Anlamlı Güzel Sözler

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda DeMSaL tarafından 27 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. DeMSaL

DeMSaL Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Anlamlı Güzel Sözler konusu yeni güzel sözler - manalı sözler - güzel sözler

# " İnanç, görmediğine inanmaktır. Armağanıysa; inandığını görmektir." (Augustus )
    # " Zirveye tırmanmak için yetenek; orada kalabilmek için karakter gerekir." (John Wooden )
    # " Hiçbir şey göründüğü kadar zor değildir; her şey beklediğinden daha kazançlıdır ve bir şeyin iyi gitme olasılığı varsa; bu, hem de olası en iyi zamanda gerçekleşecektir." ( Maxwell Kanunu )
    # " Gücünüz dahilinde olan her şeyden en iyi biçimde yararlanın; gerisini olduğu gibi kabullenin. İnsanların keyfini kaçıran şey, olan değil; olana yükledikleri anlamdır." ( Epictetus )
    # " Kriz kelimesi Çince yazıldığında, iki harften oluşmakta; bu harflerin biri tehlikeyi, diğeri ise fırsatı temsil etmektedir. ( J.F.Kennedy )
    # " ...Şimdi yaşadığımız dünyanın da okyanus dalgaları gibi kalıcı olmadığını biliyorum. Mücadelemiz ve zaferlerimiz ne olursa olsun, onlar için ne kadar acı çekersek çekelim; hepsi kısa süre sonra kağıdın üstündeki mürekkebe damlayan su gibi akıp gidecektir..." ( Bir Geyşa'nın Anıları adlı kitaptan )
    # "...Eleştiri doğru değilse yoksay, adil değilse; sinirlenme, cahilceyse; gül geç, haklıysa; ders çıkar..." ( Starbucks Deneyimi adlı kitaptan

# BU DA GEÇER...
    # "GÜN BE GÜN HER KONUDA DAHA İYİYE GİDİYORUM" ( emil cové )
    # "EN YÜKSEK AKLİ MELEKELERİMİ GELİŞTİRİYORUM. DUYGULARIMI KUSURSUZ BİÇİMDE EĞİTİYORUM. BİLİNÇALTININ EN DERİNLERİNE VE ORADAN GÜNLÜK HAYATIMA YARDIM EDECEK OLAN SESSİZLİĞİ, OLGUNLUĞU VE İNANCI ÇIKARIYORUM." (desmond dunne )

Bu Sayfayı Paylaş