Anladım...

'Güzel Aşk Sözleri' forumunda NeslisH tarafından 5 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Anladım... konusu
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Bunca zaman bana anlatmaya çalıştığını, kendimi bulduğumda anladım. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Herkesin mutlu olmak için başka bir yolu varmış, [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] kendi yolumu çizdiğimde anladım. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Bir tek yaşanarak öğrenilirmiş hayat, okuyarak, dinleyerek değil. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Bildiklerini bana neden anlatmadığını anladım. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Yüreğinde aşk olmadan geçen her gün kayıpmış. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Aşk peşinden neden yalınayak koştuğunu anladım. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Sevmek ile sevilmenin yolu önce kendini sevmekten geçermiş. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Neden kendine aşık olduğunu anladım. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Acı, doruğa ulaştığında gözyaşı gelmezmiş gözlerden. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Neden hiç ağlamadığını anladım. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Ağlayanı güldürebilmek, ağlayanla ağlamaktan daha değerliymiş. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Gözyaşımı kahkahaya çevirdiğinde anladım. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Ve sevilenle ağlayamıyor, kaçıyorsan ondan, çaresizliktenmiş. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Senin acın için odamda tek başıma hıçkırıklarla ağladığımda anladım. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Bir insanı herhangi biri kırabilir ama bir tek çok sevdiği acıtabilirmiş. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Yalan söylememek değil, gerçeği gizlememekmiş marifet. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Yüreğini elime koyduğunda anladım. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Tek başına ayakta durabilecek kadar güçlüysen, yanında tutanlar varmış. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Neden hiç yalnız kalmadığını anladım. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Ve Sana ihtiyacım var, gel diyebilmekmiş güçlü olmak. [/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Sana git dediğimde anladım.[/FONT]​

Bu Sayfayı Paylaş