Anlamlı,Aşk Dolu...Tel dolu nicklerrr...

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda NeslisH tarafından 26 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Anlamlı,Aşk Dolu...Tel dolu nicklerrr... konusu *Sevmeye €ngel değiL mesafeLer Geçici ßu ayrıLık ßir rüya farzet Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T

*Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana !!!

*dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

*SevmeyeNiyetLiysenİyiDüsünmelisin,AgLamayıÖgrenip GüLmeyi ßiLmeLisin,AskKumarGibidirDikkatEtmeLisin,Oynadığı nZar DeiLßiLmeLisin

*$izofrence yaşamına yoLda$ oLsun ßu nefret doLu keLimeLerimßir tokat oLsun!!!

*h€rkesin ßiras faiLi oLduqu meÇhuL ßir Cinayetim $imdi!

MustiC bu Damardaki tokSin Beni Her gördüğün Yerde tiSKin Bu Aramızda Aşk başlamadan Bitsin Ştt Lan Arkana Bakmadan YaYLan

*eğer intikam alabilseydim seni affederdim

*ßizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimsede ßizimLe ilgilenmesin gerekmez

*kendin kadar akLımdasın

*çıkışlar hep daralmış ruhum dar sokaklarda

*Wedalaşırken Üzülmüş Gibi Tutma Ellerimi Acıyarak Kendine Dew Aynasında Degil Boy Aynasında Bi Bak!!!!!!

*Nereden bileceksin silaHıMıN şarJöRüne mermi DiYe SeNi KoYup DeFalArCa KaLbiMe SıKtıĞıMı???:

*Hayatımın gerçek öyküLerine ayrıLan ßi fiLmin soundTrack'indeyim

*kaLßin kadar konuş!!!

*Bu gün ben sensiz isem inanki yarın sende bensiz kalacaksın

* senin içinde ßen ßitmiş oLsaydım ßenim içimde sen ya$ıyor oLmazdın!!:

30061985+gb

*_Tam_kar$ıya_geçerken_ßıraktığın_O_el_ßen!m_|||

*hiç onca kalabalığın içinde yanLız kaLdınmı

*oh ne güzel oLdu içimde ßir huzur war giden gitti kaLan sağLarla gündeLik a$kLara dewam

*ßiLeşenlerine ayrıLmış ßileşik gißiyimSoytariLar KraL OLmus Kahpeler SuLtan Dost ßiLdigimiz Herkes YaLan OLmus YALANNN!!!!SoytariLar KraL OLmus Kahpeler SuLtan Dost ßiLdigimiz Herkes YaLan OLmus YALANNN!!!!

BENIMLE OYNAMA OYUNCAK OLURSUN BANA YALAN KONUSMA YALAN OLURSUN HE BIDE FAZLA YAKLASMA ASIK OLURSUN BENDEN SOLEMESIII

*BiR ÖmüR boYu sEnİnlEyim dEsEn De iStEmeM aRtiK
    ÇüNkÜ sEn rüzGarin çosTurdUgU birtoz bulutusun, bugün bana esersin yarin ele

*Seni seviyorum demek marifet değildirÖnemli olan o kelimenin tüm sorumluluklarını alabilmek
    Zekasına güvenip ağzı laf yapanlaraLaf yaptığı içinde adam sanılanlara kısa bir hatırlatma''
    sevgiyi yalan edenlere sahte sevgilere PAYDOS!''Bir yazar demiş ya''sen git aşk bana kalsın
    bende diorumki"BEN BURDAYIM KOLPA AŞKIN SENDE KALSIN!

*ßizi satanLarı ßiz ßeLe$e veririz!!!!

*Vicdanla ßirlikte Şerefte Ararım Sevdiklerimde Herzaman Doğru Değildir
    Elbet Seçimlerim Zaman Gelir Şerefsizleride Severim!!!

*ßen ßurdaım koLpa a$kın sende kaLsın

*Senin Yerini ßaşkası aLır,ßeni araSanda eLin ßoş kaLır,Sen Sevmedikten Sonra Seni Kim Tanır,yolun aCık oLsun git güLe güLe

*Her zaman doğru değiLdir eLßet seçimLerim gün geLir $erefsizLeride severim

*Gecnın 1 Yarısı Başlıyrsa Çığlıgım Duyulsun Diye Dgl Duyulmdnda Sevmeyı Bılıyorsa Bu Yürek Görmdn'de Svmeyi Blr

*pişmalık ßile bazen insana acı verebilio

*gidene yoL yakı$ırr

*ßêÿâzıñ kâdêrï kïr£êñmêk $ïÿâhıñ kâdêrï $µç£âñmâktır

*geriye ßakıLarak anLaşıLırım iLeriye ßakıLarak ya$anırım

*geçmişde keşke içime savas açıp yenmeye çalışmasaydım belki o zaman toprak olup yok olucaktm=((

*pa$a gönLüm isterse severim zorLama istersem sevdiririm uğra$madiceksinki nereye kadar ßu havaLar kim takarrr devran dönene kadar

*HeR sEçiM Bi kAyBedişTiRbENi kAybEtmEyi sEçeNi bEn kAzANmAk içiN uğRAşmAm aRtıK
    bEN hEp oLduĞum yERdeYim vE oLduĞuM giBiyiM!!! _YANLIŞ YAPANI ASLA AFFETMEM, FAZLASINI YAŞATIRIM_->

*yanLı$ yapanı asLa affetmem fazLasını ya$atırım

*ßazıLarı kendini artis sanıyo ama ßiLmiyoLarki onLarın artis oLduğu yerde yönetmen ßenim

*Kaçırdığın her$ey için pi$manLık duyarsınpi$manLık duyduğun hiç ßir$ey için sana acımam!!!

*nEefrEt'e sEevGİdEN fAzLA GüVeİRrİm Dedİ şŞeEYTanN; ÇüNnkİ NeFReTİnN sAhtEsİ oLmASs

*$èyTañín Tek gùnahì MèLèğe øLan A$kìymî$

*Haketmediğini ßiLe ßiLe sevmek mi yoksa çekip gitmekmi????

*Kéndimi anlatacak olsam éce nefrétimi haykırırdım dünyaya»

*seni ßi arkadaş ßi dostum gißi sevdim sen oturmu$ ßana a$ktan dem vuruyosun

*DeĞiŞkEn bIr dÜnYaDa, BeN SaBiT KaLıYoRuM hErKeS BaŞkA BaŞkA SeVeRkEn, BeN YiNe sEnI SeViYoRuM

*ÜzüLmem Veya mutLu oLmam için kimseye İhtiyAcım yOq kuraLLar deği$ti Oyuna dewam!

*SeNi SevMeYi AğıR ÖdÜyoRuM

* SênînLê întîhâRîn e$îqîndê jîLêtLê dâmâr mêSâfêSindêyiz

*duaLarınLa doğmadımki ßedduaLarınLa öLeyimm

*zannetmeki her susan konu$maktan acizdir ve kırıLan gurur ßir hiçtirsuskunLuktan anLıyorsan çok $ey anLatmı$tır

*her gidişine ayrı anLam yükLüyorum

*Bu hiç kimsem oLmadığı için değiL,"Sen"oLmadığın için duyuLan bir yaLnızLıkBu yaLnız oLmak değiL "sensiz" oLmak

*İsT€R Ah €Tİster Kin DuyKeNdiNe GöRe HaKLıSınAdıMı KöTü AnSoNuMu €LinLe YaZSeNDe ßiR Gün AnLaRsıN!!!

*Bir_Zamanlar_Herkez_Aynı_İken_Ben_Farklıydım_Şimd i_Herkez_Fark_Pesınde_Ben_İse_Aynı_İşte_Buda_Benim _Farkım_

*rüzgar ne kadar sert essede kayadan aLacağı ece tozdur!!!

*yokLuğunda özLemem gerekirken varLığında hasret ßıraktın

*HaksızLık kar$ısında susan diLsiz seytandır!!!

*YaŞaNaN HeR RoL BiR EtKi YaRaTıR!!

*HaYaT YoLLaRDaN ÇiZiLMiŞ oLSa BiLe Bu YoLLaRDaN BiRiNi SeÇeCeKSiN! SeÇDiĞiN YoLDa öLüM oLSa BiLe SeLaM VeRiP GeÇeCeKSiN!!!

*Hayat asLa sahneLenemeyecek ßir oyunun sonsuz tekrarından ißarettir

*______aLayina qider demedik mi_???cefaLari çekmedik mi_???ah be kankaa bizde sewmedik miiiiiiiiiiiiiiiiiii?????:

*ßen seninLe toprağa giderim diyenLeri Çok gördüm ßen öyLe diyenleri toprağa hep yalnız Gömdüm:

*Amaç Uğruna Kurulu ßir Hayat Yok Onun İçin Ne Kimseyi Kendime Örnek Alırım Nede Kimseye ßenzemeye Çalışırım!!

*Sen yaLanLarLa a$k satanLarın iLk adresißen sattığın son a$kın ta kendisi

*Aşk ßenim damarLarımda doLaşan kimyasaL ßir etki!>>>ßen a$ık değiLim oğLum ßenimki ece etkiye tepki<<<

*Duymak nedir ßiLirmisin duymak ama anLatamamak cemßerini kıramamak keLimeLerin tam diLinin ucuna geLmişken söyLiyememek!!!

*bizi ESKİLER tanır YENİLER örnek alır,SORANLARA yalanız BİLENLERE kralız BİLMEYENLEREDE FALANNNNNNN FİLANNNNNNIIIIZZZZZ

*ZuLmü aLkışLayam************zâLimi asLa sevemem;GeLenin keyfi için geçmişe kaLkıp sövemem!!!

*HAYATINDAN TAMAMEN SİLEMEZ BENİ KİMSE, YA KALBİNDE VARSA YÜREĞİNDE YA DA BEDENİNDE MUTLAKA BİR İZİM KALIR GERİYE

*ßekLedim dakiLaları qünLere,t€Lefon ßaşındaki nößetLerime s0run ßeni

*giden gitti kaLan sağLarLa gündeLik a$kLara dewam

*EsenLer merkez kafasına göre herkes çatıLır ka$Lar kesiLir ßaşLar en güzeL aşkLar esenLerde ßaşLar!!!

*Laf Søkmaya kaLkma kapak øLursun! Uqra$ma etiket øLursun! yaw$ama köpek øLursun! insan øL ßeLki yanImda yer ßuLursun

*içimde ßi a$k war her geçen gün ßayatLayan önceki günün izi ßiLe kaLmayan!!!

*Gittim! Şimdi ßİr Mevsim Değil, ßir Hayat Girdi Aramıza, Ne Sen Döneßilirsin Artık Geriye, Nede ßen Kapıyı Açaßilirim Sana

*Aynalarla avunma , göstermezler içini Hiç çekinme tanı kendini'

*a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtac étmés!n!:

*ne kimseye ait nede kimseye sahißim tek geLdim tek giderim!!!!

*HaYaTıN HeR SaNiYeSiNi YaSaRıM, SaNKi YaRıNa HiÇ uYaNMaYaCaK GiBi, BeLLi BeLiRSiZ BiR ÇıĞLıK GiBi , BeN GiBi!!

*ßeyinLerde iLtihapLaşmış intihar düşüncesi!!!!

*ßu garip huyLar senden yadigarr

*ßu oyunu ßen ßaşLattım ßen ßitiririm işine geLmiyorsa game ower güzeLim

*Ses Etmesemde Öfkem Saklı Son Bakışımda Bir Tokat Atıp Gitmek Vardı Ama Alıcağın OlsunOda Değmez Sanaa

*ßeni görüp sınama ece göreßiLdiğin kadarım Hayat ßir kumarsa zarLarı ßen atarım!!!

*ßu sevda ßitmez hasret ßitmez isteyene gider hiç farketmez

*DetayLar aynadır farkı yansıtırkaLitemizden susuyoruzz

*Ne Kadar BiLirSen biL SöyLedikLerin KarSıdakinin anLadıgı Kadardır

*yaşamak zor geLiosa ßu ßedene ya$amak için haLa atan kaLßimin ßen aq:d

*Yok artık kaLßÎmdé né aşk né $évgÎ Î$témém artık gÎt Î$témém $énÎ na$ıL oL$a hérşéy yaLan(ßéndé yaLandım)

*yağmurlu sokaklarda hayatmı arıorum

*€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin!!!

*İşini Şansa ßırakmak İstiyorsan ßir Zarda Sen At Zarlar ßenim Elimde Oyunu ßen Kurarım Sıkılırsam Senden Oyunu ßen ßozarım!!

*canım sıkkın ßu araLar kendi dünyamın çaresizLiği içerisinde daLıp gidiyorumßir yerLerde ışık war;görüyorum ama dokunamıyorum

*taßiri caiz değiL,numunem yoq sende kaLsın asLım!!!

*kalbime gömerim o zaman unutupda silerim o zaman alt tarafı aşk buda işte vazgeçilmezmisin amann

*qönüL kims€siz yapamaz s€veßiLeceqi ßir dost arar,ta$ın kaLßi y0ktur ama Onu ßiLe y0sun Sarar

*Hakkımda Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin RekLamın İyisi Kötüsü OLmaz!!

*___:::: --ßéN AdI YaLaNa KaRıŞıP AsLıNDa DoĞrU oLaNLaRDaNıM_!! :::____

*Hakedeni hayatıma sokarım haketmeyenin hayatınaa sokarım

*Dalgalar Kumsallarda Mutluluk Masallarda Eridi ßitti Ömrüm $u Yalnız Masalarda!!!:

*ßazn uzn cümlelern noktasdr a$k seßepsz akan yaşlarn şahidi kimi zamn zarafetidr güzelliğn kimi zamnda kalbn akla ihaneti!!!

*SoytarıLar KraL OLmuş Kahpeler SuLtan Dost ßiLdiğimiz Herkes YaLan OLmuş YALANNN!!!!

*Terkedilmişleri, aşkları sevdaları,dostlukları aramaya kalkarsan, ancak mezar taşlarında bulursun

*Gidene dur demek acizlere, kalana git demek şerefsizlere, hakedene yol vermek de bize yakışır

*ßeni çeken çeker çekmeyen çeker giderkopacaksa kopsun ßitecekse ßitsin ßeni sevmeyen warsa siktir oLup gitsin

§abrım §eLametimse intikamım feLaketindir!!!

*Seni seninle yaşamak istiyorum, tek başıma değil!!!

*seveni severler sevmeyen

*düşman kelimesinin anlamını dost sıfatı tasıyanlardan örendm

*Çalmak fiilinin gelecek zamanla çekimi nedir??(hapse girmek)

*ßeKLeMeK ßoŞ YeRe uMuT YoK aRTıK SeWDiM uMuTSuZCa BeN YaZıK!!

*Gözlerimden okunan aşkı inkar etmem ben

*Ben seni el değmeden, gözümle de severim

tükürüLesi yüzünü özLedim ona hasretimmm!!!

*şerefsizler dönekler bozuklar gereksizler ilgi alanıma girmiosunuz

*kirlenmiş hayatlarınızla benden uzak durun

*ne kuruLucak ßir hayaL ßıraktın nede yaşanacak ßir hayat

*YalanLarınLa MutLu Edeceksen DoğruLarınLa Kahret

*oLMaDıĞıM BiRi iÇiN SeViLMeKTeNSe KeNDiM oLDuĞuM iÇiN NeFReT eDiLMeYi TeRCiH eDeRiM

*Her DaLa Konupta Dönmek OLmuyor!!!

*Tak Boğazıma İpini Yada Kes Bileğimi Sensizlikle Yaşayacağıma Ölüme Gideyim Daha İyi

tak ßoğazıma ipini yada kes ßiLeğimi sensizLikLe ya$ayacağıma öLüme gideyim daha iyi

*Kısacık ßir A$kTı ßu YaşadığımıZ, TatLı ßir Oyundu Oynadığımız

*Herkes 1 Numara İse En Sonuncusu ßenim!!!

*Hayatı korkarak ya$ıyorsan §adece izLeyeceksin!!!

*ALayına gider demedikmi??? cefaLarı ßiz çekmedikmi??? ahh ße kanka ßizde sevmedikmi???

*pich oLup imparator oLucağına $erefLi oLup hiç oL!!!!:

*keşke hiç olmasaydın başlamazdın bitmezdin

*Sıkıldım Artık ßu Kahpe GönüLLerden!!!:

*Hayatın En Hüzünlü Anı, Deli Gibi Sevdigin İnsanın ßuna Hiç Degmedigini Gördügün Andır

*Ne kimseye Kendimi Tanıtmak Gißi ßir Derdim! Nede Kimsenin ßeni Tanıması Gißi ßir Lüksü Vardır!!!

*acıya müpteLa oLmanın ne aLemi war,hayatı hafifLetmek warken!!!

Senin Ne Olduğun ßenim İçin Hiç Önemli Değil Sonuçta Gözlerimin Sana ßaktığı Kadarsın!!!

*ÖnemLi değiL kaç kez yeniLdiğin; önemLi oLan, kaç yeniLgiden sonra yeniden doğruLaßiLdiğin

*nokta kadar çıkar için virgüL gißi ßüküLenLer gün oLur çizgi gißi eziLirLer!!!

*Ruh Güven Gißidir Çıktığı Yere ßirdaha Geri Dönmez!!!

*Keşke Her Aşk Mutlu ßitse, Keşke Her Gerçek Sevgi Layık Olanda Kalaßilse, Veya Unutmak Mümkün Olaßilse!!!

*ßilemem ßelkide O ßöyle Mutlu!!!

*Bes Para Etmez Ruhun wardıOnuda Seytana Satmıssın

*DağLar önümde diz çökerken kayaLara yaLvaramamNehirLer ßana akarken ßir damLayLa uğraşamam!!!

*Yokuşta akmayan ter inişte gözyaşına döner!!!

*AğLayacak kadar güçLü isen güLmemen neden????

*eğer ßir cümLede ama varsa ßir önceki yargının hiçßir hükmü yoktur!!!!

*takmıcaksın kafana tokadan ßaşka ßişey

*içimde ßir$eyLer kayßoLuyor yokLuğunda

*öLeceksen kendin için öLeceksin onun ßunun çocuğu için değiL!!!!

*Geri dönmek istersenGelHiç düşünme bir an bileBir gülüşün yeter!

*FarkLıLaşma çaßası içine girdi herkes ama her ßir kafada ayrı ses!!!!

*ßen senin duymaqq istemediqin heR$eimßiLipde øLmasını istemediqin her kesinLiqq ßen'im!!

*üserinde isminin yasıLı øLduqu ßi mesAr ta$ıım ßen!!

*dostLarm wardı hayaLLerm qißihayaLLerm wardı dostLarm qißiikisi de yaLndı sefdiim qißiqosLern yaLndı nefretm qißi

*akıLLı ßir yanLızLık aptaL ßir ßirLikteLikten daha iyidir!!!

*anLamak için konuştukLarımdan çok sustukLarıma kuLak ver!!!

*PİÇLİĞİ MARİFET SANANLAR ALLAHA YAKIN BANA UZAK OLUN

*KeLimeLerin yetersiz kaLdığı anLarda açıkLama diye ßişey oLmazz!!!

*Benim laflarım qenele hitap ederözele çekenlerin ztn yarası wardır qocunuolardır
    onada yapablceqim hiç bişi yoq!!

*BeNi UnuTmAk İçiN YeMinleR EtmİşSiN
    BeNdeN HaBeRsiZ UzaK DiyArlaRa GitMişSin BiliYorMuSuNn SeVgİliM HiÇç UmRumdA DeĞiLsİNn ? l

*Düşünmekten Korkmuyorsan,SöyLemektende Korkmayacaksın

*ßir daha ßu yoLLarı aynı h€v€sLe yürür müyüm?

*hayatımdan gidenLerßir daha geri dönmeyi hayaL etmesin

*ßenim için ßir rüyaydın uyandım ve ßittin ßeLkide sen uyandın ve ßen ßittim

*kaLßim tek ßaşınada atar ßenim ne sevgin Lazım ßana nede a$kın eywaLLahı çektim ßiLe ßen

*Her güLüşümde sana ßir kin kusuyorum

*deLikanLım ßen öyLe sandım adam
    İnsanı yıpratan yaşadığı yıllar değil erişemediği mutluluklardır

*SéVéCéKSéN süPhé étméSéVMéYéCéKSéN üM!T VéRMéSeN! SéVMéYéN! SéNDé SéVMéSéN! SéVéN! ASLA TéRK éTMe

*BİR GÜN HAYAT DEDİKLERİ ŞEYİ MERAK EDERSEN UNUTMAKİ HAYAT HAYATIM DİYEBİLECEGİN İNSANI BULUNCA BAŞLAR

GuRuR
    Bakma öyle
    Beklemem git artık
    Nedir görmek istediğin
    Ağlamamsa, boş
    Kalbim öylesine kanıyor ki
    Gözlerimden akacak yaş kalmadı artık
    Yalvarmamsa
    Öylesine acı ki söyledikelrin
    Ben ne kadar istesem
    Gururum engel şimdi
    Git durma öyle
    ÖZLEMEYECEĞİM…

*Hêr qêcên qùñ ßîrâz dâhâ âcîyør câñîm hêr qêcêñ qùñ ßîrâz dâhâ "KAN" kâyßêdîyør hâyâLLêrîm
    Su âLâñ b1r qêmî mîSâLî hêr qêcêñ qùñ yâwâ$ yàwá$ ßâtîyøRumTâyfâm yøk, yøLcum yøk
    qêmîyLê ßîrLîktê ßâtîcâk hîcßêr$êyîm yøkÑê hâyêLLêrîm ñê umudum ñè dé yârIñLârIm

*Yüreğimde müebbet aşkın emanetiGönlüm kırgın ve yaralı Seni unuttum
    sanma bu gönül hala sana sevdalı ama bu yürek seni aramayacak kadar
    delikanlı!

*BEN HAYATA TEK GELDİMTEK GİDERİM BU DUNYADA Bİ ALLAHI Bİ KENDİMİ BİLİRİM
    ZAMANINDA SEVDİKLERİMİ TEK TEK SİLERİM BU HAYAT BENİM İSTEDİGİM GİBİ YASARİM
    dEGER VERENİ HAYATIMA SOKAR VERMEYENİN HAYATINA SOKARIM BUGUN AGLAR YARIN SUSARIM
    GOZUMDEKİ HER DAMLA YA$IN HESABINI GUN GELİR SORARIM
    ZAR ATM************$ANSA İNANMAM ORTADA Bİ $ANS VARSA ONU DA BEN YARATIRIM

*AĞLAMAK;
    AĞLAMAK GÖZLERDEN AKAN
    İKİ DAMLA YAŞMIDIR?
    AĞLAMAK İÇTEN OLAMAZMI
    MUTLULUK;
    GÜLEN DUDAKLARMIDIR
    GÜLEN DUDAKLAR AĞLAYAMAZMI

*Nereye gitsem yanımda götürüyorum sevgimi ve nefretimi
    Her sabah yeniden sayıyorum kaç gündür görüşmediğimizi Rüyalarımda
    görüyorum karşılaştığımız anı, başımı çeviriyorum, bulamıyorum söyleyeceğim
    kelimeyi
    > >
    Nefretimle uykuya dalıp ve sevgimle kalkıyorum Her sabah yeni bir güne
    başlasam da, sensiz yeni bir hayata başlayamıyorum
    >>
    Sabahları cebime koyup "iyi ki"lerimi, "keşke"lerimi, pişmanlıklarımı,
    çıkıyorum yola, günün bir saatinde "keşke"lerimi alıyorum, başka bir
    saatinde "iyi ki"lerimi yanıma
    Bir cebimde ise hasretin hala duruyor, yapacak hiçbir şey bulamayınca
    kalbim bu yorgun kelimelerden medet umuyor
    Senden gittiğimde ece yaralandım sandım, aslında ruhum bedenimden
    ayrılmış, geriye kalan bir et parçasıymış anladım
    Artık kiminle konuşsam ruhum sendeki gibi havalanmıyor, bugün kiminle
    tanışsam kalbim sendeki gibi atmıyor
    Yanımdan geçen herkese sen misin diye bakıyorum, seni gördüğüm anda
    başımı çevirip kaçıyorum Senden uzaklaşmak için sana doğru koşuyorum
    Bir gün ararsan, açmayacağım diye kendime sözler veriyorum, her telefon çaldığında sen misin diye heyecanlanıyorum Seni aramamayı cesaret
    sanıyorum, aramak mı zor aramamak mı bilmiyorum
    Hiçbir gelen senin yerini doldurmuyormuş, hiçbir giden senin kadar
    acıtmıyormuş
    Sensiz bir hayatta da mutluluk yokmuş aslında, yokluğunun acısı sevgimden büyükmüş aslında

*İntihar Mektubum
    Kırık rüyalarım altında bıraktıgım soğuk yastıgım yorganım uykularım
    Bagırırken nefessiz kaldığım kabuslarım
    Yaşamla ölüm arasında ben bir sınırken uykularda boğuldum denizimin en mavi yüzü
    Gökyüzü kan ağlarken kaybettim ruhumu
    En son kimde bıraktım hatırlamıyorum, sormuyorum da soğukta morarmış göz kapaklarım
    Her biri tıkanmış yaşlar kül tablasına dkülürken kaç sigara söndü bilek damarlarımda kapı açılıp ışık yakanım olmadı
    Saf ama günah dolu bir cam kenarı camdan dışarısı intihar fantazileri düşerken yere
    Kendimi tuttum ezan sonraları bir de rakı pranga misali bileklerim hep bağlı geceleri kandıran sokak lambaları
    Gölgesinde yürürken şahidiydim şeytanların evet sevgi gerçekti neden di ? lanet olsun
    Melekler intihar mektuplarımın konukları olduysa da çogu zaman boş beyaz sayfalarda aranan tek kelime yalandı
    Darılırdı korkak ifadelerim birden ağladı
    sokak başında tıp oynayan çocuklugum ve sokak sonunda intihar eden ben yokulugum
    anladın mı işte ben yaşarken uyuya kaldım geleceğe geç kaldım
    Son sigaramı da içtim bedenimi terk etmek için son saniyelerim
    Zamanı geri alıp tekrar doğmak isterdim
    Şah damarıma düşen son yaşlarım , küflenmiş pişmanlıklarım
    Aklımdan geçenlerin her terkedilişi
    Bir filmin sonu koptu kalbimden gitti ( hayır gitme )
    Şarabımın dibinde kaybettiğim kendimi sigaramın alevinde arıyorum
    Karanlık odanın zindan kokusu birkaç dakika sonra olmayacagını bilmenin derin soluğu ciğerlerime inerken
    Son defa gülmek istediim içimden
    Resimler kal dedikce ben daha fazla gitmek istedim cevapsız sorular sormak istedim
    Yok oluşun bir umut oldugunu sanıp yok olup gitmek istedim
    Sesimi duyan yokOlmadı da
    Ölürken elimden tutmasını istediğim bir de sevgilim vardı
    Özür dilerim dünyaölüyorum elveda

Çaresiz bir sabahın pençesinde sürüklenirken duygularım,
    Kimsenin anlamadığı isyan çığlığındadır yüreğim
    Şimdi çaresiz bir gecenin sabahında güneş insanlar için doğarken
    Bense sensiz bir gecenin sabahında sana

İstemiyorsan Söyle Giderim
    Bir ceset misali virane gezerim
    Sanma birgün seni silerim
    Vazgeçemeyeceğim,son sevdiğimsin!!!

Ayağıma prangalar vurulmuş olsa bile Nemli baltalarda yürüyüşümüz var
    Ne dostlarım arar ne düşmanlarım sorar Kaderime terk edilmiş bedenim var
    Biz öyle insanlarız ki kimimiz park köşelerinde Kimimiz ise hücre evlerinde
    Çok konuşma gardiyan sanada bi üçlü sararız

Nic£ d£LikanLıLar g0rdük kolunda Kız ceßind£ £man£t arkasında
    Raconu kaHpeLik yürüyüşü sahtelik , kaLßi var yüreği y0k sevdiği var değeri yok Ne diy£Lim aL£m ßuysa deLikanLı çok

2. NeslisH

NeslisH Özel Üye

beN çeKetimİ kaybetmİşİm sen düğme aRıoRsun pehh

bu kdR kaLbsis oLamassIn ama yaNNış yoLdasIn

Bir Dü$-tüK KıRıLdık aNLa İ$tee

dÜn yanImda buqün neRde adıNa "düNya" deniLen kaHbe

'aşqLa SakLanßaç oYnuorm !! En iisi içimdn 9'a kadar saymaK we onu oLduğu Yerde Unutmak!

HiC ß! MaN!Ta Bana ayaq CekemeD! ceqSé Bıle ayaq†a qezeMeDi

Haketmediğini ßiLe ßiLe sevmek mi yoksa çekip gitmekmi ?

kaLbi oLmayaNNaR kaLp kıRıo - caNıMı eN çoqh bu yaKıo

beNi - kasMa,boğMa,yoRma - sıkIntı yaRatma çoK soRu soRma haYaTi öNem aRzeden biRşeY yoKsa raHaTsız eTMe ! susKuNkeN çoqh qüseLsiN buNu bozMa !

şımaRıqh - uqaLayım isTeiNce laFı koyaRım aMa çHoq haSsaS vE aLıNqaNıM çözeMessiN beNi beN zoR oLaNLaRdaNıM

biRqüN ağLaRım - biR qüNahkaRımbiR daHa aRaMa boşuNa beN fiRaRdaıM

koLay değiL roL yapsamda bazen beni hiçbişey güLdürmüyorsorun değiL çünkü artık zaten beni hiçbi dert öLdürmüyor

" soN duRaq - kaRa topRaq "

ELime $işeyi aLınca qelİr yanıma Dost biLdiklerRİm ,$işe dibe vuRunca çekeR qider Geçmi$ini ZiktikLeRim

SévéN ÇékéЯ Acıyı…SévméyéN Ne ßilsiN…ßaNa a$KTaN SöZ éTMé…SévméK KiM SéN KimsiN…!

terK ediLmek ßedawa - ßizi Satanı bis bele$e weriyoz ama

kRaLiçeye kRaL oLacağıNa qiTTin kaŞaRa pezeveNq oLdun - hiç umRumda değiLsin haqeDDiğiN yeRi buLdun

biLioRsun taLebeyim,hafTaaRası qeLeMem - cumaRtesi aNNem evDe pazaR babaaNNemDe,heLe iqİmİsi qöRürLeRse seyRed siNemayI evDeaNNasaNa be iBne bNm qözüm yoqh seNde

Ø oDµñ ßêNï ÂŞâR ßï VµR$Âm ƒêLêGï ŞâŞâr DêLïKâNLÎ Kı§LâR MâNïTâ§ıZ ¥âŞâR ( aquLaqaLaqa )

bitti sNdn nefRet edioRum - anLaki seNi hİç sefmioRum - qöRki seNden bucaq bucaq kaçıoRumşimDi kuLaklaRını tıKa ! " seNi uNutamıoRum "

HayaLLerimi Yakın,Resmime Bakıpta AğLamayın SakınBu Bir Hatıradır,DikkatLi BakınKıymetim Yoksa, ''YIRTIP ATIN''

LütFeN YeRLeRe TüKüRMeYiNiZ TüküReCeK O KaDaR SuRat VaRKeNe ( azuHaha )

Mâzérét G*t qiBidir Hérkézdé ßuLuñu®!!!

Pølis tutanaklarına kirli mûrekkeple hırsız diye ge¢ti adım Yarından bir avu¢ umut ¢almışım

Bak İbret Al Yere Düşen Yaprağa,oda eskiden yukardan bakardı toprağa

herkez gûLû$ûmû görûyør kîmse sava$'ImI görmûyør

ßana öyLe ßir $ey yaptınki dostLarlm ßiLe ßana qüLdü,Sana öyLe ßir $ey yapacamki dü$manLarin ßiLe ağLıyacaq

Okµdµğµm h£r Rømanda ßî Kahraman Oldµm, Ama £n Çøk K£ndî Hîkay£md£ yørµLdµm

Hayat Bir Kumarmış BizLer Oyuncu MutLuLuk YoLunda Bnm Sonuncu DertLerLe YaŞamak HayLi Yorucu KaderLe Oturup Zarmı SaLLasam?

baNa buLaşma kaLbini kıRaRım - üsdüMe qeLme düNyayI yakaRım - bu sefqi saNa çoq qeLdi - buNdan böyLe uzaq oLaLım

saNa canImdan caN veRdim daha n'pıcaKtımbizi yaRataN duRurKen saNamı tapıcaqDım

Hiçbir Sévap mutLu étmédi ki Béni, SéninLé işLédiğimiz GünahLar kadar

ßeni Vurun ßu Aşk'a ßir ( ) Koyun !

Umduğunu deiL! ßuLduğunu GötürecekSin!

karanLIk øLmadan aydInLIk deqersiz bir pIrLanta

sefioRum dioRsun heRqese veRioRsun ( nihahaha xD )

içimdeqi phiç beNi bıRaqma hiçç !

$arıLıp ßasH uCumdaqi fot0ğrafLarIna ağLaR oLdum ßaksaNa

özentİmİz oLamaIn efendi oLun yada efeNdinis oLaLım

Mutluyken Herkes iyi Olur Adam Kavgadayken belli olur

Ben UmuTLaRıMı Boş KoVanLaRa doLduRdumAcemidiR aLdığım NişaNLaR,Ben heR aŞKta KenDimi vuRuRum

KayBoLsam hiÇ oLsam yada hiÇ oLmasam ?

Sen mi vardın $imdiye dek ? TEK tabancada ya$ar bu yûrek!

FazLa Raad'ım!! RaatSız Eder mi ? Etse Bile! FArk Edermi ?

Bu Sayfayı Paylaş