Anlamlı, kısa, uzun, öz, sitemli, kederli, mutlu, mutsuz, üzgün karışık Msn nickleri

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Dine tarafından 31 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Anlamlı, kısa, uzun, öz, sitemli, kederli, mutlu, mutsuz, üzgün karışık Msn nickleri konusu 2014 Yepyeni Msn Mutluluk nickleri
    Seninle Mutluyum Hayatta, Hayat SeninLe Mutlu geliyor bana ßeßeğim..

Bir Gülüşünle Bir Lafınla Mutlu OLmasını öğrendim Bu bendeki ben Değil Bendeki Sen Oldu Artık Seninle Mutluyum..

Nekadar Mutlu Olsamda Sonunda üzüleceğim biliyorum hayatın Sonu gelince Yeniden Mutlu olucağım Seni Görüceğim biLiyorum..

mutluluklar seninle güzel seninle mutlulukları sevdim ben sen mutlu Ol Hep oLMasanda Severim Seni hep..

EN Güzel Mutlulukları Diliyorum Sana En Güzel Sevgilerimi Yolluyorum Sana SeninLe Mutluyum Bunu Anla..

Mutlu Olmak için Bekleme hayat Kısa Mutlu Olmak için Hayata Pozitif Bak yeterLi.

hayat Nekadar Acı Olsada güLmesini nekadar Dramatik Olsada Mutlu OLmasını biLiceksin...

Mutluluk Gülücüklerinde Değil, Söylediğin Sözlerle Mutlu Etsin beni Gülüşlerin Zaten Heycanlandırıyor beni birtanem..

Mutlulukların Mutlusu Sevgilerin Sevgisi Aşıkların Aşkı heycanların heycanı Ve Güzelliklerin GüzelliğiyLe GeLiyorum Sana Aç koLLarını bana.

o kadar güzel bakıyorsunki bana mutlu oluyorum seninle o anda okadar güzel gülüyorsunki bana mutlulukları yaşatıyorsun o anda..

Saf Duygularımı Kalbine Güzel Sözlerimi Beynine Sana Aşık Olan Bu Bedeni Ellerine Bırakıyorum Biriciğim..

Gözlerimi Sende Açtım Hayatı SevginLe Mutlu Olmuşum Sonunda Sevdiğimi bULmuŞum...

uzak Durma Bana mutlu OLamıyorum Sensiz Asla Güzel Günlerin Hatırına Mutlulukları geri ver bana.

Çok Mutlu Olma Sonunda üzüLürsün Küçük Mutlulukları biL yetinmeyi öğrenirsin sevgine sahip çık Mutlulukları öğretirsin.

Senin için bir Şarkı yazdım Mutluluklarımı Anlattım Her Mutluluğun içinde Adın ve Sevgin Vardı Bu şarkıyı Sadece Sana yazdım..

Kalbimde Bir Acı Mutluluk Sanki Yüreğimde Bir Sancı Sensiz Alamsız Mutluluklar Bana Acı veriyor o An! Hadi geL Mutluluklarıma Anlam Kat Canım.

Seninle mutlu oldu bedenim seninle hayat buldu soğuk ellerim bir seni sevdim bebeğim mutluluk ikimizin herşeyim..

Mutluluk Sadece Seni Sevmekle Değil! Mutluluk Senin HayaLinle Yarınlarıma, Güzel Gözlerinle geleceğime, isminle Hayatıma giren en güzel Duyguları Kalbime Kazıdığım bir Aşk Güftesi.

Güzelliğin mutluluk değiL Düşüncelerimdeki Esrarengiz HayaLin, Sevgin ise düşüncelerimdeki Mutluluk örneğin...

Sensiz Acı Çeken Yüreğim Şimdi Seninle Yeni Mutluluklara yeLken Açtı, Bir Denizin ortasında Mutluluk Çemberi Kuruyorum ikimizin Adına..

Bana bulaşma kalbini kırarım, üstüme gelme dünyayı yakarım,bu sevgi sna çok geldi,bundan böyLe uzak oLaLım!

hasretLik çekiLmior bu soğuk geceLerdeSensiz hiç Yaşanmadım ki
    bu köhne BOŞ ŞehiRde !!

Az gittim,uz gittimEğri Gittim,Düz GittimYaR 'SeN, SeN' die bittim:'(

Bırakmz yakamı hiçbir AşK! Sonunda ne oLdu bize BAKK !

Ben snn beLki umrunda deiLim ama sen bnm SEN BeNiM NeFeSİmSiN!

Yetimim Sensiz,Yurtsuz Yersiz DiLerim BeNSiZ AnLayacaKsın !!! öLürüm yoLuna,öLürüm yoLuna SoNuM oLacakSın!

Ağıя Takıl Abi Desinler Forumsiteme Takıl کeni کevsinLer )

Sen Sorgularken Beni Kafanda,Ben Gözlerine Bakıyordum KuşkuyLa!Bir Tek Sözün Bağlardı Beni Sana,Oysa Sen Hep Susmanın Koynunda

Bazılarını duygu seli ve şiir bahçesinde gördüğüm güzel sözler, bazıları da şarkı sözleri beğenirseniz ne mutLu bana

Ne Kaldı Geriye Ztn Bir sürü Boş HaTıRaYaşamak DeiL ki Bu GörüntüLer VaR AdeTa!!

Sana (F)GüLüm Demiştim Ya,O GüL (W)SoLdUHani Bu SoN Demiştim Ya O GüN Sondu

Yağmur mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsa aldırmıyorum, maksadı yüzümü ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum

Keşke Sen Ben Olsan; Seni Sevmenin Ne Kadar Zor Olduğunu Anlasan Keşke Ben Sen Olsam; Bu Kadar Sevilmenin Tadını Çıkarsam

Baharla Hazan Birleşemez Ortada Yaz VarSen BaharınLa Çiçeklen,Ben Hazanımla Solayım Sevgili YaR

Sen Sorgularken Beni Kafanda,Ben Gözlerine Bakıyordum KuşkuyLa!Bir Tek Sözün Bağlardı Beni Sana,Oysa Sen Hep Susmanın Koynunda

UNUTMAYA ÇALIŞMAK NE KÖTÜ KADERMİŞ,YALNIZLIĞA ALIŞMAK KALBİ MÜHÜRLEMEKTİR!!!AğLaMa KaLBiM BüYüDüN ArtıK

İŞTE BÖYLE SEVGİLİ BİZ ARTIK SENİNLE HARİTADA İKİ KÜÇÜK SU LEKESİHİÇBİR NEHİR KAVUŞTURAMAZ BİZİ

Ben Sizi Seviyorsam Bundan Size Ne¿?

Anladım,ben her şeyi yoruyorumBelki de Hep senden bekliyorum!Değişmedim sadece susuyorum,Mucizeler yaratan kahramanı özlüyorum!

İtiraf EttiM KendiMe; Seviyormuşum MeĞeR DiyeSonra GüLdÜm HaliMe ÇoCuK MuSuN KıZıM DiE

ÖLÜM VER Allah'ıM VeRMEE AYRILIK

GiDeN SewGiLideN Artıq VeFa BeKLeNMeZz(miş)!!BiR GüN GüCüM BiTeRdE İsYaN EdErSeMBeNi O İsYaNKaR SeWDaLaRa GöMünnnnnnnnnn!!!

SenLe BeN BaTI-DoĞu , AmA DüNYa YuVaRLaK Very Happy

BiR Lodos Lazım Şimdi Bana,BiR Kürek bir de KayıkSöverim gelmişine geçmişine Ayıpsa AyıP!DUYDUM KI BENI UNUT DEMIŞSIN ACABA HIÇ DÜŞÜNDÜN MÜ SEVGILIM HATıRLANMAYA DEĞERMISIN

seven severr…sevmeyen yolll alırrr giderrbenım dunyam her türlü döne

Aşk bakmaktan ibaret olsaydı öküzler trene aşık olurdu

Etrafıma baktım;burada bir cenaze
    Ölen o adama baktım;o adam benim
    Etrafıma baktım
    Nerede kefenim?

yaraya band yapıştı ağlamak yüzüme çok yakıştı kanıma maddeler karıştı içimdeki melodiler benimle tanıştı şimdi düğümlübu yıl gömüldüğüm gün doğum günümdü

Demek ben suçluyum bir tek sen haklı Ben zalim bir düşman sense zavallıEn güzeli alıp beni asmalı !^o)

meçhul olmuş lakabım gittiğinden berikaybettim kendimi gel güzel gözlümbulayım yine benliğimi

SEVME BİR YALANCIYI, ÇEKERSİN SONRA AŞK ACISINI
    seni sevmek için kendimi vurdum eğer kendimi sevseydim, seni vururdum

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat

Maziye karıştı sevda yeminimBiranda unuttum seni eminimKalbimde kalbine yok bile kinimBence artık sende herkes gibisin

OLMAZ DEME OLMAYAN YOK SEWİP AYRILANLAR NE COK ,,YANLIZ BİZ Mİ HATA YAPTIK DÜNYADA HATASIZ KUL YOK
    aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN

???Şê?izlik,Ba?a? Cok Zor ¤Yaša?a?ın Fayd?šı Yok???

çok sima tanıdım yüzlerini aklıma kazıdım adı anıldığında dostum dedim adım anıldığında tanımam dedi

*ben bir insanı sevme cesaretini gösterdim ama sen insan olma nezaketini gösteremiosun

Hani a$K Seni Yormu$tuYoLun Sonuna Koymuu$tu?

Artık Ben WaszGectimYaLnıszLıqı SectimHersey BittiAnLasana

Bu Kesin Zaten inancımısz Olmasa war oLmanın anLamı anLamsızLıktan Baska Bir AnLama GeLirmiydi?

üSTü Sende KaLsın HayatArtık Benden aLacaın KaLmadı
    Anlamı Yok Doğan Hergüne Lanet Bu cocuk Sensiz Yapamadı AFFET

SiLDiKLERiM vardir bir de, !!!onlar YANLI$LARIM ve Pi$MANLIKLARIMdir Adlari anilmaz, hatirlari sorulmaz Sadece ""BEDDUALARIMDIR

''Kız MiLLeti Neyden Ho$LanIr ? Hem PiSkopaT OLcan Hem BiLqiLi TaktInmI KoLuna YakI$acak Kodunmu Duvara YapI$acak Kız MiLLetinin Sözünü DinLeyecen AmA Yerine QetirmeyeCen RomanTik OLcan Mum I$Inda TokaTLIyaCaN!''

Yine Bir Tek O KalacaK,Yaşanacak Yıllardan da Geriye(L)Bir Tek Sevgi Olacak Bunca Telaştan Artakalan ---ÖTeSi YaLaN---
    PARAMIZ_OLMASADA_CEBiMiZDE_HER_KAHVEDE_MASAMIZ_HER _KAVGADA_şeKLiMiZ_HER_KIZDA_BiR_RESMiMiZ_WARDIR!!! !!

farkimiz tarzimiz ANqARALI olmamiz ya tam sustururuz ya kan kustururuz huyumuz kurusun bu alemde ne kural taniriz nede kral

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 30 Ocak 2014
  2. Dine

Dine Özel Üye

Hayalle yaşarken gerçek dünyada Zamanı içmişiz HABERiMiZ YoK

ßiz ßizeyiz ! ßiz ßize Yeteriz !

Bazen Hüzün, Bazen Keder, Senin Sevgin Ömre Bedel.

ßalıkesir ßandirma, ßosver gitsin Aldirma

CeSarE†imiN ßi††iĞi yErdE £SaRe†iM ßa$Lar

î¢îmdekî pî¢ ; ßéni térkétmé hî¢ .. Elimden Gelse Sevmezmiyim Hic ? Ama Napim , Kalbim ***
    Mutluluk nickleri msn nickleri aşk nickleri sevgi nickleri
    KURAL-1) Ben Herzaman Haklıyımdır KURAL-2) Haklı Olmadığım durumlar olabilir ki doğaldır O zaman KURAL-1) Geçerlidir.

yıLdızLar DizDim tOpRagIn üStünE, sIRf düNya gözLeRiNe bEnzeSin diyE, AmA nE yıLdızLar gözLeRiN kAdAr güZeL, nEdE düNyA onLArI hAk EdeCek kAdAr MükemmeL..

Gözlerindeki kini, dudaklarındaki sahte gülümsemeyle örtmeye çalışan kişi ne kadar aptaldır

Ben ø tatli sensizlikte seninleyim

İşte ßöyle gideceksin, salına salına, ardına ßaka ßaka.. " Kimi ßekliyorsunda ßakarsın ardında " demezlermi adama ?¿ Sen ßir gurursuzu sevmedinki güzelim, gelsin ardından!!! O asilce sevdi ve asilce gitti.. Şimdi Sen sadece susmayı dene, ilk gittiğin gißi güçlü sansınlar seni, ßu ßeni daha mutlu eder.. (ßu nick SayIlmaz ama ho$uma gitiği için ékliyorum S0rry)

HêrSêy øLur ßîtêr . YâSânân HêrSêy unutuLur Gîdêr . Sên ûzûLmê SêvgîLîm . ßu GûnLêrdê GêLîr Gê¢êr . .
    Mutluluk nickleri msn nickleri aşk nickleri sevgi nickleri
    Hava YağmurLu tüfeği omzunda Her Yani IsLanmIs nöbet basInda Seni düşünüyor hayaLin karsInda bIr aSker agLIyor nöbét basInda '

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır...

Sen ßENım KoyNumDa,CanVeRECek HAsReTım . Sen BEnım SoNu öLüMLe ßiTeCek MüHeßßEtImSın !!!

HiC KimSe Sevdama Senin KadaR YakiSmadi, Ve Sevdam HiC KimSeyi Senin KadaR YaSatmadi..

Kağıttan Hep DüşLer AğLasakta SiLinirLer..

Ne SenDen GeCerim Ne MeyHaneDen....! ĞönLümün Farkı yok ßir ßiraNe'Den...!

En büyük mutluluk mutsuzluğun kaynağını bilmektir...

3. Dine

Dine Özel Üye

*Dünya bir gündür, o da bugündür!
    *Sen, sen ol! Asla biz olma.
    *Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme!
    *Azdan az, çoktan çok gider.
    *sadece şahlar hamleleri önceden sezer .
    *hayat, ölümle kumar oynama sanatıdır
    *özgürlük, sonu meçhul bir firardır.

*Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.
    *Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.
    *Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey dur.
    *bela, kişinin sevdiklerinden gelir.
    *HERGÜN SENı DÜŞÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERıYOR BANA BıLıRMıSıN..BıR GÜN SENDE SEVERMıSıN
    SENı SEVMEK ıSTıYORUM KALBıM DURANA KADAR PEŞıNDEN KOŞMAK ıSTıYORUM DıZLERıM ÇÜRÜYENE KADAR SENıNLE KONUŞMAK ıSTıYORUM DıLıM TUTULANA KADAR SENı ÖPMEK ıSTıYORUM DUDAKLARIM KURUYANA KADAR SENıNLE ÇIKMAK ıSTıYORUM SONSUZA KADAR CAVEBINI BEKLıYORUM ÖLENE KADAR
    SEN VARYA SEVGıLıM. AVRUPA KADAR MODERN. *AMERıKA KADAR GÜZEL. AFRıKA KADAR SICAKSIN. NE VARKı SEVGıLıM . ANTARTıKA KADAR UZAKSIN..
    *Oyun bitince şah da, piyon da aynı kutuya konur …
    *Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir.
    *Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin
    *Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı .
    *ınsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
    *Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır…
    *Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.
    *Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..
    ınsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim
    *Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
    *Güneşin doğduğu da bir gerçek batdığı da… Kalbimin atdığı da bir gerçek, günün bitdiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…
    *Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.
    *seni günde bir kez düşünüyorum o da benim 24 saatimi alıyoo
    *Eğer geceler uzun geliyorsa, sevgilin arayıp sormuyorsa, bir gün düşlerinde kavuşacağının yeminini vermişsen gönülden, işte o zaman sen deliler gibi seviyorsun arkadaş…
    *Martının denizi sevdiği kadar sevebilir misin ? Toprağın suyu sevdiği kadar sevebilir misin ? Leyla`nın Mecnun`u sevdiği kadar sevebilir misin? Hadi bırak butun bunlarıda, Benim seni sevdiğim kadar sen de beni sevebilir misin ?
    *Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir ….
    *Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayıbıraktım
    *Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..
    *Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..
    *Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler…
    *Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne varki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR

4. Dine

Dine Özel Üye

Ey bütün gece sabaha kadar uyuyan zavallı! Yarın yatacağın toprağa da bir kandil yak
    Melekler *****ı - msn nickleri(süper)
    Konuşacak zamanı bil; krallara öğüt vermek tehlikelerin en büyüğüdür (AnTi SoSyEtE tEaM)

BeN SiGaRa TiRyaKiSi DeğiLiM SiGaRa iÇeRKeN DüŞüNDüĞüMüN TiRYaKiSiYiM.

SeNi SeveriM, SeNi SeveniDe SeveriM, SeNi ßeniM KadaR SeveniDe KurşuNa DizeriM

BOLU DAGI YOKUŞTUR MANZARASI PEK HOŞTUR ŞÖFÖR KULUN OLAYIM BENI YARA KAVUŞTUR

Şerefini kaybedenlerin, kaybedecek başka şeyi yoktur

KAPIDAN İÇERİ GİRİP YEMİNİNİ EDERSİN.ÇIKARKEN HAYATIN YEMİN ETTİĞİN MASANIN ÜSTÜNDE KALMIŞTIR

NE SEVDİĞİM İÇİN YAŞAYABİLİYORUM , NE VATAN İÇİN ÖLEBİLİYORUM.

.AMACIMIZA ULAŞINCAYA KADAR KARŞIMIZA ÇIKAN HERKES HAYATIYLA AMACIMIZA HİZMET ETMEZSE , ÖLÜMÜYLE BU HİZMETİ GERÇEKLEŞTİRECEK.

HERKES GİBİ YAŞAYIP,HERKES GİBİ ÖLMEK BİZE GÖRE DEĞİL.NE HAYATIMIZ BAŞKA HAYATLARA BENZER,NE ÖLÜMÜMÜZ BAŞKA ÖLÜMLERE.

Madem güneş tepeden doğdu. Gölge ayağımızın altıdır

(bu benim nick) Sen Benim Hayatımda Olduğun Sürece,Ne Sen Kimseye Rakip Ne De Kimse Sana Rakiptir

BeLaLıYım BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLı EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYı

Bir gün titreyerek uyanirsan bilki resmini optügüm gündür.Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa,bilki oldügüm gündür.

Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o biri seni benden çok seviyor

BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM,YEMİN EDERİM Kİ AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM

ÖLMEK BİR KEFEN GİYMEKMİŞ,ÖLMEK O SOĞUK O KORKUNÇ VE KARA TOPRAĞA GİRMEKMİŞ.YOK BE GÜLÜM ÖLMEK ASIL"SENSİZLİKMİŞ"

Bana seni tarif etmemi isteseler inan anlatamam çünkü dünyanın tüm dillerini bilsem bile buna gücüm yetmez

ay gece uyumayanlar için doğar.. sen de bu gece uyuma.. o güzel gözlerini yumma.. ben bu gece ay olacağım ve yalnız senin için doğacağım.

BANA BİN KURŞUN SIKSADA ÖLÜM,UNUTMA BANA İŞLEMEZ GÜLÜM ALSADA ÇUKURUNA BİZİ ÖLÜM,HATIRLAKİ FİDANLAR ÇUKURDA BÜYÜR GÜLÜM
    Hayatta 3yanlışım oldu:1.doğmam 2.yaşamam 3.sürüp giden hayatım.Bir tek doğrum oldu seni sevmem ama ne yazıkki üç yanlış bir doğruyu götürüyor be gülüm

Dünyada 2 renk gül olsn,1.kirmizi 2.beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun

Gül bahçesinde geçsede ömrüm,üstüne gül koklamam gülüm,seni koklamak olsada ölüm,ugrunda ölmeye deger gülüm.

KÖRLER MEMLEKETİNDE ŞAŞI KRAL DEĞİLİM.AMA ÇAKKALLAR ŞEHRİNDE PADİŞAHIM

[c=0][a=1] KÖRLER MEMLEKETİNDE ŞAŞI KRAL DEĞİLİM.AMA ÇAKKALLAR ŞEHRİNDE PADİŞAHIM[/c=0][/a=37]

[c=10][a=37]KÖRLER MEMLEKETİNDE ŞAŞI KRAL DEĞİLİM.AMA ÇAKKALLAR ŞEHRİNDE PADİŞAHIM[/c=0][/a=39]

|͇̿C͇̿¤̿ ͇̿||͇̿C͇̿¤̿ ͇̿|

Dünyada 2 Renk Gül Olsn,1.Kırmızı 2.Beyaz,Sen Beni Unutursan Kırmızılar Solsun Ben Seni Unutursam Beyazlar Kefenim Olsun

Güneşin Doğduğu Yerde Parlayan Bir Işık Görürsen.Bilki Senin İçin Yanan Kalbimdir.

Alaca karanlığı sevmem,ya gündüz olmalı ya gece.Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı.Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada...

HER NEKADAR SOSYETENİN ALTIN TAŞLARINDA DANS ETMESİNİ BİLMESEKTE,SOĞUK DOLUNAYDA AZRAİLLE DANS ETMESİNİ İYİ BİLİRİZ

Belki dağlarımda çiğdemler açar,uyur kar altında yediverenim.Bir gözyaşıdır yağmurlarım,gülerken ağlatır su verdiklerim

Aşkın Zehir Olsa İçmezsem,Yolun Ölüm Olsa Dönersem,Senin İçin Bu Candan Vazgeçmezsem Namerdim.

5. Dine

Dine Özel Üye

komik sözler
    Kalbimi ona verdim saklasın diye, salak buzdolabına koymuş kokmasın diye!!!
    Benim annem ben doğmadan önce ölmüş o yüzden beni teyzem doğurmuş
    Açım diye ağlama, Hipermarketleri yağmala
    KADININ BİRİ KIRIŞTIRIYORMUŞ KOCASI DA ÜTÜLÜYORMUŞ
    Bu dünya yuvarlaksa, bazıları köşeyi nasıl dönüyor?
    Fark edilmek istiyorsan, sarIMsak ye
    Deli sormuş deliye aşk nedir diye deli gülmüş deliye ben niye delirdim diye
    Ölsem de gam yemem, gaz yapıyor
    Ne davamıza göre bir kız bulduk, ne de bir kızın istediği gibi basit olduk, kız dediğin İstanbul gibi olmalı, fethi zor, fatihi tek!!!!!
    Ey Türk Kadını !! Birinci Vazifen Bulaşık, Çamaşır Yıkamak ve Kocana Sahip Çıkmaktır.
    Allah ikinci zenciyi yaratırken ne demiş? “tüh bunu da yaktık!!” )
    Adim gibi bildiğim birsek daha var oda, SOYADIM
    Bu erikSON, başka erik yok.
    ASKER:550 GÜN UZUNLUĞUNDA,18 AY GENİŞLİĞİNDE,DAYAK İLE USLANAN,TAS İLE SÜSLENEN,BULGUR PİLAVIYLA BESLENEN,BOT İLE KEP ARASINA PALASKA İLE SIKIŞTIRILMIŞ KIŞIDIR…!
    NOKTA KADAR MENFAAT İÇİN VİRGÜL KADAR EĞİLME -
    Erkek erkeğe yenen yemeğe ne denir ? menemen
    Askımız 2 gözlüklünün öpüşme çabasıydı , yalnız gözlükleri çıkarmayı akil edemedik
    Karim öyle hamarat ki, çok iyi kafa ütüler.
    DEVEYE SORMUŞLAR SENİN BOYNUN NEDEN EĞRİ CEVAPRTIK BU KONUYLA GÜNDEME GELMEK İSTEMİYORUM DEMİŞ
    Kim demiş kırmızı ışıkta geçilmez diye? rahmetli geçerdi
    Sevgili geleceğim, Ben postaneye kadar gidiyorum. Gelirde evde bulamazsan, anahtar paspasın altında.
    Türkçeci katlettiler.Cümlemizin bası sağ olsun
    AIDS virüsü de, ebola virüsü de maymun patentli. Maymundan gelip gelmediğimiz belli değil ama… Maymundan gideceğimiz kesin.
    Temel Fransa’ya gitmiş , Tabelada ” Fransa ” yazıyormuş. Oda AA! burayı da mi SABANCI almış demiş….
    Rüyaları gerçekleştirmenin en kısa yolu, uyanmaktır. (S.M. Poker)
    Elektriği Edison buldu Faturayı biz ödüyoruz..
    Ayda 200 milyon kazanmak ister misiniz?… O zaman aya gidin.
    İnsanlar ikiye ayrılır. Bacak arasından cart diye
    Kadında önemli olan ruh güzelliğidir. İyi bir ruhun sahip olması gereken vücut ölçüleri ise 90-60-90 olmalıdır
    Hani O Dalgalar Sahile Vurur da Yazıları Siler ya, Hani Rüzgar O Beyaz Martıları Bir O Yana Bir Bu Yana Savurur ya; İşte
    O Martılar Kafana Sıçsın… ( Söz Meclisten Dışarı ).
    Yazılıdan sıfır aldım ama önemli olan katılmaktı.
    Hakkimi istiyorum, Hakkinin karisi
    Pişmemiş HAMBURGERE, HAM-BURGER denir.
    Ekonomi kilitlendi. RESET’leyelim lütfen.
    Gençliğim ACI VERİYORDU, ameliyatla ALDIRDIM
    Oğlumun adını MAFYA ******, artık MAFYA BABASIYIM.
    İlahi AZRAİL sen adamı öldürürsün.
    Üzülme son gülen sen olacaksın. Çünkü hep geç anlıyorsun.
    Senin söylediklerine kim inanır. Tabi ki Kadir İNANIR.
    1961de içilen kahvenin hatırı dolmuştur. Önemle duyrulur!..
    Ey yükselen yeni nesil! İn ulan aşağı!
    Ya paranı,ya namusunu dediler; beş kuruş verdiysem ********im.
    Beni ben olduğum için sevenin bin yıl kölesi olayım…!
    Üzüm üzüme baka baka kararabilir,ama körle yatanın şaşı kalktığı görülmemiştir.
    İnsan icat oldu. Ekoloji bozuldu.
    Where is the hareket, there is the bereket.
    Okusaydım adam olacaktım, şimdi milyarderim!
    Bazı parazitler bağırsakta yaşar, bağırmasak da…
    DELİ GİBİ SEVDİM, MANYAK GİBİ EVLENDİM.
    Dış görünüşe önem vermem, röntgen filmi çektirip gelin.
    İnsanların seni ezmesine izin verme;
    Ehliyet al, sen onları ez…
    Erkekler park yeri gibidir. İyilerin Hepsi kapılmıştır.
    Yüzmek zayıflatıyorsa balinalar neyi yanlış yapıyorlar?
    Beni bir sen anladın, sen de yanlış anladın.
    Bu dünyada iki kör tanıdım. Biri senden başka hiç kimseyi görmeyen ben, diğeri beni hiç görmeyen sen…
    En akıllı insan en güzel akıllı taklidi yapan delidir.
    BİR ZAMANLAR TOZ PEMBE HAYALLERİM VARDI. PEMBESİ GİTTİ TOZU KALDI.
    Ölüm korkusu sürekli değil, mezarda biten geçici bir duygudur.
    Paraya para demezdi,çünkü “r” leri söyleyemezdi.
    Çiçekleri kopartmayın, onları kökünden sökün!
    Bir şey biliyorsan konuş alim sansınlar
    Bir şey bilmiyorsan sus adam sansınlar
    “UNUTTUM” BİR MAZERET DEĞİL, BAŞARISIZLIĞIN İTİRAFIDIR.
    YÖNETİCİNİN BAŞARISININ YARISI AKILLI YARDIMCILAR, YARISI AKILSIZ RAKİPLERDİR.
    Kalbimi kırdın o bana dedemden hatıraydı!
    Hırsızlık yapmayın, Hükümet rekabetten hoşlanmaz…
    Silginiz kaleminizden önce bitiyorsa; yanlışınız çok demektir.
    Bütün hayatı emir alıp vermekle geçti. Allah’ın emriyle öldü…
    Tam öğrenmeye başlamıştım ki, okullar kapandı…
    Bilmediğin boku git mektebinde oku.
    Ağlama sevgilim ıslanıyorum.
    İşi olmayan giremez çünkü içerde yeterince issiz var.
    Sen seni bil sen seni sen seni bilmezsen patlatırlar enseni.
    Helalara sigara izmariti atmayın.Biz sizin kül tablalarınıza işiyor muyuz?
    Gecekonducular dikkat!!! Mars’ta hayat varmış .
    Ya askıma karşılık ver. yada pesinde eskittiğim ayakkabıların parasını.
    Unut dediler , unuttum. Ama seni değil, unut diyenleri .
    YENİ NÜKLEER SİLAHLARA HAYIR!ESKİLERİNİ KULLANIN.
    Altın gibi çocuktu, bozdura bozdura harcadılar…
    Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur

6. Dine

Dine Özel Üye

* Yaşamak için yalvarmadık ölmek için yalvarmayız
    * Dostum olmaz, hasmım yaşamaz.
    * Ölenin arkasından ağlamaki, sen öldükten sonrada arkandan ağlıyan bırakma !!
    * Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar.
    * Her zaman mutluluğun doruğundayken gülünmez, bazen sırf hayata gıcıklık olsun diye uçurum kenarındayken bile gülümseyeceksin.
    * Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.
    * Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.
    * Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o’dur.
    * Hayatta edindiğim tecrübeler, yediğim kazıkların toplamıdır.
    * Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguyu paylaşanlar anlaşabilir.
    * Dostun dostumdur, düşmanın düşmanım.
    * Ölüm, ölüm dediğin nedir ki gülüm ? Ben senin için yaşamayı göze almışım..
    * Kaç ölüm adını değiştirir usta?
    * Hayatta hiç bir şey tesadüf değildir.
    * Sonunu düşünenler kahraman olamaz.
    * Kurtlar Vadisi’nde zaman ölüme doğru ilerler.
    * Kurtlar Vadisi’nde son, ölümden önceki son çıkıştır.
    * Kurtlar Vadisi’nde duello, akle yelkovanın buluştukları andır.
    * Kurtlar Vadisi’nde bela, kişinin sevdiklerinden gelir.
    * Sadakat, Kurtlar Vadisi’nin en güçlü panzehiridir.
    * Herşeyin, zamanı var; yaşamanın, sevmenin, hatta ölmenin bile..
    * Beyazın kaderi kirlenmek, siyahın kaderi suçlanmaktır.
    * Kurtlar Vadisi’nde ölmek, en büyük maceradır!
    * Kurtlar Vadisi’nde ölüm, yaşamdan daha gerçektir.
    * Kurtlar Vadisi’nde kimse canından emin olamaz…
    * Kurtlar Vadisi’nde sürek avı hiç bitmez.
    * Dünya bir gündür, o da bugündür!
    * Biz belimize silahı silahla vurulmak için koyduk.
    * Senden bir tane daha yoksa, eyvallah diyeceksin.
    * Büyük güç, büyük sorumluluk ister.
    * Sen, sen ol! Asla biz olma.
    * Atasını tanımayan, it peşinde gezer!
    * İki kişinin bildiği sır değildir.
    * Biz ölmeyi çoktan göze aldık da, yanımızda kimler g**ürücez onu düşünüyoruz.
    * Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme!
    * İnsana güvenme ölür, ağaca yaslanma kurur.
    * Her gün olan yenilik, benim geleneklerime bir ihanet ve hakarettir.
    * Kurtlar Vadisi’nde her cinayet ardında bir sır bırakır.
    * Kurtlar Vadisi’nde ölüm, beklenmedik kişiden, beklenmedik zamanda gelebilir…
    * Sen çiftlikte at tımar ederken, biz insan tımar ediyorduk.
    * Kurtlukta kanun, düşeni yemektir.
    * Azdan az, çoktan çok gider.
    * Namımızın büyüklüğü, dostlarımızın büyüklüğündendir.
    * Her şey yalan! Benim hayatımda tek gerçek sensin…
    * Kurtlar Vadisi’nde hayat, ölümle kumar oynama sanatıdır.
    * Kurtlar Vadisi’nde özgürlük, sonu meçhul bir firardır.
    * Kurtlar Vadisi’nde sadece şahlar hamleleri önceden sezer.
    * Kurtlar Vadisi’nde gözden akan bir damla yaş, kimsenin susuzluğunu gidermez.
    * Kurtlar Vadisi’nde gövdeden kopan başlar üzerinde ilerlenir.
    * Kurtlar Vadisi’nde şans, doğru zamanda doğru yerde olmaktır.
    * Kurtlar Vadisi’nde sorular, gün geçtikçe artan bir bilmeceye dönüşür.
    * Kurtlar Vadisi’nde hiç birşey tesadüf değildir.
    * Kurtlar Vadisi’nde geçmiş konuşulmaz.
    * Kurtlar Vadisi’nde sorular, gün geçtikçe artan bir bilmeceye dönüşür..

7. Dine

Dine Özel Üye

Msn Nick için Özlü Sözler nickler

“Caresiz kaldiginizda bilin ki tek care yine kendinizsiniz…!”
    “Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz…!”
    “Ayakta olmek diz ustu yasamaktan daha cok onur vericidir…!”
    “Akilli olanlar sebepler konusunda tartisirlar.Ama nihai karari sonucta surekli aptallar verir…!”
    “Kelimelerin gucunu bilmiyorsan insanlarin kuvvetini asla tahmin bile edemezsin…!”
    “Hayatta en aci sey ;Insanoglunun yasam surecindeki kacirmis oldugu firsatlardir…!”
    “Kucuk seylere gereginden cok onem verenler , elinden buyuk is gelmeyenlerdir”
    “Hepimiz hayatin kisaligindan söz ederiz de, bos geçen zamanimizi
    nasil kullanacagimizi bilmeyiz”
    “Böcek olmayi kabullenenler, ezilince sikayet etmemelidirler.”
    “Askin ilk solugu mantigin son solugudur.”
    “Düsünceniz ne ise yasaminizda odur, yasaminizin gidisini
    degistirmek istiyorsaniz düsüncelerinizi degistiriniz.”
    “Yasamimizda isledigimiz hatalarin cogu dusunmemiz gereken yerde
    hissetmekten,hissetmemiz gereken yerde dusunmekten ileri gelmektedir.”
    “Eger çok kisa bir süre sonra öleceginizi biliyorsaniz ve tek bir telefon konusmasi
    yapmaya zamaniniz varsa, kimi arar ve ona
    neler söylerdiniz? Öyleyse neyi bekliyorsunuz ?”
    “Konusmak ihtiyac olabilir, ama susmak bir sanattir…”
    “Yerinde söz söylemesini bilen, özür dilemek zorunda kalmaz…”
    “Karanliklara sitem edecegimize hepimiz bir mum yaksak, karanliklar aydinliga donerdi..”
    “Gomlegin ilk dugmesi yanlis iliklenince digerleri de yanlis gider. “
    “Yarin bambaska bir insan olacagim diyorsun. Niye bugunden baslamiyorsun? “
    “Felaketin bir iyiligi varsa oda hakiki dostlarimizi tanitmasidir..!”
    “Eger bir yerde küçük insanlarin büyük gölgeleri olusuyorsa orada günes batiyor demektir”
    “Geçmise dönük keskelerle yasamaktansa, gelecege dönük belkilerle yasamayi tercih ederim.”
    “Nefsini sabretmeye alistirabildiysen ona zaferlerini müjdele…”
    “Gerçek ilerleme ilerici olmaktan degil, ilerliyor olmaktan meydana gelir? “
    “Insanlar sizden elestiri isterler; ama duymak istedikleri övgüdür.”
    “Akýl susunca düsünce durur, düsünce durunca, hareket durur, hareketsizlik, çürümenin esigidir.”
    “Hayati seviyorsaniz, zamaninizi bosa geçirmeyin. Çünkü zaman hayatin
    ta kendisidir.”
    “Her zaman dogruyu söyle; ne dedigini hatirlamak zorunda kalmazsin.”
    “Bugün halledemedigimiz bir sorunun nedeni, dün onu dogru yapmak için zaman ayirmamis olmamizdir.”
    “Yasam geriye bakarak anlasilir, ileriye bakarak yasanir.”
    “Yetenek denen armagan, ihtiras, yani basari arzusu ile birlestiginde öyle bir yogunluk kazanir
    ki, dünyada hiçbir güç onu durduramaz.”
    “Dostu da severim düsmani da. Çünki dost gücümü, düsman ise ödevimi gösterir.”

8. Dine

Dine Özel Üye

Son msn Nickleri
    Birisine seni seviyorum deme firsatını asla kaçırma
    - Yılda en az bir kez güneşin doguşunu seyret
    - Sıkı tokalaş
    - İnsanlarin gözlerinin içine bak
    - İlk önce sen merhaba de
    - Bir kavgada ilk sen vur ve sert olsun
    - Sana nasıl davranılmasını istiyorsan sen de öyle davran
    - Yeni arkadaslar edin ama eskilerin de kıymetini bil
    - Sevinçleri erteleme
    - Sevdiklerine küçük beklenmedik hediyelerle sürpriz yap
    - Sana uzatılmış bir eli daima kabul et
    - Hatalarını kabul et
    - Cesur ol. Degilsen bile öyle davran. Hiç kimse aradaki farkı anlayamaz
    - Dinlemeyi ögren. Bazi firsatlar kapıyı hafif tıklatır
    - Asla birilerinin umudunu kırma. Belki de sahip oldukları tek şey odur
    - Herkesin önünde öv, elestirilerini bir kenara çekerek söyle
    - Biri sana sarıldıgında, önce onun kollarını gevşetmesini bekle
    - Sırt üstü uzan ve yıldızlara bak
    - Köprüleri atma. Aynı nehri kaç kez daha geçmek zorunda kalacagına şaşıracaksın
    - Sevginin gücünü asla küçümseme
    - Yeterli zamanım yok deme, Pasteur, Michelangelo, Leonardo da Vinci ve Albert Einstein’in da günleri 24 saatti
    - Keşke sözcügü yerine, bir dahaki sefere demeyi dene
    - Hal ve hareketlerine kendin karar ver. Başkalarının seni yönetmesine izin verme
    - Sevgiline önce çiçegi yolla nedenini sonra bul
    - Aynı hatayı iki kez yapma
    - Olabildiginden fazla sevecen ol

- İnsanlara üçüncü bir sans verme ikide kal
    - Tanıdıgın en olumlu ve coşkulu insan sen ol
    - Tartışmayı bilmeyenler kavga ederler.
    - Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir.
    - Sevmek, bir başkasının hayatını yaşamaktır.
    - Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.
    - Umudunu yitirmiş olanın, başka kaybedecek birşeyi yoktur.
    - Büyük mutluluklar, büyük acıların yanıbaşındadır.
    - Senden iyilere yerini vermesini bil.
    - Barışı korumanın en iyi yolu savaşa hazır olmaktır.
    - Küçük insanların büyük gururları olur.
    - Düşmanların en büyüğü düşmanlığını gizleyendir.
    - Düşünmeden öğrenmek vakit kaybetmektir.
    - Yükselmenin en alçakçası, zayıfların sırtına basarak yükselmektir.
    - Kazanacaklarına inananlar kazanırlar.
    - İnsan olmayan, insanın değerini bilmez.
    - İyiliği yalnız iyiler anlar, kötülüğü herkes.
    - Madem daha ecelin gelmemiş, boşuna can çekişip durma.
    - Parmak ay’ı gösterdiği zaman, parmağa değil ay’a bakmak gerek.
    - Silginiz kaleminizden önce bitiyorsa, yanlışınız çok demektir.
    - Öfkenin ateşi önce sahibini yakar, sonra kıvılcımı düşmana ya varır ya varmaz.
    - Kötü haberlerin kanatları vardır. İyi haberlerin ise ayakları dahi bulunmaz.
    - Yeryüzü taşla doludur. Ama pek azı boyunlara kolye olur.
    - En önemli vazifemiz; kulaklarımızı, söylediklerimizi duymaya alıştırmamızdır.
    - Testinin içinde ne varsa dışına da o sızar.
    - Pencereden bakan dışarısını görür. Pencereye bakan ise camın kirini.
    - Meyvası çamura düşüyor diye ağaca mı lanet edilir?
    - Devler gibi eser vermek için karıncalar gibi çalışmak gerekir.
    - Erişmek istedikleri bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan da zevk almazlar.
    - Başkalarını avutmakla kendi acılarını unutursun.
    - İnsanı hayvandan ayıran akıldır. İnsan, akıldan uzaklaştığı zaman hayvan ortaya çıkar.
    - Bir kadının yüzünde taşıdığı ifade, sırtına giydiği elbiseden daha önemlidir.
    - Kendilerine yardım etmeyen insanlara yardım etmeğe çalışmak faydasızdır.
    - Herkesin istediğini yapabileceği bir yerde hiç kimse istediğini yapamaz.
    - Acı çekmeyenler, başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler.
    - İnsanın yapabileceği en büyük fenalık, kendisine olan güvenini kaybetmesidir.
    - Tekme yiyen köpeğin dişleri daha sivridir.
    - Gerçeği insanların ölçüleri ile değil, insanları gerçeğin ölçüsü ile tanı.
    - Sessizlik de bir çeşit konuşma sanatıdır.
    - Sevgililer, güzelliğe zamanla alışıp onu gözleriyle değil duygularıyla görmeye başlarlar.
    - Kalbin, mantığa sığmayan ayrı bir mantığı vardır.
    - Alay, çoğu zaman akıl yoksulluğundan ileri gelir.
    - Bir düşmanı bağışlamak, bir dostu bağışlamaktan daha kolaydır.
    - Ayrılık, sevdanın merhemi olduğu gibi öfkeyi de kini de azaltır.
    - İyi olmak istiyorsan kötü olduğuna inan.
    - Unutma ki ağzında bal olan arının kuyruğunda da iğnesi vardır.
    - En çabuk kuruyan şey göz yaşıdır.
    - Olgun bir insanı dost edinmek istiyorsanız tenkit edin, basit bir insanı dost edinmek istiyorsanız methedin.
    - İnsan her zaman kahraman olamaz ama her zaman insan olabilir.
    - Bazı yıkılışlar daha parlak kalkınışların teşvikçisidir.
    - İnsan gençliğinde öğrenir, yaşlandığında anlar.
    - Hiç kimse duymak istemeyenler kadar sağır olamaz.
    - Beklemeyi bilen insan herşeyi elde edebilir.
    - Cesaret ölmek değil yaşamakla ölçülür.
    - Mutluluk paylaşılmak için yaratılmıştır.
    - Şurada burada güçlü adımlarla dolaşmaktansa doğru yolda sekerek yürümek daha iyidir.
    - İnsanlar yanlış yapabilirler, yalnız büyük insanlar yanlışlarını anlarlar.
    - Güneşe bakarsan gölgeleri göremezsin

9. Dine

Dine Özel Üye

Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini …….
    Sana Bu SatırLarı Gurbetten Yazıyorum ! Her Kelimemden Sonra İsminLe Başlıyorum Anlaki Herşeyimsin Unutmak İstemiyorum Kim Kimi Unutursa LeyLadan Mecnundan Beter Olsun
    Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum…
    Sen Gelmezsin Bir Türlü.. Dertlerim Türlü Türlü.. Nice Dertleri Çektim.. Bu Başka Türlü.
    BoşVér! Şimdi Goz YAsLarimi SiLMéyi Gücün YéTéRSé KahKahaya Boğ Béni Birak YaNakLarimi DuDakLarimi .. Gucun VAr iSé YuréğiDéN Öp Béni

HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurum..ßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde SiLgimde SevdikLerimin ELinde..ßen YazarIm ßen SiLerim!’
    ArTik SanDaLYéMDéN Son DéFa DuSuYorum
    cool Fark imi Fark éTTin Ya.. ArTik FarkéTMéSéNDé Fark éTMéZ
    uMutLar TuKéNDi GéNé iÇiYoRum aNNé. .
    DéTayLAr AynaDir Fark’i YansiTir .. KraLLar iz BiRakir SoyTariLAr KisKanir .. SaLLanirSaDa YiKiLmaz TahTim
    GeceLeri geLme jiLet tutarIm.. Uzatma koLLarInI Sanada AtarIm SenIn Icin ağLar Kendimi dOğrarIm Dedim Ya GüzeLim ßen PisKopatIm..
    Hele bir ışıklar sönsün ..Sular durulsun . Bıçak atacağım Dağın dikine ..Kısa devre yapsın kalbim..Ellerim inatla dökülsün cıgaraya ..Sen beni ozaman Gör..Hele küssün meydan lar Kaldırımlara yağmur dökülsün ..Dağılsın Dişlerimde gülüşler ..Kaybettiklerim bi dönsün ..Sen beni ozaman gör …
    BéDéNim KaRanLikLara RuHum Sana Ait . .
    HayaTi uÇurumLArDa Géçmiş Bir AdaMada MéZar oLaRak uçuRumun KéNari Yakisir. Unutma! ucurumun KéNArindada ÇiCékLéR YéTisir
    kãrdãn ãdãmLãrIn SãLtãnãtI Güne$ görünCeye kãdãrdIr !
    Seni ben kendime KADER saymi$tim, Ugruna her$eyi góze almi$tim. Yúregin ta$tanmi$ ¢øk ge¢ anladim. Bir damla góz ya$i DEGMEZMIS SANA !
    CocukLArin Bir MaSaLa KanDiği Gibi BéNDé SéNin GozLéRiNé Kanmsim GuNésin YéR Yuzunu Yaktiği Gibi Gulum SéNin GozLérinDé yanmisim . .
    1coolGéL BuLut oLDa Yağ Biraz iSLanDir aL BaSimi DizLériNé YasLandir DéLirMisim SéVDé BéNi usLandir..
    oLüm GéLdiği Zaman YaniMa GéLMé.. Bén AzRaiLLé’Dé HéSap KiTap Yaparim !!
    Bir ÇığLıkTI YanLızLığım Hépiniz SağirDiniz . .
    mútluluklâr dílêrím yêní âskındâ sên bêní dú$únmedên ya$amana bak sênín dêrtlerín varya benim yanımda ben onlarla ya$arIm sen keyfine bak !
    Sen Uzaktaysan ßen Yanındayım Sen AteSteysen ßen Kordayım ßirGün ßu Dünyadan Göçersen ßilki Senden Önce Ordayım Sonsuz aSkım..!
    Tam KarsiYa GéÇéRKéN BirakTiğin ‘’O'’ éL BéNim ..
    KraL OLsan Tacın Gider SuLtan OLsan Tahtin Gider… KraL DeğiLim Tacim Gitsin SuLtan DeğiLim Tahtim GitSin Ben Kendi HaLinde ßir Ağacim Fakat DaLimi Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim.
    SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL’Lar önde qider..
    Fırtına Ne Kadar Sert Eserse Essin Kayadan Alıp Götüreceği Sadece Tozudur !
    GüL SuNaN Bir eLde Daİma Bir miktar GüL KoKuSu KaLır.
    2coolSéNi BoyLé SévDiğiMi BiLSéLér aSaLAr BéNi aMa GuZéLLiğin 10 PaRa éTMéZ ! BéNDéKi Bu a$k oLmassa . .
    Béş PaRa éDérmi VarLiğin. . YokLuğun BéNi aCitSİn aLéM af éTsin Séni BéN AfFétMéM NéRDé unuttuySan BéNi Orda KALL..
    GéCééLrin KaRanLiği YéTMéZ Gibi GunDuzLérimi Dé KaRarTTin KapanSin KapiLar UstuMé KaRanLikLArDa Vé SoGukLarda YaSamaYa AlisTim
    BéN YaSaDikÇa séN ÇıLdıRæCæKsin!!!
    uCurumun KéNaRinDa oLsan BiLé Sirf Hayata GiciKlik oLsun DiYé GuLumSé
    Askini KaNimLa YazDim Hér Bir YaniNa
    DağLar oNumDé éğiLirKéN KaYaLaRa YaLVArMamm
    OmRomu OmRuNé NéFéSiMi NéFéSiNé KaTaYim GéL isMini DağLaRa TasLara yAzaYim GéLLL ..

10. Dine

Dine Özel Üye

> Beni bekledinse yağmurda karda, Beni bekledinse deli rüzgarda, Beni bekledinse yorgun yıllarda, Susuz yüreğimde çiçekler açar…
    Melekler *****ı - Msndeki hayranlarınız için Platonik Msn nickleri aşk nickleri sevgi nickleri
    > İçin güneşlerle dolu doluydu, Önce gözlerine gelirdi bahar…

> Birini sevmişsindir geçen yıllarda, Açık bir yara gibidir hala, Hala çok özlersin onu ağlayamazsın…

> Ateşler taşırım sevdalarıma, Sözüm yemin olsa özüm aşk olur..

> Kendini bana beni yollara sürgün etmeden bil ki, Mavi düşlerine sardığın o acar delikanlı, Seni ve aşkını zehir bir yürekle kuşandı..

> O uslanmaz inadın yarısı sen diğeri ben olduktan sonra, Serüvencin seni nasıl olsa nerede olsa bulur..!

11. Dine

Dine Özel Üye

yÜrEğiMe bİr beDeN büYük gELen umutLarı üzErimDEn çıkARIp
    gidiyoRum

SEnsizz Buraların tadı tuzu yoqhh düşünsene yedigim salatada bile seni arıyorum... simdii Bana söylermisn.. Bİ HIYARIN eKsikligi bu kadar mıı...bellı olur ..!!..??

El Değmemiş IntiharLarım Var ßenim.. .
    MecaLsis YaşamaLarım ..

| |Sen BiLir misin asiLdir gözyaşLarı hiç yere düşmedikLeri için; Benim gözyaşLarım da asiL sevdiğim adamın yüreğine biLe düşmediği için..| |

ßéynim ßüyü diyor süreqLi ruhuma
    Yüréğim isé git.. Git uzakLara..

|ڪے m0deRn ZamanLarda Aşk , Düttürüdürü müdür?๏̯͡๏)ڪے

istemem insan olanı bulamadm hepsi aynı yalan dolan ve menfaat dolu

qє¢єℓєя qє¢єℓєя qυηℓєяιмι qöмєя кαяαηℓıqαα

уαρяαк ∂σкєη gєη¢ℓιgιмιη ѕαтıя αяαℓαяıη∂α αℓтı кıямızıуℓα ¢ιzιℓмιş, тıяηαк ιçιηє αℓıηмıѕ ѕυѕкυηℓυgυмυη вαѕ нαяƒℓєяιѕιη

Bir sarkı tuttum sevgilim bir kapı actım ikimize ikimiz çokmuşuz meger bu resme...

Sensiz Yasamak Varsa Kaderimde Katlanırım...
    Yüreqim Dayanır Bu Acıya Seni SENSİZ Yasarım.Alır Basımı Giderim Bu Şehirden Seni TerkEderim Ben!
    Hatıralar Yeter Bana Hic Üzülme Sen...

Canım yanarsa daha beter yakarım.
    Canımı sıkmayın !
    ALAYINIZLA OYNARIM :)

♥ Zαmαn değişimdir.Tαnıyαmαyαcαğınız kαdαr cok değiştim.
    g3çm!$ h!ç ya$nmamı$ g!b! dawRansaNda ßa$tn yaZamazsıN

Şunu unutma hiçkimse ve hiçbirşey unutulmaz değildir..Sen bile.. haa bu arada Sen kimdin
    Artık kapıyı çalan ben değilim anne ruhuma başkası girdi dünyanın son günü gibiydi sanki tüm dokunduklarım eriyip gitti… Artık o küçük çocuk değilim anne içime bir canavar yerleşt!!
    KayıpLarim çok Ne yazaR Senide kayßetmisim
    ßen kimLeri taRihe gömDümSen ßiLemezsin
    KaLßimdeki imParaTorLuğun efenDisi ßenim
    Seni aZ önCe idaM eTTirdim..
    ayrılık nickleri, msn nick , ayrılığa dair sözler

Şeytanım sen oL geL karanLığıma, ateşinLe yak ve
    AzraiLim sen oL geL yanıma öLümü ver..

HiçBişeyin Bana HiçBişeysin Demesi Hiç umrumda DeğiL

[_!вiiя кєz Dαнα αйLαуαcαgιм..вεйzεмεDiigiiйii..нαуαтιй мαѕαLα!_]

giiDεcεкѕεй уαвαйcι кσLLαяα fεLαкεтiiм σLυя уαя..!!öLüмüй σLαѕιм gεLiiя..!!! =(

кαувσLѕυη! ρυѕLυ яüуαLαяιй αяDιйDα..gυяυяα уσкυz ѕενDαLαяDα..!!

.. йεяεуε кαçѕαк αуяιLιк vakti şiiмDii..!!! ='(

iiмкαйѕιzLιgα вüяüLdü уiiйε αкşαм.. «'3

εLLεяiiм εLLεяiiηdεй кαç кiiLσмεтяε υzαк ѕενgiiLii..؟?

ödεdiiм вεdεLiiйii кαяα ѕενdαйιй..!

кαdεя dεgiiL вiizε кιуαй..вiizε ѕεй кιуDιй..!!!

уαя αşкιмDαй şüρнεй мii ναя..؟?вiiLεмεdiiм dαнα ѕαйα йαѕιL уαяαйαcαgιм.. =(

giiт dεdiiм giiтмεLεяii вiiLεмεdiiй..кαL dεdiiм..кαLмαуι вεcεяεмεdiiй..!

вiiяdαнα кαLвiiм ѕεйiiй iiçiiй çαяρмαуαcαк..!!! dεѕεмdε iiйαймα..! «3

кιяDιgιйιz нαуαL кυяDυgυηυz нαуαL σLмαѕιй ѕαкιйй؟!?

Tutsam eLLeriNdeN qeçmi$i Unutam***i öPsem qözLeRinden ya$Ları kuRutam***i damaGım çöLe döNmü$ sesiM çamuRa,oYuncaGını qeRiveR içiMDeki çoCuGa!

12. Dine

Dine Özel Üye

sєνιуσяυм нєя ѕєνєηιη ѕєνιℓмє∂ιğι вιℓє вιℓє … αмα уιηє ∂є вιя υмυт тαşİуσяυм .вєℓкι ѕєνєη ѕєνιℓιя ∂ιує.

daqlar önümde diz çökerken kayalara yalwaramam bütün nehirler bana akarken bi damla suyla uraşamamm

ne kuruLucak ßir hayaL ßıraktın nede yaşanacak ßir hayat

platon!q_a$ık

yeni bir sayfa açtım kendime içinde sen yoksun,kalbim hayvanat bahçesi değil ki içinde köpekler olsun…

kron!k a$ık

ß!r damla s€wgi için sana yalwardım yaqardım

Deprem gibi girdin gonlume, fay hatti cizdin beynime, enkazlar biraktin kalbimde, artcilar hala devam etmekte

1 Gün 1 çılgınlık edip seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoksa sende sever misin?

Ya askıma karşılık ver. yada peşinde eskittiğim ayakkabıların parasını.

*ßeKLeMeK ßoŞ YeRe uMuT YoK aRTıK SeWDiM uMuTSuZCa!!!YaZıK..!!

keşke hiç olmasaydın başlamazdın bitmezdin

*Hayatın En Hüzünlü Anı, Deli Gibi Sevdigin İnsanın ßuna Hiç Degmedigini Gördügün Andır

ßilemem ßelkide O ßöyle Mutlu!!!

Hayatım sana sıradan geLmesin!! ßen kendime yeterim.. Zamanla aLışmayı da bilirim!! Ama unutmayı daha öğrenemedim

sence bu çok mu imkansız..(SENLE&BEN)

DaHa FAZLA TÜKENMEK İSTemiyorum

Gözlerimden okunan aşkı inkar etmem ben

*oL MaDıĞıM BiRi iÇiN SeViLMeKTeNSe KeNDiM oLDuĞuM iÇiN NeFReT eDiLMeYi TeRCiH eDeRiM

ßilseydim, ömrümü senin için wermezdim..

●●•вαğıмѕız ∂üşüη¢єℓєяιм∂є вαğıмℓı кαℓ∂ıм ѕαηα ●●•

BendeN bAşkası snA kaLbini böyLesi açamaz,Allah’n saLağı GerizekaLı !!!

sewdim seni sebepsiz sewmedin beni şEREFSiZZ!!

13. Dine

Dine Özel Üye

Seni sevdim yıllardım sen seni seveni görmeyecek kadar körmüşsün,demek karşındaki de sana aşkını ilan edemeyecek kadar gururluymuş.

Ayrılmak bazen sevenlere iyi gelir,küçük sevgileri öldürürken büyük tutkulu aşkları güçlendirir

Seni gökteki yıldızlara benzetiyordum bir zamanlar beni bırakmadan bana kalleşlik etmeden önce sen benim gözümde yıldızlar kadar güzel ve ihtişamlıydım ama artık değilsin.

Geçen gün çiçekçide bir gül gördüm öyle ihtişamlı ve güzeldi ki diğerlerine taş çıkartacak cinsten,sanki en güzel benim diyordu o gülü senin için aldım ama senden güzel olduğu için değil seni görüp güzelliğin karşısında utansın diye.

Seni çok yanlış tanımışım bunca zamandır kalleş ve vefasız olduğunu bilseydim de seni tanımasaydım insanlar göründüğü gibi olmadığını bir kez daha anladım.

14. Dine

Dine Özel Üye

İstesem benimle gelir misin,şu kalbimde yer edinir misin.

Aşksız ben bir hiçim,sen olmazsan yarim ben sensiz aşkı neyleyim.

En gereksiz zamanda sen aklımdasın seni her an her dakika düşünüyorum,günler geçsede seni unutmuyor bu yüreğim.

Sana dünyanın en değerli hediyesini vermek isterdim şunca yaşadığımız güzel anıların hatrına ama seni sana veremem ki be aşkım.

Sana seni sevdiği söyledim anlamadın,bana geri dönsende beni sevdiğini söylemedikten sonra ölmüşüm ne fark eder şu hayatta.

Aşksız kalmak o kadar acıdır ki yaşamadan kimse bunu anlayamaz.

Bir yıldız kadar uzak olsun hüzün sana,mutluluk ise gözbebeği kadar yakın.

Dünya’daki en güzel şeyi sana vermek isterdim dünyadaki en güzel şey sen olduğuna göre seni sana nasıl verebilirim bir tanem.

Şu gerçek alemde kimseye bağlanamadım sanal aleme bağlandığım kadar.

Ağlıyorum sevgilim ağlıyorum,mutfakta soğan doğruyorum.

Sen ağlarsan bende üzülürüm,sen gülersen bende sevinirim kendini köprüden atsan ben gülmeye devam ederim.

Bana değer veriyor musun dedim babama veriyorum tabi dedi ne kadar veriyorsun dedim dünyalar kadar dedi şu dünyanın değerini sordum beş para etmez,iki paralık dünya dedi.

Muslukçu için bayram olduğu gün çeşmelerin bozulup akıttığı gündür.

Senin aşkın yalama olmuş bana yalanmamış aşk gerek.

Deniz mavi gök mavi senin seven enayi.

Aşk pamuk şekeri gibidir.İlk önce pamuk şekerini yersin,bitirdiğin an kazığa gelirsin.

Yap bir şekerli bir de sade haydi bana musade.

Sen benim için bittin artık gerçi artık gözümde bitte değilsin.

Dermanı olmayan dertlere düşsem de,her nefeste azar azar erisem de,bir ömür boyu sürünsem de seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim.

Ateşsen senle yanmaya,yağmursan seninle sel olup gitmeye,soğuksan ayazında üşümeye geldim..Senden mücevherler değil ufacık bir tebessüm almaya geldim..

Ölüm olsan korkusuzca sadece yanında olmak için ölürüm.Zaten sensiz yaşamıyorum,seninleyken ölmek daha güzel..

Uzatsan sen ellerini bende sıkı sıkı tutsam,mısraların içine senin adını yazsam her gün doya doya okusam seni.

Sen benim ilk göz ağrım,ilk sevdiğim,ilk aşkımsın.Sen benim son nefesim,son sözüm,son duam olacaksın..

Rüyalarıma girdiğin geceler açıyorum gözlerimi yeni güne yanımda sen varmışsın gibi.Her anımda her nefesimde her gülüşümde ruhumdasın.Seni seviyorum

Bu ruh bu beden de olduğu sürece seni unutmam.Çünkü unutamam..

CesaRéTim yoK Görmye snSiz periŞan haLLérimi..

insanlara üçüncü bir şans verme, bırak ikide kalsınlar..

Artık susuyorum… SözLérim ßitti..ßu kéz qidiyorum.. sahidén ßitti…

sana ben kendimi ödünç vermedim ki..

Sni unTmaya çoK isTéKliyDim..BeCéRemeDim.!! =(

SayıLı Arkada$Larım Var.! Ama ßana YétérLér Dü$manım Até$sé DostLarım Até$tén BétérL€R…!

Sahip Olacaklarımla Değil, Sahip Olduklarımla İlgileniyorum. Bu yüsDén hiÇ kimSéyi aramıoRum x)

Ya Céhénnémin Ucundayım Yada Cénnétin Néréyé Gidécéqimi Bende Bilmiyorum

ÜzqNüm bu bénm..bNi böyLé sVer miSn.??

deqer wrmk matmatike ozqu bşidir..aska deüL..!

Hayatının résmini yap dédi ßana ßiri. Vé siyahtan ßa$ka rénk vérmédi.

SoNuMuz MoRg Aç Bir TuBoRg,,NeFes ALmA eFeS aL,,2 GüN Önceydi Arİfe Haydi ŞiMdii ŞeReFe!!

Ben sünnete karsiyim. Gençlerin önünü kesmeyelim..

öNéMLySé déiL , öNéMLiySéN yaS !

^^ BasiT bi CümLédn ibaRetim..

TeleFonm çaLr seS geLmz..hepmi yanLş numarayım.??

DumansıZ sigaraNın köpksüZ biranın snsiZ şu hayaTın Taaaa …

kmSé anlamaz bLiyoRum..Canmı yaKsDa hayT qLiyoRum..

Sen gerÇkleri unuTaLı ço0K oLmş..kayboLdun

Kndi kçük kRaLLıqmDa muTluym yaLnzlıqmDa..

HéDefime uLaşmak zor qBi..ama bn kmSei takMam kié.!!

Yalnz kalsmDa bn.. bLirim alşr inSan zamnLa!!

Dünyayı yağLamak Lazm pasLnDı dzqüN dönmüYor.

Canımı yaKsDa hayT ..BüyüYorum =(

kmseDen koRkmam bLirim koCaman bi yalanm asLnDa..

ManzrYa daLdm ses çKarma..GerÇk can sıkaR sn uyaNdrma!!

ChoK Ka$aRsın , aZz ya$arSın…!

Hayat ßu SévqiLim !! ÇoKtaN séçméLi…Sénin aŞkınsa ßi döNém ödévi..!

Sén İnsansan o İnsansa ßén dé Sansam N oLur kié..?

İNsaN OğLu biR TuhaftıR HéR Sözü kaLdıRmaz Lan déRsin ZoRuNa gidéR sİ.tir edeRsiN HOşUNa GiDeR

qérçéqim warqén sahTémi qimsé önémsémés

Tut eLimi uNtrsun bLki..GeL öp bni seveRsiN bLki..

aşK böyLedr hep biTer..sn sVersin aDam qiDéR!!

15. Dine

Dine Özel Üye

*hayatta 3 şeyi sewdim seni kalbimi ümit etmeyi seni sewdim sensin diye kalbimi sewdim seni sewdi die
    ümit etmeyi sewdim belki sewersin diyee

*bir telefon bekliyorum sewgilim diye başlayıp seni sewiyorum diye biten
    bir telefon bekliyorum dün gelmesi gereken ve haala gelmeyeen

* aramızdaki mesafeler ne kdr uzun olursa olsun sonsuzluğa giden her yola adını yazdım hangi yoldan
    gidersen git seni sewdidiğimi okuyacaksın

*yoksun bütün şiirler şarkılar sana bnden hediye olsun
    yoksun seni unuturda başkasını sewrsem bana helal olsun
    yoksun gözlerim ağlamayı unutrsa kalbimde seni unutsuun!!

*bendeki kalp sende olsa taşıyamazsıın

*elimden tutunca sewdin sandım

*sewsende sewmesende sewmek nedir bilmesende bn seni çok sewiyorum sen beni sewmesende

*anladım herşey faydasız birlikte olmamız imkansıız

*seni sewdiğimi bir yere yazdım o da hiç silinmeyecek

*hergün doğru değildir elbet seçimlerim gün gelir şerefsizleride sewerim

*seni sewiyorum derken hiç yalan söylemedim yalan söylerken hiç yalan söylemedim

*SEWİPTE AĞLAMAYANLAR BEN SEWDİM DEMESİN:mad:

*TANRI SANA ÖYLE BİR CEZA WERSİN Kİ BENİM SENİ SEWDİĞİM KDR SENDE BİR BAŞKASINI SEW
    WE O BİR BAŞKASI BENİM SNİ SEWDİĞİM KDR SENDEN NEFRET ETSİİN!

*ben beni seweni sewmediğim için deil beni sewmeyeni sewdiğim için mutsuuzm

*sanki bu kalbe bi başkası girecek seninle başldı seninle bitecek

*onu bana wermiyorsan benide al anlatamadığım çok şey war anlatamam tek bildiğim ben onusz nefes bile alamam

*hatıralr iz bırakır göz yaşları gibi silemzsin

*:d:d:dBIRAK AY GİTSİN SEN KAL BU GECE:d:d:d

*VUR PARÇALA KALBİMİ AKAN KAN YAZACAK İSMİNİ İŞTE O AN ANLAYACAKSIN SENİ DELİLER GİBİ SEWDİMİ

*aşk bumu? aşk acımı? incitirmi?aşk bunu bana yapmaya mecburmu??

*sewdiğini sewmeye dewam ederken sewmediklerinden nefret etmeyi unutmaa

*bu ara ihtiyacım war sna ellerimi SAKIN bırkma!

*KaybetmekorkusuTAAiçimdeykenBEKLEdiyorsunDöneceği mBİRgünBedenBEKLEMESİNEbekliyorama yürekKANağlıyorSENSİZGeçenHergün...

*Ndenbu kdr zorseni sevmek ve bulamamak dokunmakistedikçe uzaklaşmak düşündükçeunutmak nden bu kdr zorseni sevdiğim halde söyleymemk hep birşeyler gizlemek sna sahip olacağım yerde sni kybetmek...

*Aşkımızı istemeyenler bizi çekemeyenler, ayrılın artık diyenler, hey siz! siz kazandınız

*Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acısı benimki idi önce sev sonra terket dediler

*Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et çünkü aşk sessiz sevgi dilsizdir...

*Yüreğimin ta içinde bir ateş yanar.. Yanmayan yer kalmamış söndürsen ne yazar.. Taşa toprağa seni yazdı bu eller.. Ah sevmenin değeri bir bilseler

**Kalbe yazılan yazı silinmiyor, sildim desende bir iz kalıyor, senden kalan anılar aklıma geldiğinde, kalbimde uyuyan dev uykudan kalkıyor.

**Dün gece saatlerce ölümü ve sensizliği düşündüm,acaba hangisi zordu? Ölüm mü sensizlik mi? ölüm sensizlikse sensizlik zaten ölüm

**Sus dedin susuyorum şimdi hiç konuşmamak üzere mutlu ol rahat ol direnme mutlu olacaksan eğer bu dil ömür boyu susar dil susuyor kelime susuyor cümle susuyor ama kalbimse o hep seni söylüyor o hep seni söylüyor

**Unuttuklarını anımsa, Kaybettiysen ara, Özlediysen git bul, Kırdıysan af dile, Kırıldıysan affet. Çünkü hayat çok kısa...

**Sevmek ellerini tuttuğumda dertlerimi unutmaksa Dizlerine yattığımda mutlu olmaksa Seni öptüğümde heyecan duymaksa O zaman seni seviyorum.

**Herkes Aynıyken Ben Farklıydımm.... Şimdi Herkes Farklı Ben Aynıyım... İşte Buda Benim Farkım

**BİR GÜN BNİ ANIMSARSAN EĞER İLK ÖNCE GÜL GÜLÜCÜKLE AN ADIMI DHA SONRA BENİ SEWEN BİR KIZDI DE
    VE DE SENİ NE KDR ÇOK SEWDİĞİMİ BİLEMEMENİN ACISIYLA MUTSUZ OL!!!

**Yalnızlığa gömüldüğün bir akşamda, güneşin geç doğduğu soğuk bir sabahta özlediğinde ve ağladığında sıcak bir ele hasret kaldığında beni hatırla hep seninleyim…

**Sevgi deger vermesini bilmektir..Sevgi sevdiğini özlemektir..Sevgi birliktelikten sevinç duymaktır..Sevgi onu kalbimde hissetmektir..Seni çok özledim Aşkım.

**Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş. Yok be aşkım asıl ölmek “Sensizlikmiş”

**Gecemidir insanı hüzünlendiren yoksa insanmıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen. Gecemidir bana seni düşündüren yoksa benmiyim seni düşünmek için geceyi bekleyen

**Umudum bitince umudum olurmusun? Sevgim yetmediği anda sevgime destek olurmusun? Seni kaybettiğim anda yine benim olurmusun?

**Nereden bilecektin seni sevdiğimi Hiç fısıldamadım ki kulaklarına aşkımı Senin için Günlerce gecelerce ağladım Nereden bilecektin Hiç silmedim ki yanında gözyaşlarımı..

**Gül nedir ki ? Solup gider. Gün nedir ki ? Gelip geçer. Ateş nedir ki ? Söner biter. Sana olan sevgim sonsuzdur ancak mezarda biter…

**OYLE BIR TUTKI ELIMI KIMSE BIZI AYIRMASIN OYLE DELICESINE SEVKI BENIM GIBI TUM YUREGINLE HERKES ASKIMISI KISKANSIN

** SENİ SEVİYORUM SEN SEVMESEN BİLE,SENİ ÖZLÜYORUM SEN ÖZLEMESEN BİLE,HERGÜN KENDİME DİYORUM ARTIK SEVMİYORUM SENİ GÖRÜNCE ANLIYORUM Kİ HALA SEVİYORUM

**$€N! $€W!YORUM???

** neden sewilen kişiler değerlerinin herkesden fazla oldunu anlamk istemezler

** seni sewmiştim sen sewmesnde sna kalbimi wermiştim kaybetsende sen haytımın anlmydın hayatıdaki anlmları silsende...

**az önce beni cennetten aradılar bir melek kaçmış kayıpmış gördün mü diye bana sordular hayır dedim merak etme seni ele vermedim

**EZDE HEZDIKIM(sni sewiyorum)

**bazen bir insanı sevmekten korkarsın çünkü bilirsin bağlanacağını kalbine söz geçiremezsin dilin tutulur konuşamazsın işte sende benim TUTKUM...İMKANSIZIMSIN!!! Seni Öyle Çoook Seviyorumkii....

**şuçum sevmek ise cezam idam olsun.cezam idam ise sevgilim celladım olsun.celladım sevgilim ise canım feda olsun

**Biliyorum ki sen bi gunessin etrafinda gezegenler var , ve sunu bilmeni isterim ki ben bi dunyayim yanliz bende hayat var. . .

**Sevmekmi? Hiç Tatmadım Ya Gülmek? Çoktan Unuttum YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

**Seviyorum your eyes,Çünkü onlar very nice.Bir kerecik look at me,Ondan sonra don't for get me.Kalbim tik tak for you?Çünkü I LOVE YOU:=))

**vur hançeri kalbime kansın fzla derine inme çünkü orda sen warsın

**BAZI AŞKLAR OKYANUS GİBİDİR. GÖRMESENDE SONUNUN BİR YERDE BİTTİĞİNİ BİLİRSİN, ŞİMDİ OKYANUSLAR BİLE KISKANIR SANA OLAN SEVGİMİ, GÖRMESEMDE BİLİYORUM SONUNU SONSUZA DEK BİTMEYECEK

**Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler...

**(w)Adını kalbime aşkla yazmıştımBoşver aldırma bir gün silerim Güzel bi rüyayı gerçek sanmıştımSeni sevdiğim için özürDilerim(w)

**ßeni ßiLirsin kararLıysam dünya Dursa Dönmem! Cok qeciktin Her$ey için Artık Vursanda öLmem!

**Hayat bir PC oyunuysa şimdi bölüm geçme zamanı.

**seven insan gitmeyi bile geçirmez aklından giden sevmemiştir zaten biz bunu böyle öğrendik KRAL DAYImızdan...

**güneşi sewyrum diosun açınca gölgeye kaçıosun.yağmuru sewiyorum diosun yağınca şemsiyeni açıyosun.korkuyorumSewglim
    çünkü bni sewdini sölüyosun....

**bu gece ayın doğmasını bekle dokunmaya çalış dokunamdım die üzlme izlemekle yetin bnm seni özlemkle yetindiim gibi....

**kendini yalnız hissetinde elini kalbne koy çünkü ben hep ordayım...

**gün gelir herşey bitermiş en büyük aşklar bile zmn a yenik düşermiiş

**hayatta öyle birini sewki sen öldündee o hiç yaşamasıın

**+°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+°

**Sen benim adımı bile anamazsın...Bırak dost kalmayı...Sen benim düşmanım bile olmassın

**artık değer veren değer alır değer vermeyen babayı alır...

** !_____ey kalbim yazık sana!_____gittinde kime bağlandın!________!

**herşeyi öğrendiğin kdr bilirsin,bunuda öğren sewdiğin kdr sewilirsin!..

** кσρєк gιвι ѕєνєяѕιη вєℓє∂ιує gιвι zєнιяℓєяℓєя

**sevgi için kan dökmek istiorsn sana dünyanın şah damarını keserm,ama illede senin kanın olsn diorsan ben seni topraktada severm.

**format attım anılarıma kalmadı tek kesit!...

**İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüpte kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar

**séninLé i$im ßitmédi ßitméz, a$k qün yüzü
    qörmédi qörméz sana söyLemeye deqmedi
    deqmez séni ßénim qibi kimsé séwmédi séwméz

16. Dine

Dine Özel Üye

Etkileyici DamaR Sözler Msn Nickleri

éLLérindén tutsam iyiLé$méz yaram.. Yüzüné ßaksam.. Aynı a$kLa ßakamam..
    ya kaLBimi aL avuçLarInda ya$at göR ßeni, yada aL kaLBini nefesimLe ßeRaBer soLuksuz ßIrak ßeni..

SeverSem 1 keRe SeveRim, SöyleRsem 1 keRe SöyleRim,EgeR Beni 1 Gün TeRk EderSen,seNi Bir KaLemDe SileRim!!

DerT oLmaz..çekip kapıyı çıkabiLirsn..Ben böyLeyim.. gerçekten sevmiyorsan bıkaBilirsn!!

ßizde DoStLuk nedir ßiLirmiSin _? NeFeSin tÜkeniRSe aL ßu can Senin.. yOLun SOnu uCurumSa dUr ! iLk adıM ßeniM !!

kinCi diiLim Ama Unutmam!..

şevkat qöSteriRim Ama ŞıMarTmaM.. !
    Ciddiye aLıRıM ama KAPILMAM!..
    DALGA GEÇERİM AMA KIRMAM..!
    Huzur Veririm Ama Söz vermem!!!

Iyi bi insan sen..iyi bir sevqili sen..Tatlı olan yine sen..qüzel oLan ah kahReTsınKi O bnM

ηє уαяıη υмяυм∂α,ηє ∂є ∂üη ~

•ßєи уσℓυмυ ѕєçтιм уα ѕєи уα öℓüм ..•

Ўεмįήįm Ў£мįή DãмãяLãяıмdãkį Kãή Cãήlм ôLگµή.. گεndεή ßã$kãگıήı گ£v£яگ£m ßµ Cãή ßãήã Hãяãм ôLىµή...

∂üşмαη кєℓιмєѕιηιη αηℓαмιηι αякα∂αş ѕιƒαтιηι тαşιуαηℓαя∂αη öğяєη∂ιм...!

''Siz Alayına Giderken Biz Kralından Dönüoduk..''

[" HэЯКεzi LǻИΣ†LiyОЯuМ "]

Sahip Olacaklarımla Değil, Sahip Olduklarımla İlgileniyorum. Bu Yüzden Hiç Kimseyi Aramıyorum ! bana değer werenLer bny ancak üzer başkaLarı ne derse desin tınLamam hawLayıp dururLar,,Laf sÖyLeyenLere bi Laf hadi anam naş naş sizin gibiLer bana traş by

~²ºº6~¦ßا K¿§iÑ N¡©KiM yÚ®£ĞÌm GïB¦~²ºº7~

Son keLimem oLsun aydınLık, son nefesimde karanLık. Sor kendine: 'Hani nerde DELİKANLILIK?'... Yaptığın
    apaçık yaLakaLıkk...!!!

Sincap bile fındıkla oynamıyo artık yarmış ikiye açmış yanına bir büyük rakı s.kiyim böyle hayatı diyip içiyoo

Ne diL yeter seni anLatmaya,Ne göz kıyar sana bakmaya,Ne eLLerim dayanır sana dokunmaya,Ne koLLaırm uzanırseni sarmaya.Hiç ömür yeter mi?Bir sen daha buLmaya bitanesi...

Kaç TaBut GömüLecek YeraLtına , ße ? Kaç Kişi Gidecek HaberSiz UzakLara ? ~ KaÇ YaLan YıKacak GüvenLeri , ~ KaÇ Satır YazıLacak HaBer Kitaßına , ~ ße ? KaÇ DuA EdecekSin ALLAHA ?

ßêñî Kã§mã ßøğmã ¥ø®mã KîtLêmê §ıKıñTı ¥ã®ãTmã ..! ¢øK §ø®µ §ø®mã Hã¥ãTıÕñêm ®zêdêñ ßî§ê¥ ¥øK§ã ®ãhãT$ız Êtmê ...! §µ§kµñkêñ ¢øk GûzêL§îñ ßµñµ ßøzmâ ...!

YaGMuR SaKLaDI GöZYa$LaRImI KoPyA KaLpLeRe DaMLaDI DaMLaM~**_* [!~BiRiSi AcIyI CeKTi ÖTeKi AcIyI SeRViS eTTi

.....:::::ツ Rock'n Coke qibiSin ÇadıR KuRMak iSTioRm.. ツ:::::.....

ĞöŹŶãşĹãŔıМã KãŃ ßuĹãşıŶoŔ ÁrŤıq ŹãМãŃı qéĹĎĨ qiŤМéŃiŃ ŚoŃsÚzĹÚqã !!!

KaLbmm SsöZz VveRdii quRuRLuu oLuCcaK HaKetmeyenin q*Tünü KaLdıRmıcaKk.. sussKyy Kırdıqın KaLp uyanMasınn ..

yoqK oLmayı qözZe aLdımm ! teKRar senDe doqmaK içhinn !

sEvgiLiLer Günü GeLmE Bizi GerMe…!

Hani o sessiz günde kulağıma fısıLdamıstın ya...BeniMLe çıkarmısın diYe.. Duy şimDi fısıLtımı!! SeninLe MerDiveeN biLe çıkmam

нá¥áт ¥íñé...; qíяí$, qéℓí$мé, ѕσηυç.. qíяí$ ; ñé∂éñ§íz... qéℓí$мé ; úмíт§íz...§σñυç ; géяéк§íz/

KaLbi 2 Kişi PayLasamaZ..!

ArkaDaSh'Larim GeçmiiSh AgLiyOr ,, Biir DarBe'De On'Lar YemiiSh yüzLer'ii GüLmüyOr ...

17. Dine

Dine Özel Üye

Kim GöRMü$ KiM SeWmİ$ BEnİm KaDaR MuCiZe A$KLaR YaŞaIP Kim ÖlmÜŞ BeNim KaDaR.._??

| ' FırTına'm ' | Sın ßenm Sen estqÇE ßen TiTreRim

diri diri gömülen hayallerimin ardından...bir bir sökülen umutlarım tükendi...

Sévén ßu KâLbîn CıqLıkLâRında , duâLâRındâ bîLê hâLâ Sên vâRsın hîC mî duymuyorsun?

Ben zaten çevrimdışı yaşıyorum.Hayat beni engellese ne yazar,engellemese ne yazar

Anlamı Yok Doğan Her Güne Lanet, Bu Kız Sensiz Yapamadı AFFET

Her AdımımDa DeriNe Ö.L.Ü.Y.O.R.U.M.. !

DurDurak ßiLmes aH ßu qönüL sürünerek ßak qeÇti ßir öMr suÇLı oLan ßensem söLE ßiLeim TUT ELİMİ YANINA qELEİMM ...! = ' (

qökhYüsüne yaShdm aDın ßnLErce yıLdısLA aLdrmadı qüLüp qeÇti çaqRımaa

ztn heß söLErm hiÇ ßana qöRe diiL ßu dnYa

çhq üsqünüM iStemeden ßi ßakışa aLdandım iNaN ßana pişmanLktan ßtn qece aqLAdm ='(

HaksızLığa GeLemeM Hatır,GönüL DinLemeM Babamın kızıyım ben kurşun yerim ama ASLA laf yemem!!

-вιя кαç ѕαηιмєтяєℓιк ∂єяι ραяçαѕı мı ؟ уαℓαη кσѕкσ¢α вιя ¢σgяαƒуα σ ..

-İzLeri Kazınmışsa Silmek Kolay oLmuyor !!! Bu Taşlar Öyle Kolay Kolay Yosun Tutmuyor...

-уαтıяıм¢ı ∂єğιℓ∂ιя αşк şιм∂ιкι zαмαη∂α ∂σğαя уαşαя νє öℓüя

-Aşkınız solup gitse bile yıldızlar sizde kalır ! Çünkü Birini Sevmek onu gözüyle dünyayı tanımak ve sevmektir !!!

-AYRILIK ne kadar hoyratça olursa olsun Az şey midir bu !!!

-тєℓєνιzуσηυ αçıк υηυтυρ ıѕѕız υукυℓαяα ∂αℓıηмış нüzüηℓü вιя σтєℓ σ∂αѕı gιвι ѕєνιуσяυм ѕєηι ...

-Camda Bir kırık gibi seviyorum seni CANÖZÜM !!!

-Çılqın a$k Sokakta Ü$ürken Sıcak Evimizde AkıLLa Sevi$iriz Çoqu Kez...ÖyLe DeğiL mi ???

-Ayaklarınızın üzerind duruyorsunuz Tamam iyi de Bastıqınız Yer Neresi ???

-Belki ruh çaqırmak gibi birşeydir aşk ! Belki aşık olmak çaqırılan ruhun gelirvermesidir.

-єу αşк gєℓ∂ιуѕєη 3 кєяє νυя !!!

-αşк ѕινιℓ¢єℓєяιηι тє∂ανι єтмєz ;ѕıкαя,кαηαтıя !!!

-Gönlümü alma,başımı okşama ...Başka sevdalara doğru yelken açışının bendeki acısını hafifletmeye KaLkma !!! kendini Aldatma. . .

-Lacivert Lafların , şairane duygusallıkların ardına sıgınma,,,

ѕєη мєℓєgιм нιç ∂υямα∂αη αgℓαя∂ıη ηιує ؟ gιтмє...∂ємє∂ιм вαgℓαηмαктαη кσякαяѕıη ∂ιує ¢αη уєℓєgιм кαяışмαѕıη кıмѕєℓєя вιzє...

- ||......... уắй..göηüL уắắй.. кắLρd℮й düѕтü уắѕắмắ ѕ℮νiiйciiм iiйắй ..........||:

Eskiden uğruna dünyaLarı yakardım,şimdi bir K!BR!T bile çakmam…!

AşK YaSaK SeVgI YaSaK NeYmIş eFeNdIm yAşIm uFaK

уєηι αякα∂αѕℓαя є∂ιη αмα єѕкιℓєяιη ∂є кιумєтιηι вιℓ

Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak SaBr€T..

18. Dine

Dine Özel Üye

déRin bi oF çékéR wé téRkédéR qidéR .. !! *

ya biR yOL buL,ya biR yoL aÇ, ya da yoLdan çekiL !

aMa seNden ayRı geZen yüRek değiL beDen oLdu ! ..

hiÇ anLataMadım .. hiÇ anLamadıLar .. heRkes neden düŞman ??

sawuRsada batıRamayacaK gemiLerimi fıRtınan !!

terkeder gıder terkeden biter onun ıcın artık sen bır hayal..

yα вєи fαzLαyıм вu düиyαdα yαdα вu düиyα sєиsiz fαzLα вαиα

Paylaş! ...Ama yalnızca değerini bilenlerle.
    Çalış! ...Ama yalnızca doğruluk yolunda.
    Yaşa! ...Ama sakın ölümü aklından çıkarma.

Ağlamak İçin...
    Ağlamak için gözden yaş mı akmalı?
    Dudaklar gülerken, insan ağlayamaz mı?
    Sevmek için güzele mi bakmalı?
    Çirkin bir tende güzel bir ruh, kalbi bağlayamaz mı?
    Hasret; özlenenden uzak mı kalmaktır?

Özlenen yakındayken hicran duyulamaz mı?
    Hırsızlık; para, malmı çalmaktır?
    Saadet çalmak, hırsızlık olamaz mı?
    Solması için gülü dalından mı koparmalı?
    Pembe bir gonca iken gül dalında solmaz mı?
    Öldürmek için silah, hançer mı olmalı?
    Saçlar bağ, gözler silah, gülüş, kurşun olamaz mı?

Anlamı Yok Doğan Hergüne Lanet Bu cocuk Sensiz Yapamadı AFFET

eğer brini svmeye değrse ugrnda olmeyedde değer mi ?

Alemin Derdi oLmusum demekki zamanında ii koymuşum .. !

ZaR aTMaM $aNSa iNaNMaM. oRTaDa ßiR $aNs VaRSa oNuDa Ben yaraTıRıM...!

$ë¥tañ'Iñ tëk gûñahI MëLëk'ë
    øLañ a$k'I¥DI o¥$a acIMasI
    øLMa¥añ MëLëk'Iñ $ë¥tañ'Dañ FarkI ¥øktur..!

'Sanal Alem İşte daLqasIz denize herkes KAPTAN!

îlk gôrûstê a$kâ înânîrmîSìn yôksà di$arî cìkìp têkrârmî gîrêyîm ?

µmµtLârâ kânmâ µmµtLâr ßîr gûn îmkân§izLâsîr hâyâtî tøz Pêmßê yâ§îyørµm §ânmâ, hêr Rênk ßîr gûn §îyâhLâ§îr ...

YakLa$Ma¡ UZakLa$¡DîDîk
    DîDîk ëDërîM ha¥atIñI,
    ßëñDëñ ßa$kasIña ¥a$atMaM
    sëñî,tarîhîñî VururuM,
    añILarIñI asarIM,¥ûrëgîñë
    saPLarIM këñDîMî

ßëDëñîñDë ¥atI¥a kaLIrIM,
    tëñîñDë ßëkLërîM gëLëcëgîMî..
    ¥akLa$Ma Daha kû¢ûk a$kLara
    katLañaMaZsIñ BENÎMLE ÔLÛRSÛN

BiRGüN GuRuRuNu YeNiP BaNa
    GeRi DöNmEK İsTeRsEn SaKıN DöNmE....
    ÇüNkÜ; SeNiN GuRuRuNuN BiTTiĞi
    YeRDe BeNiM Nefretim BAsLAr

Ben Kubar Kadar Asil,
    Deligonca Kadar U¢uk,
    Afgan Gibi Komik,
    Papix Kadar Lüx &
    Cocaine Kadar Tehlikeliyim !

SözLerin Büyük Yüreqin Kûcûk YanLi$Larin Cok DoqruLarin Yok Kendine qöre $anSLisin Fakat Bana qöre ZavaLLisin !

Bir $iseden dókúLen SARAP ' in
    degiL, Bir tek kagitLa
    SariLan ESRAR ' in degiL,
    SødayLa patLayan HAP ' in degiL,
    Biz DELIKANLI adamin MUPTELA ' Siyiz !

ßugün Sen!n için ß!r KurBan Kest!m ß!LekLer!m HaLa Kanıyor Ve Acıyor.

Kapat GozLérini Vé Bana
    Bak Bén! Diyé Né varsa
    Gordugun i$té O Sénin Yoklugun..

Fani Dunyanin Baki Padisahi
    Dégiliz Biz parcaLAnmis Gonul
    HirkaLarini Yamar Dikeriz
    Biz DostLarLA agLAr DostLarLa GuLEriz.

GozLérDé Yas Yoksa Ruh Gok KusagiNa SaHiP oLaMaz!

ozun Aydin Artik Ozgursun .. Artik ßaGimsizzsin SabaHa Butun uCakLAr Vé KucakLAr Sénin.

Seni Hayatın Kurallarına Göre Değil Kafama Göre Yaşadim

Hãsrêtîm'd!ñ $îmdî îsê Ñêfrêt!m'sîñ,
    duy bunlãrî; kãlbîñê î$lêsîñ,
    sêñ nãsîl bîrîsîñ?

Sen Benim Hem var oluş ; Hemde Yok Oluş Sebebimsin .

ßéni kãybetmeyi Gözé ãLãnı, kãzãnmãk için AsLã uğrãşmãm

19. Dine

Dine Özel Üye

uNutaMadıM sanMa - çoqtaN uNuttuM koRqMa.

mutluluq yürekli olana yakıŞır ben sewdiysem buna kiM karı$Ir...

SEN GİDERKEN BEN DÖNÜYODUM DİYENLERLE BERABER GİDELİM BAKALIM HANGIMIZ ÖNCE DÖnÜjEK ...

Ödünç aldm qeleceqımı qeçmişmden koparken ..

KoPtUğU yErDe BıRaK bU MaSaL bÖyLe BiTsİn BiR zAmAn HeR sEyİmDiN aRtIk UmUrUmDa GeĞiLsİn!!!

Bir kez olsun gelmez misin? Görmemezlikten...

Uyan! Uyumak için önünde sonsuzluk var.

Ne olur artık vurma beni, uzakLa$.. ßundan ßöyle ßenim için hüzündür a$k!!!!!

SöZ v€rDiN ! s€n ߀NiMDiN . . . Niy€ YhOkSuN ¿?

||AsLa KayBettikLeRim OLmaDı wazqeçtikLerim oLdu..!!! ||

*вєи ѕєи∂єи αѕк ∂ιℓєимєк ιçιи ∂єgιℓ ѕαиα αѕкι ögяєтмєк ιçιи уαѕιуσяυм...

*αѕкιиℓα ѕαяαяιρ ѕσℓα¢αк кα∂αя ѕєνgιиℓє вαнтιуαя σℓα¢αк кα∂αя υgяυиα ¢αиιмι νєяє¢єк кα∂αя ѕєνιуσяυм ∂єѕєм ιиαиιямιѕιи...

*öуℓє вιя ¢üмℓєѕιикι иσктα кσуαмıуσяυм

*нαуαттα нєяşєу∂єи ναzgєçтιм вυиα ѕєи∂є ∂αнιℓѕιи

*ιçιм σ кα∂αя ѕєиℓє ∂σℓ∂υ кι… ιиѕαиℓαя ѕєиι göz вєвєкℓєяιм∂є göяüяℓєя ∂ιує вαкмαуα кσякαя σℓ∂υм

*gєиçℓιgιиє güνєиιρ єякєи ∂єякєи вєℓкι єℓνє∂α вιℓє ∂ιуємєzѕιи gι∂єякєи

*тєяк є∂єи∂єи αℓιиα¢αк єи вüуüк ιитιкαм ,σиα кυρкυяυ,ѕєνgιѕιz gözℓєяℓє вαкмαктιя.

*нαуαт вιя тιуαтяσ ∂є∂ιℓєя вαиα∂α вιя яσℓ νєя∂ιℓєя єи zσяυ вєиιмкιу∂ι öи¢є ѕєν ѕσияα тєяк єт ∂є∂ιℓєя

*gözℓєяιмℓє ѕαиα єѕιя σℓα¢αgιмα уα ѕєиι gözℓєяιм∂єи ѕιℓєяιм уα ∂α ѕєиι кαℓвιмє иαкѕє∂єяιм

*нєяşєу уαℓαи σℓѕα кσумαz∂α αşк уαℓαи σℓυи¢α ???

*вєи ѕєиιи уüzüи∂єи çєктιgιм нєя ѕєує яαzιуιм. αмα ѕєиιи вєиιм уüzüм∂єи αzαρ çєкмєиι ιѕтємєм

*ѕєνgιуι тαşıмαк ∂єğιℓ нαѕяєтι çєкмєк zσя...güℓмєуι υиυтмαк ∂єğιℓ αğℓαмαуα αℓışмαк zσя...уαşαмαк ∂єğιℓ özℓєуιρтє göяємємєк zσя

*αѕк ιиѕαиιи нєм ∂σѕтυ нєм∂є ∂üѕмαиι∂ιя. ιиѕαиι σиυи gιвι уιкαи,σиυи gιвι ѕєνιи∂ιяєи вιяѕєу ∂αнα уσктυя нαуαттα

*ιz вιяαкαиℓαя υиυтυℓмαzмış ѕєи∂є вιяαк σ zαмαи

*мυтℓυ σℓмαуι уαяιиα вιяαкмαк, кαяѕιуα gєçмєк ιçιи иєняιи ∂υямαѕιиι вєкℓємєує вєиzєя...

*ιℓк σℓмαк öиємℓι ∂єgιℓ öиємℓι σℓαи ѕσи σℓмαк

*αѕктαи кυятυℓмαк, σиα тυтυℓмαк кα∂αя кσℓαу ∂єgιℓ∂ιя

*кα∂ιиℓαя ѕαяαρ gιвι∂ιя, ιçмєѕιиι вιℓмєѕѕєи fєиα çαяραя...

*αяα∂ιgιи αи кαувєттιgιи αи∂ιя..

*ѕєνмєуι вιℓ∂ιм υиυтмαуι∂α вιℓιяιм...

*нєя υмυт вιя özℓєм,нєя özℓєм∂є вιя ѕєνgι∂ιя..

*öℓмєк кα∂αя кσℓαу, υиυтмαк кα∂αя zσя вιяѕєу уσктυя...

*вιя güи σ ∂єℓι göиℓüи вєиι αиℓιуα¢αк αмα σ zαмαи çσσк
    gєç σℓυ¢αк...

*∂єgєяℓι σℓαиℓαя gєℓιѕℓєяι ιℓє вσѕℓυк ∂σℓ∂υяαиℓαя ∂єgιℓ! gι∂ιѕℓєяι ιℓє вσѕℓυк уαяαтαиℓαя∂ιя...

*νü¢υ∂υи σтσвüѕ, вєуиιи ѕöföя∂üя кαℓвιи ѕöföя мααℓιиє gєçєяѕє αѕιк σℓ∂υи ∂ємєктιя.

*нєя кαяєѕι ѕιуαнα вσуαимιѕ вιя вυℓмα¢αуιм. çözмєує çαℓιѕтιкçα, ιçιм∂є кαувσℓυяѕυи

- Ceza ewi öz yuwamız idam ipi krawatımız rapciyiz can yakarızz delikanlının hastasıyız teq kursunla adam harcarızz ...!

- pARan warsa ye iç dostlar alem qörsün, paran yoqsa ewe qit ßaßan oqlunu qör$ün

- KaLßIm rApIm nEfReTiM CeZaM $aH Ve ]V[At.. [ kAlLe$cE YaZıLmI$Hh $EnArYoM ]

- Her qece çile çeke çeke ; ÇiLeK€$ yazdımm HeR y€Re
    Uykusuz nickleri
    - ßu asqın ßiletini istediqin qibi Kes nasılsa qidiorsun;çeq silahı daya sırtıma titrersem namerdim $EN WURDUN DA ßEN ÖLMEDİM Mİ ...!

-A$q ilkokulda komedi, ortaokulda trajedi, lisede dram, imam HatipTe haramm

-Küçüqqen ÇiKolAta için aqlıordum $imdi i$e $enin için

20. Dine

Dine Özel Üye

Eger hayattan bikip olume dogru sesizce yurumek istersen yanima gelki sana sensizligin olum oldugunu gostereyim...

Belim bukuyor boyle ayrilik. Verdigin acilar hasret tanidik. Gormedim ki bir gun senden yakinlik. Donmesende geri farketmez artik...

Tutulmusum bir esmerin yakici gozlerine neden sonra anladim butun bunlar hep hayalmis tas bastirdim gogsume bir sevgili yerine...

Keske yanlizligim kadar yanimda olsaydin! Keske yanlizligimla paylastigimi seninle paylassaydim! Keske senin adin yanlizlik olsaydi ve ben hep yanliz kalsaydim!!!

Hep kalanlara gidenleri kattim! Bir gun yerine gecemediler. O kalanlara gidenleri kattim yine bir tane sen edemediler. Zor geldi ayrilik alisamadim.

Silinir diyorlar en aci izler, bitermis kislarim gelirmis yazlar, bilmezler su gonlum derinden sizler, unutursun diye soylemek kolay...

Fikrinden geceler yatabilmirem bu fikri basimdan atabilmirem neyleyimki sene cata bilmirem ayrilik ayrilik ayrilik...

Unutmak zor anlatmaksa imkansiz cunku sen unuttukca hatirlanan vede anlattikca bitmeyensin. Bitanem. Seni seviyorum...

Dunya bir efsane hayat bir dram yasam bir huzun sevmek bir hata...

Umuda kursun siksada olum, unutma umuda kursun islemez...

Belki anlamadigim bi his,belki sana kizamadigimin belgesi, belkide samimiyeti yanlis zamanda yanlis insanda aramanin caresiz anlatilisi idi...

Seni birakiyorum bir elveda bile diyemeden, seni seviyorum, seni bile goremeden...

Nezaman sagir bir ressam kiristal bir zemin uzerine dusen gulun cikardigi sesin resmini yaparsa iste o zaman ben senden vazgecerim...

Sensiz kaldigim ilk gunden beri icimde bir umut vuslata dair. Aksamlari imzaladim gozyaslarimla.seni aramiyor seni sormuyorsam bum senden vazgectim demek degildir birdaha boyle sevecek olsam bir kalemde silerdim seni...

Sensizlik hayat denen defterin zindan karasi yapraklarina hasret kirmizisiyla multeci huzunler yazmak gib askimm...

Yazdigim her cumle agliyor.

Aciyi hissetmiyorum. Sevmeyi beceremiyorum. Caresizlik hic bitmeyen bir senfoni sensiz...
    Hayat hicbir insan icin aglamaya degmez.zaten degen insan aglatmaz.yine de aglamak istiyorsan,basini dik tut ki gozyaslarin aglatan kadar alcalmasin.sana sevgimi soylesem sevgimden korkarsin.ben senin icin olmasam bile sen benim icin hep varsin...

Bir cocuk gulusunde, ruzgarin en capkin opusunde, yagmurun her sacina dususunde beni hatirla....

Eger beni bu sokakta, bu mahallede, bu sehirde bulamazsan,sevgilim bilki ben, gozlerinin daldigi yerdeyim.

Baskalarina kendinden fazla deger verme.ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

Sevme beni, hatirla.ozleme beni ama unutma.

Sehrimin bensiz sokaklarini adimlarken,ben sensizligimin sokaklarinda bir sehir kuruyorum kendime.

Sen benim olmadin hicbir zaman, ben seninim ama daima.sendeki yoklugum yok edemedi bendeki varligini.yuregim sevgi, yuregim ozlem dolu.

Gunes batmadan yildizlar gorunmez elbet,gelecek gunlser ne alir ne verir bilemem,bildigim sarkilar biten asklarin cenaze torenleridir.bir sarki soyle gom gitsin,gom gitsin yalanlari gom gitsin yalnizligi,gom gitsin acilari.sonrada otur yuregin yeserene ka

sen gideceksin bense yanacagim hatiralarinla bilki unutmayacagim elini tuttugum gozlerinde kayboldugum oani arayacagim ve yilmayacagim sonsuza kadar sursede caresiz arayisim hazalim<3

su an agliyorum zannetmeki senin icin agliyorum mutfakta sogan dogruyorum aptal firat allah seni kahretsin...

Durucam burda,gidisini seyredicem,kipirtisiz sakin gibi gorunucem,kavgasiz olacak, firtinasiz olacak,sacmasapan olacak,arkandan sessiz bakicam.ben yine sana aglicam...

Ayrilikta aglarmis ....ayriligi yasasaymis......

Kisa bir oykudur hayat,ugruna upuzun acilar cektigimiz,kisa bir turkudur hayat,bir daha soylemek icin delirdigimiz!

Huzun yildizlari parliyor bugun gokyuzunde,bu gece yine icin, icin yaniyorum,oturmus seni dusunup agliyorum,seni, gidisini, sevisini, her seyini...

Bu gece agliyor ay sevipte kavusamayanlar icin, yildizlar sarki soyluyor sevipte sevilmeyenler icin. Bu gece bende agliyorum ozleyipte ulasamadigim sevdigim icin.

Nasil baslamisti bak nasil bitti en guzel duygular silindi gitti nasilda sevmistim bilirsin seni ayrildik sevgilim doymadim sana...

Hic bulutlu havalarda dolunayi izledin mi ruzgar aci aci icine islediginde ruzgardan degil yanlizliktan yuregin titredimi...

Tanri sana oyle bir ceza versin ki benim seni sevdigim kadar sende bir baskasini sev ve o bir baskasida benim seni sevdigim kadar senden nefret etsin...

Sevipte ayrilmak varsa isin ucunda arkadas dunyada sevgi denen kelimeye inanmiyorum...

Sen istedigin kadar saklan,gunduze sar biraktigin geceleri.ben beni sevmedigini gunesten ogrendim,sen seni sevdigimi birisini sevince anlayacaksin...

Yaz yagmuru gibi gectin,saclarimdan akip gittin,her damlanda beni mahfettin,umutlari yikip gittin...!!!

Yalnizligima caredir senin sevgin seni herseyden cok sevdim hayallerimi seninle besledim yinede beni birakip ellere gittin sevgi dolu kalbimi harabeye cevirdin.

Acilarinin umutlarini yok ettigi yerde,umutlarini yesertecek birine,ozlemle dolu bir sese ihtiyac duyarsan,ben hala bildigin yerde,bildigin gibiyim..

Ben aglarken bana bakip aglama ben huzunlenirken bana bakip huzunlenme cunku bende sen olurken olmicem: Bu dunyaya nasil kazik cakilirmis herkese gosterecem...

En sevdigin elbisen uzerine sarilsin yilan akrep yuvasina mezarin kazilsin mezarinin basina kahpe diye yazilsin okuyanin olmasin beni yaktigin icin...

Sensiz hayat yerin dibine batsin,sensiz acan gulum sararsin,sensiz bu dunyami kiyamet yiksin,sensiz bu bedeni bu can ne yapsin...

Seni bilmem ama ben kararliyim su garip sevdadan cayalim gitsin bu askta senden cok ben zararliyim bir kumar oynadik diyelim gitsin...

Icimde bir his var benden pes diyor olmayan duadan umit kes diyor madem ki bahtimiz boyle istiyor kaderin emrine uyalim gitsin arkadas...?

Birakma beni diye yalvardim,donersin sonunda bana dedim inanmadin,dedigim cikti bak biricigim ama ne yazik ki cok gec kaldin...sevgilim

gonulden sevmistim birakip gitti icimdeki askimi yerle bir etti.bendeki yerini coktan kaybetti bundan sonra onu tanimiyorum...
    Olecektim sevgimden.sen sevinecektin.gidecektim bu kentten,sen gulecektin.ama hic dusnemedin aptal kiz beni tekrar sevecektin.

Gulu gulene kalbini sevene ver askin hediyesini kiymetini bilene ver sev seni seveni ask nedir bileni hic bosuna arama birakip da gideni.

Sadece sen gitmedin, mutlulugum aklim gururum serefim kalbim ve canim seninle birlikte gitti, bana biraktigin seyler ise yikik dokuk bir dunya dert ve anilar...

Silinir diyorlar en aci izler, bitermis kislarim gelirmis yazlar, bilmezler su gonlum derinden sizler, unutursun diye soylemek kolay...

Ayrilirken gozyaslarimi yollarina biraktim, yurudugum yollardaki isiklari kapattim, bastigin her topraga esip suladim, bir gun donersen yollumu bul diye...

Gun gelecek hesap vereceksin yaptiklarinin cezasini cekeceksin belkide bu satirlari okudugunda pismanlik duyacaksin,o zaman ne yapacaksin?

Her selale gordugunde yagmuru hatirla,her yagmur yagdiginda dua et agla olurya belki bana yaptiklarin af ola,yeni asklarina yol acila.

Sende gun gelecek seveceksin onun icin gozyasi dokeceksin astan anlamayan zalim ugruna hayatini zehir edeceksin iste o zaman beni hatirla.

Sevmiyorum artik eskisi gibi,yuregimde dolasiyor ozgurce sevgim,gozlerimden dusen her kursun tanesi vursun alninin ortasindan sen gibi sevgiyi oyuncak edenleri.

Duygularin doruga varinca,gozyaslarin yanaklarindan akinca,allaha el acipta neden allahim dediginde beni hatirla.

Sevdigini sanmistim yanilmisim,yalanlarina inanmisim,sensiz olmuyor derken baskasinda avunmussun,gozun aydin yeni birini bulmussun,artik mutlumusun?

Teninin kokusuna hasret oldugum,gozlerine ekmek banipta katik yaptigim,bunlari hakedercek ne yaptim,cezami neden bu kadar agir kestin omrum yetermi saniyorsun…

hani gitmeyecektin hep beni sevecektin o kelimeyi soylemeyecektin elveda demeyecektin hani olumle ayrilacaktin hep yanimda olacaktin sende boylemi yapacaktin bana sensizligi yasatacaktin hani cok seviyordun asla ayrilmam diyordun neden simdi gidiyorsun ba

gozlerimde, gozlerini , gormiyosa , gozlerin, bilki eyy! Sevdigim o gozler iste o zaman ellerin...

Aliskin degilim sensiz kalmaya bu ayriliga, sesin solugun olmayinca dogmuyor gunes dunyama, sonsuza kadar bunu sakin unutma...

Haykirsam dunyaya askimi bir solukta, sendemi cekip gittin bunu ben hak etmedim hani "sensiz bir hicim" demistinya..?

Belkide dilinden bu sarki dusmez,dilin soylesede gonlun hissetmez,bilsen bile benim icin farketmez birtek dilegim var beter ol yeter...

Beni avutacak anilarim var, seni yasatacak sonsuza kadar, yolun acik olsun verdiysen karar yureginin goturdugu yere git..

Demek hic sevmemis ozlemissin beni unutmus dusunmemissin beni. Sahte duygularla yalan duygularla birakip gitmissin beni...

Seni seviyordum biliyorsun askin bitti demek gidiyorsun bana boylemi veda ediyorsun??

Askindan hatira ne varsa bende isminle beraber gomdum maziye artik hayat bana zor olsa bile bundan sonra artik nefretimsin sen...

Olumune seven bendim hayatimi veren bendim degerimi sen bilmedin askima ihanetin ansizin cekip giden sendin sen bana yanlis yaptin..!

Donmesin kalbimde bir yer bulamaz zannetmesin baska seven bulunmaz, sanmasin bu hayat onsuz yasanmaz ne olur onu hic hatirlatmayin..!

Zaman gelir insan gulerken aglarmis goz yaslari sel olup akarmis kah kaha bir maskedir bilirmisin insan sevdiginden ayrilinca bu maskeyi takarmis

ayrilik aklimdan gecmiyor inan hedefin tek sensin gerisi yalan ok yaydan firlamis ey benim belam donersem sozumden namerdim var oldur beni.ol de oleyim!!!

Simdik gozlerime aglamayi ogrettim ki, bu yaslar utangac boynunun kolesi olsun. Bu da benim sana ayrilirken hediyem olsun!

Ozur dilerim seni sevdigim icin, ozur dilerim gozlerine baktigim icin, ozur dilerim seni hep aradigim icin, cok ama cok ozur dilerim seni insan sandigim icin!

Bu benim sevdam kursunlara dizilmis, bu benim sevdam ihanet yuklu sevgilerden vurgun yemis, fakat olmemis!!!

Bir nasihatim var sana kendini insan yerine koyma eger bir gun cikarsan karsima sevgim degil kursunum deger anlina!

Allahim biktim artik,isyanim sana degil kendime, napacagimi bilemiyorum, her gecen gun ve gece daha cok oluyorum bu ask beni mahvediyor kurtulmak istiyorum...

Gozyaslariyla yikanmis yuz dunyanin en temiz yuzudur iste benim yuzumde en temiz yuz cunki hergun yikiyorum...

Gunes avuclarinda bir sabah uyandiginda usuyorsan, kalabalikta yalniz hissediyorsan kendini ve bir anlik kirilmissa yuregin: Beni hatirla! Bir ruya gibi oldu artik yasadiklarim. Ne sevenim kaldi, nede eski asklarim. Gecmeli artik gecelerce aglamalarim. Elveda sevgilim elveda askim!!

...oysa, olmaycak kadar zor degildi bazen gel demistim hep kal anladin ...ve gittin tabii ki.
    Istesem ben bu omru, bu talihi istemem boyle durup durup senden ayrilmak varsa orada bir mezar kazilir benim icin ayriligin nerede baslarsa.

Mesafelerin ayrilik oldugunu soylerler hep, oysa ayrilan bedenlerdir yureklerse hep beraberdir, bir seyleri paylasmak icin bedenimle olmasada yuregimle yanindayim....

Hayatta hic kimsenin bilmedigi engin denizlerde, yunuslar gibi yuzmektir seni sevmek umitlerim vardi tesbih misali sen giderken dagiliverdiler birden...

Yoo, aglamak yok kucuk kiz...hani soz vermistin aglamak yok diye. Bak gozlerin dolmaya basladi.. Sen alismamis miydin ayriliklara? Hadi don sirtini dunya'ya arkana bakmadan cek git! Elveda deme dostlarina...sadece "belki" de yasli gozlerle "belki"....!''

her hatirlayis evvelinde unutmayi saklar bilir misin? Ve bilir misin ben seni bir dem olsun unutmadim!

Yapraklar dokulur,guller solabilir,seni herkes unutabilir,ben asla!

Bana hayatimda hic gulmedim ki bundan sonra ne bekleyecegim ki yalvaracagim tanriya al beni de yanina sensizlige alismak zor gelecek bana...

Yakamozlu geceler benim gecem...cunku asik oldugumu yakamozlu gecelerde haykiriyorum...tek basima limanda denize karsi..sende duy askim....

Bu sehir ,bu kalabalik ,bu karmasa. Icim burkuluyor , onca insan bir sen olmuyor. Ve sen onca insandan biri olmuyorsun...

Gozlerini kapat en buyuk hayallerini dusun.sonrada hepsinin gerceklestigini... O zaman anlarsin senin icin neler dusundugumu...

Kolaymi ayrilmak canima can olmussun askinin esiriyim herseyim sen olmussun...

Hadi git artik,ne duruyorsun beee yokluguna inandir beni yoruldum her buldugum yerde kaybetmekten seni...

Sen beni belkide hic anlamadin benim seni anladigim gibi sen beni belkide hic sevmedin benim seni sevdigim gibi ama bu hicbirseyi degistirmedi ben hala seviyorum seni...

Gozum, kulagim, kalbim, aklim hep sende, senden ayrilamam istesemde istemesemde... Hayalin her an gonlumde, gozlerimde, seni seviyorum istesen de istemesen de...

Hatiralar kuller arasinda kaybolmus bir ates parcasina benzer,birgun bu kulleri karistiracak olursan,seni canindan daha cok seven birinin oldugunu unutma isveclim...

Hayati aradim yillar boyu once derinliklerine indim yanilmisim bulamadim daha sonra gokteki yildizlarda dolastim gecenin bir vakti yine elim bos dondum en sonunda buldum hayati hayat sevgiydi sevgi sendin ama ben sensizdim...

Iki varligi degistirebilsem yagmurla gulu secer.ve sana kisin yagan her yagmurda milyarlarca gul.yazin kokladigin her gulde dudaklarina damla damla serinlik verirdim isveclim...

Oyle habersizce geliyorki olum ruyalar tamamlanamiyor giyinip kusanilamiyor gulup aglanamiyor ve son bir defa olsun insan goz goze gelemiyor...

Bu aksam yine sensizlik dustu icime,bu aksam gozlerin dogdu yuregime,cekilmez oldu hasretin bedenime,agladim anilara sessizce bu aksam olmek istedim yine habersizce isveclim...

Sana olan duygularimi cumlelere aktarabilseydim eger bitmek tukenmek bilmeyen bu cocuksu sevgim bir kalem, gozyaslarim murekkep pamlasi, ve ugruna adanmis bu garip ise, solgun bir kagit parcasi olurdu...

Yildizlar hatirlatti gozlerini... Ama inan hicbir zaman gozlerin kadar guzel bakmadilar... Ruzgarlar getirdi saclarinin kokusunu... Ama inan saclarin gibi hic kokmadilar...

Sen hic hasreti tattin mi severken , hic agladin mi gulerken , sen hic sevdin mi sevilmiyorken ve hic ayrilmak istedin mi canindan cok severken...

Unutmadigin muddetce unutuldugunu sanma. Cunku seven unutmamistir, unutan sevmemistir ve bilki biz vurulunca degil, unutulunca oluruz!!!

Kahrolsun sensiz yasadigim bu gunler,hayatima isyanimi duysun dunya eller,ilk ve son askimdin sende gittin uzaklara be gulum....

Bu Sayfayı Paylaş