Antikor Uygulama Güvenliği Sistemi 1.5.0.7

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 9 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Antikor Uygulama Güvenliği Sistemi 1.5.0.7 konusu Antikor Uygulama Güvenliği Sistemi 1.5.0.7

Antikor ilk ve tek bilgisayar bağışıklama sistemidir.

• Uygulamalarınızla bütünleşir ve her türlü virüs tehdidine karşı kendilerini korumalarını sağlar.
    • Tehditleri algılamak için herhangi bir veritabanına ihtiyaç duymaz.
    • Antivirüs programlarının algılayamadığı tehditlere karşı da doğal bağışıklama sağlar.
    • Doğal bağışıklama virüs tehditlerini önler, virüslerden kaynaklanan değişiklikleri ve bozulmaları ne ölçüde olursa olsun onarır *

Genel Özellikleri

Sadelik:

Antikor çok kolay anlaşılan içeriği sayesinde rahatça kullanılır.

Akıllılık:

Antikor, çalışma anında bütün virüs tehditlerine karşı uygulamanızı kontrol eder ve olası tehditleri uygulamanızdan çıkarır.

İşletim Sistemiyle Tam Uyumluluk:

Antikor, işletim sistemi uygulamalarıyla ** %100 başarı ile bütünleşir, çalışma anında bilgisayarınızda hiçbir yavaşlamaya ya da bellek azalmasına sebep olmaz. Tehditleri uygulamaların çalışma anında önler.

Tehditleri Önceden Algılayabilme Kabiliyeti:

Antikor, hiçbir virüs veritabanına ihtiyaç duymadan tehditleri algılar ve bunu sizin için sınıflandırır.

Eş zamanlı Tarayıcı:

İstenilen büyüklükte sürücü veya dizini eş zamanlı olarak tarar ve olası tehditleri algılayarak sınıflandırır, bu özelliği ile işlem zamanını kısaltır.

* Bozulmalara karşı tam koruma yalnızca uygulamanın tamamı yedeklendiğinde
    geçerlidir.

** 32Bit Microsoft Windows İşletim Sistemi uygulamalarına tam uyumludur.

FREEWARE/Ücretsiz

İNDİR

Bu Sayfayı Paylaş