AnaSayfanın aLtına ÜyeLerin RenkLerini BeLirtme...

'vBulletin Eklentiler Pluginler Temalar' forumunda UquR tarafından 14 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. UquR

UquR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    AnaSayfanın aLtına ÜyeLerin RenkLerini BeLirtme... konusu AnaSayfanın aLtına ÜyeLerin RenkLerini BeLirtme...

Ba$Lık Karı$ık oLdu Sanırım, A$aqıdaki ReSimdeki Gibi NaSıL YapıLaCaqını AnLataCam Arkada$Lar..

Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 926x200[​IMG]

Bunun Gibi Yapmak Için ;

ACP => DiLLer & CümLeLer => CümLeLer Içinde Arat Deyip, OnLine Rekor Yazın we Aratın...

Çıkan Sonuç most_users_ever_online_was_x_y_at_z oLaCak, DüzenLe Deyip En aLtına ;

PHP:
    <table border="1" align=center> <tr> <td bordercolor="red"><div class="smallfont"><span style="color: red;"><b>• Administrator</b></span></div></td> <td bordercolor="blue"><div class="smallfont"><span style="color: blue;"><b>• Süper Moderatör</b></span></div></td> <td bordercolor="green"><div class="smallfont"><span style="color: green;"><b>• Moderatör</b></span></div></td> <td bordercolor="Navy;"><div class="smallfont"><span style="color: Navy;">• NormaL Üye</span></div></td></tr> </table> </center

Yazın...

NOT : Bu KodLarı EkLediqinizde ReSimdeki Gibi oLaCak...Düzenleyebilirsiniz.

2. Google

Google Özel Üye

vbulettin anasayfa altında üye grupları yapmak - vb üye grubu renkleri

3. yaprock

yaprock Üye

aradığım bi moddu teşekkürler ama bi türlü bulamadım

ACP => DiLLer & CümLeLer => CümLeLer Içinde Arat Deyip, OnLine Rekor Yazın we Aratın...

online rekor yazıyorum cümle bulunamadı diyor nasıl bulucam .....

4. DeMSaL

DeMSaL Özel Üye

Senin sitende online rekor yazmadığı için bulamaman normal.
    Kod:
     En çok kullanıcı 
    şeklinde aynı yerden arat.

5. yaprock

yaprock Üye

demsal resmi gönderiyorum dediğin gibi o kelime bulamadım ama şuanki çevrim içi üyelerde arattım ve ekledim ama resimdeki gibi kırmızı şeridin üstüne çıkıyo çevrim içi üyelerin altına yani mavi bölüme gelmesi lasım nasıl yapıcam yönlendirrimsiniz teşekkürler...

6. yaprock

yaprock Üye

kırmızı yere denk geldiği için admin rengi falan belli olmuyo flood için gerçekden özr dilerim şunu bi halledelim lütfen :)

7. DeMSaL

DeMSaL Özel Üye

Yanlış yere eklemişsin

Burdaki kelimelerden birini arat

Kod:
     En çok kullanıcı: 9,148 Kullanıcı İle 11-09-2010 Tarihinde; Saat 12:00 itibariyle aktif olmuştur.

yani bunlardan birini ara

Kod:
     En çok kullanıcı:  ,  Kullanıcı İle  ,  Tarihinde; Saat  ,  itibariyle aktif olmuştur.

most_users_ever_online_was_x_y _at_z bunun içinde olacak. Düzenle deyip kodları üstüne veya altına ekle

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Ocak 2011
  8. yaprock

yaprock Üye

demsal çok saol emeklerine sağlık yaptım oldu tek bi sorunum var şimdi vip co admin vs eklemm lasım fakat bi türlü kodları tutturamadım :D tek bi kod verseniz renk ve grubu değiştirip yaparım başlangıcını bulamadım bi türlü ...

9. DeMSaL

DeMSaL Özel Üye

Kod:
    <td bordercolor="blue"><div class="smallfont"><span style="color: blue;"><b>• Süper Moderatör</b></span></div></td> 

10. yaprock

yaprock Üye

çok teşekkür ederim demsal olmuşmu bide sen bak bakalım ;)

Bu Sayfayı Paylaş