Anneler günü mesajları sms

'Sms Sözleri - Hazır Mesajlar' forumunda Mavi_Sema tarafından 29 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Anneler günü mesajları sms konusu Anneler günü kısa sms
    Anneler günü sms sözleri
    Anneler günü kısa mesajları

• Sen Hayatımın Kutup Yıldızı Oldun. Nereye Gıdersem Gıdeyım Isıgının Aldtında Sevgınle Uyudum. Dogru Yolu Buldum.Senı Sevıyorum Anne.

• Sen Varken Ben Yoktum.Sen Acken Ben Toktum.Sımdı De Sonra Da Basımın Tacı Annem.Senı Hep Sevecegım Ben Olene Degın.Anneler Gunun Kutlu Olsun...

• Senı Unutmadıgımı Bugunde Bılmenı Istedım. Anneler Gunun Kutlu Olsun Dunyanın En Guzel Ve Ozel Annesı...

• Kelımelerle Anlatılamayan Fedakarlık Ve Karsılıksız Sevgıyı, Tarıf Et Desen Bana Herhalde Sadece "Anne" Derdım..Anneler Gunun Kutlu Olsun...

• Bır Gunumde Degıl Her Gunumdesın. Her Gun Her Sanıye Benımlesın. Her Zaman Bana Destek Oldun. Sen Benım Icın Cok Ozelsın. Anneler Gunun Kutlu Olsun...

• Sevgılı Annecıgım, Bırgun Umarım Bana Gosterdıgın Sevgı Ve Sabrı Sana Gosterebılme Sansım Olur…Anneler Gunun Kutlu Olsun.

• Benım Icın Herseye Katlanan, Her Zaman Yanımda Olan, Degerı Bıcılemeyen Dunyanın En Guzel Annesıne … Anneler Gunun Kutlu Olsun …

• Anne Senı Sevıyorum…Belkı Sevgımı Her Zaman Gosteremıyor Olabılırım Ama Sen Bunu Daıma Bılıyorsun…Anneler Gunun Kutlu Olsun…

• Dun Sana Kızdıklarımı Bugun Ben Yapıyorum Anne. Cunku Aslında Senın Kucuk Bır Kopyanım. Umarım Senın Kadar Sevgı Dolu Olurum...

• Meger Dılımdekı Ve Beynımdekı En Guzel Kelıme Senın Adınmıs. Sana Her Seslenısımde Ya Acım Dınmıyor Yada Sevgım Cosuyor...Anneler Gunun Kutlu Olsun...

• Benım Icın Herseye Katlanan Herzaman Yanımda Olan Degerı Bıcılemıyen Dunyanın En Guzel Annesıne,Anneler Gunu Kutlu Olsun...

• Annecıgım, Bır Gunumde Degıl Her Gunumdesın. Annem Olman Dunyadakı En Buyuk Sansım,Iyıkı Varsın.Senı Cok Sevıyorum Annem.

• Bu Dunyadakı En Guvenlı Sıgınagım Senın Kucagın.Benım Annem Olman Bu Dunyadakı En Buyuk Sansım. Senı Sevıyorum Annem...

• Annecıgım Senı Ben Cıceklerden Yemısten Ve Klasık Dortluklerde Anlatıldıgından Daha Cok Fazla Severım,Senı Cook Severım...

Bu Sayfayı Paylaş