi ne oldu????

"oglum ne diyorsun sen? untanmiyormusun anneannene küfür etmeye?????"

sessiz kaldim ona karsi..ama pc nin arkasindan gülmekten koptum

sizinde basiniza bu tarz internetle ilgili komik bise geldimi hic????

dayim..manav olan yani ömer dayimin taa cocukluktan sag elinin iki parmagi koptugundan parmaksizdir...
    yengem benim köy kadini..pek bi bilgisi yok biraz cahil felan ama dünyanin en iyi yengesi diyebilirim canim leyla yengem benim..herneyse...
    bir gün ailece oturuyoruz böyle dayimlar, bizimkiler, teyzemler felan...babam dediki ömer su telefonu uzatirmisin diye..dayimda telefonu aldi yaninda oturan yengeme verdi babama vermesi icin..
    bi an bi ciglik ama nasil
    "ömeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr"
    herkes schockta..noldu leyla felan diye..
    ömeeerrrrrrrrrrrrr dedi..senin parmaklarin nerdee????

hepimiz koptuk gülmekten... eh yani adamin 4 cocugu olmus, aradan kac yil gecmiste yengem daha yeni görüyor parmaginin olmadigini
    ah yengem vah yengem..her yil anlatir güleriz heyytt be
    muss das liebe sein heheheh

manav dayim aslinda tam adana agzi konusur hani böyle lehcesi sivesi aynidir..yaparik ederik hesabi...
    bir gün manavina iki bayan geliyor, yine en entellerinden en dantellerinden...bakmislar bakmislar etrafa, hani sanki böyle sebzeleri begenmez gibi...burun kivirarak...sonra biri cesaret edip

"efendim patates varmiiiiiiii " demis..

dayim hemen ikinci kanala geciyor..bir kibarlasiyor bir kibarlasiyorki...

"efendim haslamalikmiiii, kizartmalikmiiiI" diyor

(dayimda bi cesip patates vardir, hem ne fark haslama kizartma )
    tabiii bayanlarin bakisi aynen su
    höööööööönk

yaninda oturuyordum bu olay oldugunda tr deydim, gülmeyim diye nefesimi yuttum

yine bir gün dayim namaza durmus aksam üzeri...evde yengem yok kendisi yanliz..tam secde ederken arkadan dayioglu gelmis

"babaaaaa benim su vesikalik resimlerim vardi nerde yaaaa?" demis
    dayimdan tabii tik yok adam namaz kiliyor
    "babaaaa sana diyorum yaa nerde resimler lazim bak kayit yaptirmam lazim"

dayim kafasiyla karsidaki vitrini isaret ediyor ve namaza devam ediyor...
    kuzen geciyor vitrine o cami aciyor bu cami aciyor ama resim yok..dönüyor
    "babaaa nerde yaaaaaaaa???" diyor

dayim o sinirle

"aha lan karsinda avradini s...gim" diyor... ve hic bise olmamis gibi aynen devam ediyor namaza

bir diger dayim manavlik yapiyor bizim orda... kücük ufak bir dükkani var... müsterileri hep tanidik... yazlik yer oldugu icinde yazin yabancilar gelir...yine böyle bir yaz gününde dayimin manavina müsteri gelmis..böyle en entellerinden en dantellerinden bir teyze makyaj desen o bicim..
    biberlere bakmis ve tam böyle schicki micki sesle
    "ayyyyyyy bu biberler burusmuussssss" demis

dayim biberlerine ve diger sebze meyvelerine asla laf söyletmez..hemen yapistirmis cevabini

"hanfendi, sizin parfümünüzde degil biberler ben bile burusurum" demis

2. DilzaR

DilzaR Üye

emegine saglik gercektende cok komiklerdi dayilarinda cok guzel cevap yapstiriyor bu arada :D:D:D

Bu Sayfayı Paylaş