Anlamlı Sözler Hazır / SMS Mesajları

'Sms Sözleri - Hazır Mesajlar' forumunda Mavi_Sema tarafından 30 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Anlamlı Sözler Hazır / SMS Mesajları konusu ♥ Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?

♥ Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir

♥ Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter ben o rüzgarda olacağım

♥ Seni ne kadar sevdiğimi anlamak istiyorsan; yağan her yağmur damlasını yakalamaya calışyakalayamadığın her yağmur damlası seni ne kadar sevdiğimin ispatıdır

♥ Güneşin ilk ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde pencereni aç yeterBen o tatlı sessizlikte seninleyim!

♥ Gök yüzünde bir yıldız seç büyük ve parlak olsun yanında bir yıldız daha seç büyük ve parlak olması önemli değil senin yanında olsun yeter

♥ Eğer onun için herşeyi göze alıyorsan onu her an düşünüyorsanonun için ağlıyorsano senin için tekseo senin için herşeyden değerliyseonun bir gülmesi senin için dünyalar demeksesiz aşıksınız

♥ Eğer sevdiğin seni terk etmişse onu kendi haline bırak eğer sana dönerse zaten senindir sana dönmezse zaten hiçbir zaman senin olmamıştır

♥ Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın

♥ Aşk kaçmaktan çok kovalamak görmekten çok özlemek gitmekten çok beklemek dokunma

♥ İLK GORUSTE ASKA INANIRMISIN? YOKSA DISARI CIKIP TEKRAR MI GIREYIM

♥ SENI UZAKTAN SEVMEYISANA BAKMADAN GORMEYISENI DUYMADAN DINLEMEYIGOZYASLARIMLA GULMEYIKAVUSMAK ICIN SABRETMEYI OGRENDIM AMA SENSIZ OLMAYI ASLA OGRENEMEDIM

♥ DOST VURULUNCA DEGIL UNUTULUNCA KAHRINDAN OLUR BIZ SEVDIKLERIMIZI KIR CICEGI GIBI AVUCUMUZDA DEGIL KURSUN YARASI GIBI GONLUMUZDE SAKLARIZ

♥ SEN HIC DENIZIN DIBINE BAKTIGINDA YESIL ORMANI GORDUN MU? SAKIN IMKANSIZ DEME; CUNKU BEN SENIN GOZLERINE BAKTIGIMDA OLULERIN BILE SAHIT OLAMADIGI CENNETI GORDUM

♥ INSANLAR GELMELERIYLE YALNIZLIKLARINI DAGITANLARI SEVERLER GITMELERIYLE KENDILERINI YALNIZ BIRAKANLARA ASIK OLURLAR

♥ SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE

♥ OZLEMEK GUZEL SEYDIR OZLUYORSA OZLENEN BEKLEMEK GUZEL SEYDIR GELECEKSE BEKLENEN SEVMEK GUZEL SEYDIR SEVIYORSA SEVILEN

♥ BIRAZ BURUK BIR DUYGU YUKLENIRSE YUREGINE GOZLERIN ZAMAN ZAMAN TAKILIRSA UZAKLARA KULAKLARIN ZAMANSIZ DELI GIBI CINLARSA BILKI BIRYERLERDE OZLENMISSINDIR

♥ BU DUNYADA 6 MILYAR INSAN VAR30 MILYONU UYUYOR 20 MILYONU YEMEK YIYOR 10 MILYONU MUZIK DINLIYOR 1 GUZEL KIZ DA MESAJ OKUYOR

♥ SENI GUNDE BIR KERE DUSUNUYORUM O DA 24 SAAT SURUYOR

♥ OYLE SENDEN COK UZAKLARDA DEGILIM GORMESINI BILEN GOZLERIN BAKISINDAYIM BELKI SANA SENDEN DAHA YAKIN BIR YERDE CARPAN KALBININ HER ATISINDAYIM

♥ BIRGUN DUDAKLARIN KURURSA OKYANUSU GETIRIRIM SANA AKSAM AYAZINDA USURSEN GUNESI GETIRIRIM SANA EGER GONLUN BIR SEVGI ARARSA KALBIMI SOKUP GETIRIRIM SANA

♥ GOZLERIN NEHIR KASLARIN KOPRU OLSA TAM ORTASINDAN GECERKEN IPLER KOPSA YANAGINDAN SUZULUP DUSSEM DUDAGINA BENI OPERMISIN YOKSA BIR GOZ YASI GIBI SILERMISIN

♥ SENI TANIMADAN ONCE BEN DEGILDIM SENI TANIDIKTAN SONRA BENDEKI BENSIZLIGIN ASLINDA SENSIZLIK OLDUGUNU ANLADIM

♥ SEVGIYI GOSTERECEKSIN SOYLEMEK YETMEZ SEVGI GOZLERINDE OLACAK SOZLERIN YETMEZ SEVGI HERSEYDIR KALBE HAPSEDILMEZ SEVECEKSIN BENIM GIBI AMA YUREGIN YETMEZ

♥ BIR INSANIN IDEALLERI OLMALI SONSUZLUK GIBI BIR INSANIN OZLEMI OLMALI OZLEMLE ACAN CICEKLER GIBI BIR INSANIN BIRTANESI OLMALI O DA SENIN GIBI

♥ DALGALAR KIYIYA CARPARKEN SU SOZU SOYLER; SENI SEVIYORUM

♥ EN AGIR ISCI BENIM CUNKU 24 SAAT SENI DUSUNUYORUM

♥ NE SENI UNUTACAK KADAR ZAMAN GECECEK NE DE GECEN ZAMAN SENI UNUTTURMAYA YETECEK BIRAKIP GITSEMDE UNUTURUM SANMA ZAMAN ALISMAYI OGRETIR UNUTMAYI ASLA

♥ LAYIK OLDUGUN YER SENI KABUL ETMESE BILE GIYDIGIN GELINLIK YERINE KEFEN OLSA BILE ARDINDAN GOZYASI DOKENIN OLMASA BILE BEKLEME ARTIK DONMEM SANA

Bu Sayfayı Paylaş