AnnelerDen Erkek ÇocukLarına YapıLan EL Kızı Muhabbetleri :D

'Fıkra & Komik Yazılar' forumunda Mavi_Sema tarafından 21 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    AnnelerDen Erkek ÇocukLarına YapıLan EL Kızı Muhabbetleri :D konusu Oğlum güzel yavrum hastayım kalk bana bir bardak su ver.
    -Tamam anne şu pozisyon bir bitsin
    -Oğlum yarım saat önce bir bardak su istedim senden
    -Getiriyorum anne!
    -Kalsın kalsın getirme ben alırım suyumu.Ah başım besle büyüt sonra bir damla su getirmesin sana ah belim!
    -Anacım özür dilerim sen yat ben hemen getiriyorum suyu
    -İstemiyorum senin suyunu kalsın.Evlenince karına getirirsin.Azcık başım ağırıyor dese doktor doktor dolaştırırsın.El kızı parmağında oynatır seni a oğlum.

-oğlum ne bu dolabının hali?Dün düzelttim daha
    -Alttaki kazağı alırken dağıldı
    -Alttaki kazakmış kazak örsünler başına
    -Anne o çorap değilmiydi ya!
    -Sen annenle dalga geç evlen görcem ben seni.Ah oğlum ah el kızı nasıl düzene koyuyor adamı görürsün.

-Anne bu yemeğin tuzu eksik
    -Tuz kadar başına taş düşsün senin Anne eline sağlık düşünüp en sevdiğim yemeği yapmışsın demiyorsunda tuzu eksik diyorsun
    -Anne ben kapuska sevmemki Gönlün olsun diye yiyorum
    -Yeme oğlum yeme yemek zorunda değilsin.Evlen göreceğim ben seni Elin kızı dayasın 3 öğün makarnayı bak en sevdiğin yemek olmuyormu?

-Anne çoraplarım nerde?
    -Sağdan soldan topluyorum o çorapları yıkayıp koyuyoruz çekmeceye al giy
    -Bulamadım!
    -Nasıl bulamadın bakmıyorsun ki al işte
    -Anne bunların biri siyah biri lacivert gibi
    -Bak bu dağınıklıkla hiçbir kız almaz seni alanda katlanmaz sana 2 günde babasının evine kaçar gider.Ah oğlum ah el kızı biri siyah biri beyaz çorap giydirirde sana ne olduğunu anlayamazsın.

Anne şu gömleğimi ütülesene
    -Ütülü gömleklerden birini giysen olmazmı oğlum?
    -Olmaz bunu giyeceğim
    -Evlen karın ütülesin Tabi ütülerse
    -Ütüleyecek tabi
    -Göreceğim ben seni o zaman ah oğlum ah el kızı ütüsüz gömlek giydirir gık diyemezsin.:D

Bu Sayfayı Paylaş