'Aralıktan sonra ben yokum'

'Fenerbahçe' forumunda YıLMaZ tarafından 8 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. YıLMaZ

YıLMaZ Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    'Aralıktan sonra ben yokum' konusu [SIZE=+0][/SIZE]'Aralıktan sonra ben yokum'

[SIZE=+0][/SIZE]Fenerbahçe'den ayrılmaya kararlı olduğunu bir kez daha vurgulayan Carlos, “Evimi, ailemi, ülkemi özledim. Devre arasında Brezilya'ya döneceğim” dedi.
    [SIZE=+0][/SIZE]Son haftalarda yedek kulübesinin müdavimi olan ve bundan hiç hoşlanmadığını sık sık dile getiren Roberto Carlos, devre arasında yolcu. Milli maç nedeniyle verilen 2 günlük izni fırsat bilerek eşi Mariana’yla birlikte İspanya’ya giden yıldız oyuncu, AS Gazetesi’ne yaptığı açıklamada, Brezilya’dan bazı takımlardan teklifler aldığını kaydederek, “Ancak yeni olasılıklar da mevcut. 36 yaşındayım ve futbolda 2 yılım daha var. Bundan dolayı Brezilya’ya dönüp, orada bir takımda oynamak hoşuma gider. Evimi, ailemi, ülkemi özledim” diye konuştu. 1996/2007 yılları arasında formasını giydiği Real Madrid’de çok güzel anılarının olduğunu ifade eden Sambacı, “Real’de, ocak ayından hazirana kadar bedava oynamaya hazırım. Bu, gerçekten hoşuma gider. Real Madrid’e dönmek benim için çok önemli. Sadece futbolcu olarak değil, kulüp bünyesinde miniklere veya gençlere futbol öğretmek amacıyla da çalışabilirim” açıklamasını yaptı. Eşi Mariana’ya Madrid’de yaşadığı, gitti her yeri dolaştırdığını söyleyen Carlos, çok mutlu bir hayat sürdüğünü sözlerine ekledi.
    Kaynak:Fanatik Gazetesi

Bu Sayfayı Paylaş